a jak často jsi chodila? takže je asi nutné chodit pravidelně, když se ti to zase rozjíždí co?

arrow
profile_image
Kacicee
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chodila jsem jednou týdně a je určitě dobré chodit pravidelně, ale když jsem byla na dovče tak paní kosmetička říkala že se nic nestane pokud týden dva vynechám. No myslím, že je asi dobré to po čase zopakovat, ale rozhodně už to nemám tak hrozné jako to bylo předtím Teď jen přemýšlím kam půjdu no, ono to asi cenově vyjde všude stejně ne?

tak to je super no právě nevím, ty diskuze tady jsou už celkem staré, tak se ty ceny možná pohnuly výš..právě v tom centru laserové estetiky mají balíček 10 sezení + nějaký ten gel za 1600.. nevím jestli je to optimální cena nebo ne

arrow
profile_image
Kacicee
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No co jsem tak koukala, tak se to takhle cenově pohybuje. Já chodila na Českomoravskou a platila jsem myslím 400 za gel a 50 nebo 100 Kč za každé to "sezení" což bylo někdy 10, někdy 15 min. podle potřeby ale teď co jsem tam volala tak budou měnit ten laser na jiný tak zatím "nelaserují" tak hledám jinde, asi do toho ty peníze budu muset vrazit no.

aha tak to je stejné já jako první narazila na tohle centrum, tak půjdu asi do toho..v ceně je ten gel, je to 10 sezení...tak ta cena zas tak hrozná není snad mi to pomůže.. myslíš, že je nutná i nějaká ta vstupní konzultace? další prachy navíc..

arrow
profile_image
Kacicee
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím no, taky se mi to nechce dávat Taky podle toho co obsahuje to Start a co to Intensive, možná bude lepší tam zavolat.

no volala jsem tam a na tu konzultaci jít musím, tam mi řeknou co je pro mě nejvhodnější... tak jsem teda zvědavá

Cituji Violett.ka: Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s Centrem laserové estetiky v Praze

Ahojky, taky se mi zhoršila pleť po vysazení antikoncepce. Začala jsem chodit právě Centra laserové estetiky a to na doporučení mojí kamarádky. Pleť se mi nádherně upravila, nemám ani jednu jizvu a tak jsem spokojená. A cena se mi ani tak vysoká nezdála, platila jsem něco kolem 1600,-, ale bylo to 10 ošetření včetně gelu domů - takže v poho. Přesný ceny budou určitě na jejich webu .

arrow
profile_image
Catyess
od 8. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Najde se tu někdo, komu jedna kúra (10 sezení) nějak zvlášť nepomohla?
Já jsem chodila jsem do Centra laserové estetiky na Praze 2 v Římské ulici 2x týdně a k tomu jsem doma používala gel, který byl v ceně. Mimochodem za těch 10 sezení jsem platila 2300 Kč, akné a jizvičky mám z velké části po stranách obličeje i na dolní čelisti, a tak mi ošetřovali každou půlku obličeje zvlášť (6+6 min).
Teď mám za sebou první kúru, pleť je o malililičko lepší, pupínky jsou menší a rychleji se hojí. Ale ten rozdíl je skoro neznatelný, čekala jsem po vaší chvále mnohem víc
Po posledním ošetření jsem byla na kontrole u paní doktorky, a ta mi řekla, že je to na dobré cestě a že mám pokračovat další kúrou. Prý u někoho 1 kúra nestačí. Peněz je to ale dost, tak nevím, jestli do toho mám jít. Zajímalo by mě, jestli má někdo z vás podobnou zkušenost a kolik kúr za sebou bylo potřeba k vyléčení.

arrow
profile_image
Verushka
od 17. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni . Já chodím na lasocare ke kosmetičče, jedno ošetření 100,- a žádný gel na mazání potom od ní nemám.... musím říct, že na jizvičky mi to nic moc neudělalo, ale na nové, tvořící se akné mi to pomáhá, mám tu pleť mnohem lepší. Byla jsem tam zatím 4x a ráda bych se zeptala, kolikrát tam můžu jít? Můžu tam chodit libovolně kolikrát chci nebo to pak té pleti začne škodit? už se totiž bojím toho až tam přestanu chodit a akné se mi vrátí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené