Smazat

Píše si pořád se svou ex a jiným holkám, co to znamená?

Píše si pořád se svou ex a jiným holkám, ikdyž jak sám řekl náš vztah považuje za ideální. Kdykoli nejsem s ním zvyšuje si ego tím, že píše jiným holkám at jdou ven

Dobrý den,
chtěla jsem se vás všech zeptat, jaký je váš názor na muj problém.
S přítelem chodím již rok a půl, milujeme se, dokonce mi řekl, že považuje náš vztah za dokonalý a zeptal se mě i na to, jestli by mi nevadilo, žít v jeho rodinném domě i až budou jeho rodiče staří.
S jeho rodinou si moc rozumím a jsem u nich každý víkend. Bohužel se nevídáme s přítelem tolik přes týden, protože každý bydlí trochu jinde a máme oba školu. Zjistila jsem, že si píše pořád se svou ex, například, jestli má čas anebo spolu mluví několik hodin, když s ní hraje word of tank na pc. Jeho ex má také přítele, takže je zadaná, ale přesto mám strach. Ještě k tomu ke všemu jsem zjistila cestou za kterou se stydím, že píše i jiným holkám například, že mají pěknou profilku anebo jim do zpráv píše, jestli mají čas a dokonce jedné napsal, jestli nechce jít k němu.
Řekl mi, že se svou ex prostě dál jen kamarádí a dokonce mi řekl, že mu ex napsala, jestli si zahrajou tanky, ale pravdou bylo, že on napsal první jí.
Když jsme spolu, tak sám přemýšlí nad naší společnou budoucností.
Znamená to, že mě chtěl podvést? Když jsem spolu, je to hrozně fajn. A když spolu nejsme, volá mi každý večer a mluvíme spolu, dokud jeden z nás nejde spát. Každý víkend už rok a pul mě zve k sobě domů, kde prakticky bydlím. Udělal mi tam vlastní skříňku na oblečení.
Ptala jsem se jeho sestry na její názor a ta mi říkala, že si myslí, že mě miluje, že o mě mluví hrozně hezky, ale přesto mě zajímá, co si o tom myslíte vy? K tomu ke všemu muj přítel žárlí na mého spolužáka, který má o mě zájem a o kterým sem tam mluvím.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Myslím si,že si zkrátka zvyšuje ego a je prostě nevyspělej...

Ono často je to tak,že pes,který štěká-nekouše....možná je po sms a netu silnej chlap a přitom by si nic v reálu netroufl,prostě si opravdu jen dokazuje,jakej je to machr

To , že na někoho žárlíne znamená hned to,jak jeden druhého miluje,občas je to povahou a doslova nemoc

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SOLU: Myslím si,že si zkrátka zvyšuje ego a je prostě nevyspělej...

Tak tak.

Jako podle mě to nic neznamená, evidentně se k tobě chová moc hezky. Prostě si u ostatních honí ego. Ale osobně bych to neskousla. Kdyby si můj přítel vypisoval s bejvalkou a ještě navíc někomu psal, že má hezkou profilovku a jestli nechce přijít Já taky nemam potřebu si s bejvalýma vypisovat.

arrow
profile_image
Bellas
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton:

Přesně tak, je to pro mě těžké to překousnout. Já sama nepíšu nic podobného svému bejvalému a dost mě to trápí. Už jsem i přemýšlela, jestli má tento vztah cenu, ale miluju ho až natolik moc, že se mu nesvěřím se svou špatnou stránkou o tom, jak sjem tyto záležitosti zjistila a jsem pěkně potichu a dělám, že je vše v pořádku. Ale přes ten dlouhý školní týden se mi po něm hrozně stýská a přemýšlím nad tím, kde je a co asi provádí.....

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pro mě je to pak buď a nebo - buď se s tím smířím, že mám sice krásný vztah, kde si ale přítel /byť nevinně (?) / vypisuje s cizíma holkama a přestanu to řešit, případně se to pokusím pochopit tak, že mi to opravdu nebude vadit, nebo nazdar, i když mě to bude bolet.

arrow
profile_image
Bellas
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton:
Asi se s tím budu muset smířit, protože rozejít se nedokážu, přišla bych nejen o přítele, ale i o jeho rodinu, kterou jsem si zamilovala.

jinak moc děkuju za radu

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Stalo se mi to taky, vztah byl skvělej, lepšího kluka jsem (doteď) nepotkala... ale psal jiným holkám, i bejvalé a prostě nedokázal přestat, i když sliboval, brečel, prosil... prostě to nedokázal, asi nějaká závislost. Takže jsem to ukončila. A jsem ráda.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A taky se mnou plánoval budoucnost, chtěl se kvůli mně stěhovat přes půl republiky... jeho rodina mě milovala a já je. Přesto si myslím, že rozchod byl to nejlepší, co jsem mohla udělat.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi jiný nebude, buď se s tím smiř nebo s ním rozejdi.
K té jeho žárlivosti na tvého kámoše: Já mám osobně zkušenost s tím, že pokud někdo žárlí na kontakt svého partnera s osobou druhého pohlaví, většinou je to proto, že sám nemá čisté svědomí. Přesně podle úsloví : podle sebe soudím tebe..
Abych byla konktrétní: Můj ex taky kdysi vytruboval, jak mě miluje a jak mi ostatní holky nesahají ani po kotníky a přitom jak jsem vytáhla paty z domu, tak žárlil jako blázen, byl přesvědčený, že mě zákonitě někdo balí.. Pak se ukázalo, že přesně takhle se choval on: balil ženské při každé příležitosti..
Přeju ti hodně štěstí a pevné nervy, já už bych takového nechtěla ani zadarmo.
Tihle chlapi, co musí zvyšovat své ego balením jiných slečen, jsou jenom pro trápení. Budeš se užírat, podezírat, hledat důkazy, až nějaký najdeš (co si budeme povídat, z vypisování se dřív nebo později vyvine nějaký reálný kontakt - když jim píše "Nechceš přijít?", tak počítej s tím, že k němu semtam nějaká dorazí) a vztah stejně půjde do kopru..
Fakt nevím, já nechci být negativní, ale za mě ne-e..

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych o takového přítele nestála a pochybuju, že si to necháš nějak dlouhodobě líbit...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud tě tak moc miluje, jak tvrdí, tak ať si vybere - buď ty nebo psaní ostatním. Mně by tohle teda vadilo a to jsem jinak hodně tolerantní.

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je rozdíl někdy pokecat s kamarádkou nebo kontaktovat neznámé holky a někam je zvát. Mně by to vadilo a hlavně, pokud by slíbil, že s tím přestane, tak si myslím, že nepřestane. Asi bych nepřekousla, kdyby zval cizí holku k sobě domů. A to jako za jaký účelem? Chtěl něco víc? Tohle je chování nevyzrálých mladých kluků.

arrow
profile_image
Gill175
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě by to teda taky vadilo a nepřijde mi to zrovna ok asi bych mu narovinu řekla, že se mi to nelíbí a jak už tu někdo psal "buď já nebo jiné slečny"....co by asi dělal kdyby mu slečna odepsala, že přijde a moc ráda?

arrow
profile_image
Bellas
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gill175: Reaguji na berush03: Reaguji na Lady Flame: Reaguji na Sasanka: Reaguji na amelie1111: Reaguji na scherbatsky:

Vím, že se užírat budu dál a také si říkám, že jednou se muže stat, že najednou něajaká holka se s ním zkontaktuje....ale když jsem s ním mám pocit, že je vše v pořádku a že chce jen mě. Ale zaroveň si uvědomuju ty ostatní hrozné okolnosti s tím psaním jinejm...říkám si, že třeba příjde chvíle, kdy budu chtít někoho jiného já..Nejhorší je, že ted si s ním tak rozumím, máme stejné zlozvyky jsme skoro až dvojka. A ted si nedokážu po roce a pul představit život bez něj...Jsem ráda, že jste ke mě holky upřímné, protože sice bych ráda slyšela, že si myslíte, že je to ok, ale chci slyšet pravdu dekuji

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to na tobě zvážit pro a proti. Ono nic není černobílé. Mluvili jste o tom někdy?

 

Váš příspěvek

Píše si pořád se svou ex a jiným holkám, co to znamená?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené