arrow
profile_image
ajanov
od 11. 12. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

34

Ahoj všem, byla jsem před 3 týdny na aplikaci botoxu mezi obočí a také na vějířky kolem očí, před týdnem jsem zpozorovala, že se nemohu na jedné straně zasmát
Prakticky se směju jen na jednu stranu. Je to i vidět, když se začnu smát, mám nepřirozený srtrnulý usměv, Jsem z toho nešťastná, místo abych se radovala z pěkné tváře bez vrásek, což vážně mám, tak se snažím neusmívat a když se zasměju, ústa si raději skrývám, mrzí mě to. dá se nějak rychleji to strnutí odbourat a máte někdo taky takovou zkušenost, jinak mi viditelně nic nekleslo, s normálním výrazem mám všechno v pořádku, jen se nemohu zvesela zasmát, lehce usmívat jo.

arrow
profile_image
LiLii
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajanov: Ahoj, a kontaktovala jsi lékaře který ti to prováděl ?

arrow
profile_image
ajanov
od 11. 12. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

34

Ano, samozřejmě moc se omlouval, že to mám vydržet, že to pomalu odezní...

arrow
profile_image
LiLii
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ajanov: No 3 týdny je podle mě pěkně dlouhá doba, vůbec nechápu jak se tohle může stát

arrow
Neprodává v Bazaru

54

Jo holka, musíš to vydržet až účinek pomine, to ti lékař řekl dobře. Botox nemá antidotum- to znamená že ti nemůže píchnout něco co by zrušilo ten účinek.

arrow
profile_image
LiLii
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na askim: Takové věci by se hlavně lékařům stávat neměli !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené