Smazat

Plánované dítě partner nakonec nechce

Tolik se těšil na miminko, plánoval a teď, když jsem těhotná si to celé rozmyslel...nechce ho, což mi dává jasně najevo. Má cenu s ním ještě zůstávat?

S přítelem jsem přes 6 let, byla jsem hlavním důvodem, proč odešel od manželky a dítěte, rozvedl se. Celou tu dobu žijeme společně, teď už dokonce v domečku, který postavil a přirozeně přišla řeč i na miminko. On chtěl hned, já chtěla ještě počkat... než budu mít v práci smlouvu na neurčito a než se s tou představou trochu sžiju. Přes půl roku jsme si teda ještě dávali pozor, abych neotěhotněla, ale pak už jsme tomu nechali volný průběh.
Když jsem po čase měla dvě čárky na těhotenském testu, moc jsem nejásala. K mému překvapení ale byla partnerova reakce ještě o něco horší. Na oznámení, že jsem těhotná nic neřekl, hleděl do prázdna a pak se zvedl, šel se osprchovat a spát - nijak jsem do něj nerýpala, nechala jsem ho to vstřebat. Ráno prohlásil něco ve smyslu, že "měl zlý sen." To už jsem nenechala bez komentáře a on se vyjádřil ve stylu, že na to není připravený, že když chtěl on, nechtěla jsem já a on už teď nechce mít život vzhůru nohama. Na to, že to on ze mě udělal těhotnou si jen mumlal, že "bůh ví".
Týdny letí a ukazuje se, že se nejedná o nějaký prvotní šok, myslí to zcela vážně. Míval poznámky, ať si to ještě rozmyslím, že když mi není ani zle, tak třeba to je jen planý poplach, atd. Teď, po první trimestru už mu je jasné, že já se toho maličkého zbavit nehodlám. Tak mě začal ignorovat, celé dny na mě nepromluví, když odjedu na víkend k rodičům, píše mi, ať se připravím, že mi to rozhodně v ničem neulehčí. Na prvotrimestrální screening samozřejmě nešel, vyhýbá se mi jak může.
Začal se ještě víc upínat na svoje téměř dospělé dítě z předešlého vztahu - plánuje s ním výlety, vymýšlí překvapení, kupuje dárky, tráví s ním všechen volný čas. Já se začínám poohlížet po podnájmech, ale nevím, jestli je menší zlo vyklidit pole, být s mimčem sama a dohadovat se o alimenty nebo zůstat. Ať si taky užije ty probdělý noci a doufat, jestli se v něm něco změní, když už bude malé na světě?
 
 

Váš příspěvek

Plánované dítě partner nakonec nechce

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené