arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky!
Tak už mám na hlavě skoro půl roky pásky Perfectress.
Jiné metody jsem nezkoušela, proto nevím, jestli jsem rozmazlená nebo co , ale jsem z nich vždycky už tak 14 dní po posunutí nešťastná.
Odrosty se mi strašně cuchají, mám tam přímo dredy, takže to tahá a ještě mi to na hlavě dělá boule, takže je musím mít pořád v culíku. Při každém mytí mi minimálně 1 pramen sjede z vlasů a v okolí uší mám právě ty dredy.
Na doporučení kadeřnice chodím cca. každých 5-6 týdnů na posunutí, déle to prostě nevydržím. Ve vlasech mi zůstává ta lepenka a nejde to pak skoro ani rozčesat, dokonce i proškolená kadeřnice s tím měla velké problémy a připadalo mi, že my vytrhala hromadu vlasů i s kořínkama.
Zítra zkouším jinou kadeřnici v Litoměřicích - je uvedená přímo na stránkách Perfectress, ale myslím, že na to spíš nemám vlasy.

Stává se Vám to také, že se Vám tak moc cuchají odrosty? A nemáte nějaký trik nebo radu, co s tím?

Předem moc děkuju

Já teda neměla pásky, ale keratin a při odrustání se mi to taky dělalo, jak se to jakoby točilo a dredovatělo to .. Takže jsem pak nakkonec sundala a jsem bez, když potřebuji "zamachrovat" s dlouhejma vlasama, copem hodim clipy ..

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já měla micro rings a taky to dělalo, s tím hold nic nenaděláš, lezlo mi to dredovatění na nervy tak jsem to asi po 2 letech taky sundala a nechávám si narůst svoje vlasy. ono tím, že ty svoje vlastní zatěžuješ těma prodlouženýma vlasama, nemají ty vlastní sílu vůbec růst, takže když jsem je sundala rostou jak splašené . . .

arrow
profile_image
Anita01
od 5. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně se teda u keratinu vůbec necuchají, byla jsem na posunutí po 4 měsících a neměla jsem žádné dredy. možná bych být tebou zkusila jinou metodu, ptž chodit na posunutí každých 5-6 týdnů je dost často a taky dost nákladné.

Tak nakonec ty pásky nebudou tak skvělé, jak všichni tvrdí, koukám

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sisina87:
já mám PT , posunuju taky co 6 týdnů (sama doma). Párkrát jsem je sundavala až po 3 měsících (nebo i keratin po čtyřech) a to byly teprv dredy. Těch 6 týdnů mi přijde optimální (nejen kvůli dredovatění) - odrost není moc velký a přirozeně vypadlých vlasů je jen pár, tak se to nestihne moc zachumlat.
Důležitý je nejdřív pořádně! (opravdu bezezbytku) odstranit lepidlo, až pak se zabývat zacuchancema.
Ale jestli ti to dredovatí takhle moc

Cituji Sisina87: takže to tahá a ještě mi to na hlavě dělá boule, takže je musím mít pořád v culíku

, tak to teda netuším co s tím. Každopádně by ti měla poradit kadeřnice proškolená na PT.

Pásky je jedna z nejhorších metod,které sis mohla vybrat:
1) lepidlo se většinou ve vlasech zachytí
2) tím že je plocha kde se pásky k hlavě aplikují větší tím může dojít k těm boulím a při špatné aplikace mohou být pásky vidět
3) dredy (ty jsou ale u většiny metod)
4) velké množství vytrhaných vlasů při obnovách
5) nevhodné na jemné vlasy

Nejlepší zkušenost mám s keratinem a ringy-i když co si budeme povídat každá metoda vlasy ničí..některá více některá méně

Jak dlouho pásky nosíš a v jakém stavu jsou tvé vlásky,zda se mohu zeptat?

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: Tak nakonec ty pásky nebudou tak skvělé, jak všichni tvrdí, koukám

No upřímně, taky jsem si myslela bůhví jak úžasné to není...a ejhle

Cituji dgirl: Jak dlouho pásky nosíš a v jakém stavu jsou tvé vlásky,zda se mohu zeptat?

Pásky mám už od začátku ledna, mám jemné vlasy a opravdu je to šíleně škube Moje vlasy jsou ale i přesto v pořádku, nemám je nijak zničené ale, jak jsem už psala, spíš mi přijde, že mi jich hrozně moc vypadne nebo se vytrhne při posouvání...

arrow
profile_image
mmishel
od 1. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky,já mám vlasy prodloužené páskovou metodou od Bailmanu a jsem naprosto spokojená! Měla jsem keratin,mám jemný vlasy a pásky mi teda vyhovují víc.Už jsem je 2x posouvala a vlasů vypadlo přiměřeně a lepidlo mi ve vlasech teda vůbec nezůstává! A to jsem pásky sundavala kondicionérem!! Jediná nevýhoda že se musí častěji posunovat,ale jinak jen DOPORUČUJU!

arrow
profile_image
Harrynka
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sisina87:

A nemůže být problém spíš v té kadeřnici, co ti je nasazuje? Já mam teda super jemné a super řídké vlasy a pásková metoda je skoro to jediný, co snesu (a že jsem vyzkoušela snad všechno Lepím si je sama, co nejblíž k hlavě (v návodu je sice dodržovat určitý odstup, ale to ignoruju). Při sundavání je důležitý nanést něco, co spoje rozpustí (buď ten jejich roztok nebo jako já alpu a pomalu od sebe pásky odtáhnout - při tom nehtem přidržím i tu lepící pásku, takže ve vlasech mi nikdy nic nezůstane... Jinak si je posouvám cca každých 5-6 týdnů.

arrow
profile_image
Jaqelin 25
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sisina87: Taky si myslím, že problém není ve vlasech. Nosím pásky Perfectress už druhý rok a dredy jsem ještě nezažila. Je pravda, že páska občas sjede, ale to je tak jediný problém, který jsem s vlasy zatím měla. Při sundavání to chce trpělivost a opravdu nenechat na vlasech žádné lepidlo. Mám taky jemné vlasy a pásky jsem volila když jsem těch svých měla dost málo ( po nemoci) a dodneška toho nelituju. Šikovná kadeřnice vlasy dokáže nasadit tak, že tam nejsou boule a ani spoje nejsou vidět. Na stranách mám pásky nastříhané na půl a posazené šikmo, aby nebyly spoje vidět ani když si dám vlasy do culíku. Ale tohle je fakt o kadeřnici, měla by to vědět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené