arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky máte někdo vlasy z clipinhair.cz nebo perfectress? Mám zájem o blond na tapex

ja mam z clipinhair a včera mi ich kímoška nasadila ale neviem príde mi to nepohodlne ale kvalita vlasov je fakt dobra... aspoň zatiaľ ale ja už som mala množstvo vlasov a už to viem rozlišit aj podla tej hrubky toho vlasu... uvidime po viac umytiach

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám tedy jen clip-in od cliphair. Co se týče kvality vlasů, tak si zatím nestěžuji. Vlasy mám doma, ale jen měsíc a nošené jsou (cca sedmkrát) a to ještě né na moc dlouhou dobu. Co mne ale překvapilo, bylo to, že se mi hned po prvním nandání, co jsem vlasy měla na hlavě, začala uvolňovat z pásu jedna spona. Teď po dalších pár nošeních se uvolňuje i druhá a částečně třetí. Takže za mě vlasy ok, ale kvalita přišití spon je tedy mizerná (a já šití nemusím, budu to muset někomu dát přidělat ). Čekala jsem ale za ty peníze trošku vyšší kvalitu... Příště vlásky vyberu nejspíš jinde. Snad jsem Ti trochu pomohla při rozhodování

arrow
profile_image
petula.m2
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

z clipinhair jsem si objednávala tmavé hnědé vlasy na metodu tapex 40cm (50g) a 50cm(100g).
Ty 40cm jsou hodně řídké, ale ty 50cm jsou dobré. Co bych nejvíce vytkla,že nejsou tak kvalitní. Odstín nebyl tmavě hnědý. Byly tam vlasy i blond,bílé,zrzavé... Obarvila jsem je na černo a nasadila.. Äle po umytí už nebyli tak jemné a rovné prostě se jakoby zkrepatili.

a po třetím žehlení už šli vidět spálené konečky a černé kuličky na konečcích. Na vlasy přitom používám kvalitní kosmetiku.

Spoje tak pevné nejsou když si umývám vlasy si dávám opravdu velký pozor(nepoužila jsem extra odolné lepidlo) jen pásku. A ještě jsou ty spoje lesklé. Nemám husté vlasy tak to musím pořádně tupírovat.

Tuhle metodu bych doporučila, ale investovala bych více korun a pořídíla si opravdu kvalitní vlasy.

Měla jsem prodloužené vlasy metodami micro ring, keratin a clip in a tyhle vlasy tapex mám od 21.3. a kvalita vlasů je nejhorší, které jsem zatím měla.. Takže příště investuju raděj více do kvality.

Pokud byste měla nějaký dotaz klidně napište

arrow
profile_image
Peeetra
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
já jsem si v lednu objednala z techto stranek páskovou metodu a strašný, vlasy jsou sice kvalitní a tech 40 pasku je dostačující množství ale páska vubec nedrží...vlasy jsme si poprve umyla a 14 pásek se mi rozlepilo...měla jsme to měsíc a při každém mytí jich několik spadlo...tak jsem zkusila keratin 100 pramenu a uz to mam mesic a vsechny drzi,myti bez problemu opravdu skvěly..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené