arrow
Neprodává v Bazaru

Ve svých 37 letech poprvé řeším vyplnění (středně hlubokých) nosolabiálních rýh. Nikdy jsem žádný estetický zákrok na obličeji nepodstoupila, proto prosím o radu, s čím máte nejlepší zkušenosti ... nejlepší poměr cena / výkon/ trvání efektu? Zatím mi přijdou "nejsympatičtější" výplně na bázi kyseliny hyaluronové - Juvederm, Restylane (Perlane či Vital), Stylage, Princess... apod. Souhlasíte se mnou nebo byste poradily něco jiného (např. botox či mezonitě)? A ideálně, pokud mi i můžete doporučit někoho konkrétního z Libereckého kraje, případně z Prahy. Pokud bych volila hyaluronové náplně, jakou značku doporučujete? Děkuji za rady.

Botox je úplně mimo, tím se nic nevyplňuje. Je to nervosvalový relaxant, ideálně do oblasti čela.

Kys.hyal.je vhodná skoro pro každého, na rozdíl od mezonití. U někoho mohou být vidět, chce to, aby tě zkouknul doktor.

Botox řeší mimické vrásky ne nosolábky, doporučila bych jednoznačně výplně sama taky o nějaké uvažuji ale jaké nevím (já bych spíš chtěla jen zvýraznit lícní kosti) - určitě bych pro začátek šla do nějaké na bázi kyseliny hyaluronové, jakou značku to snad poradí někdo kdo už má zkušenost popř.ti poradí lékař, které se nejvíc do nosolábek hodí, mezonitě spíše nedoporučuji, u mě efekt žádný, navíc co tak čtu na jiných fórech naopak možnost různých komplikací, já sama po týdnu stále nemůžu pořádně otevřít pusu, jedna strana bolestivá, mám pocit, že vzhledově je to snad horší než to bylo před tím, zlepšení v žádném případě - vyhozené peníze a nutno počítat s otoky a modřinami týden i déle.

arrow
profile_image
meda_beda
od 18. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám Juvederm a jsem spokojená. Aplikace je sice trošku nepřijemná, ale nic hrozného. Poprvé mi to vydželo cca 3/4 roku super, pak už postupně vyprachával, tak byly vrásky trošku hlubší, ale pořád mnohem lepší než původně. Na další aplikaci jsem šla cca po roce. Teď mám od poslědní aplikace necelý rok a začíná to terpve pomalu mizet, viděla bych to na další tak za 2-3 měsíce, ale to je individuální. Cena záleží na tom, kolik budeš potřebovat materiálu, já platila kolem 6 tisíc a rýhy jsem neměla nějak extra hluboký, řekla bych tak středně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na klarika852: A nevíš, jakou značku si nechala aplikovat, kolik ml potřebovala a kolik ji to stálo?

arrow
profile_image
libik
od 24. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka: já mám Juveder3 a s tím mám dobrou zkušenost už před 5 lety vrásky nad horním rtem, tam mi to teda drželo snad 4 roky, teď jsem čerstvě po výplni svěšených koutku a nosolabiálních rýh a tam jsem si dala Radiesse, měl by vydržet cca 1-2 roky, ovšem je to individuální, každá jsme jiná. Bacha pálí jako prase při aplikaci

arrow
profile_image
janascha1
od 23. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na meda_beda[/reaguji,] [reaguji]libik:
Bylo by možné vložit fotky před a po? Nebo zaslat do zprav? Děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji janascha1: Reaguji na meda_beda[/reaguji,] [reaguji]libik: Bylo by možné vložit fotky před a po? Nebo zaslat do zprav? Děkuju

Taky bych poprosila o fotky na porovnání, pokud máte. Díky.

Ahoj,
já jsem se odhodlala k mezonitím a spokojenost. Syslíky jsou pryč a celý obličej zpevněn. Mám již zubaté nitě, aplikace trochu bolestivá, ale dá se to přežít, den trochu otok, modřinu jsem měla jednu, ta se vstřebala. Nyní O.K., za půl roku jdu na kontrolu.Ani jsem si nebrala dovo.

arrow
profile_image
Stellla
od 8. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

74

Reaguji na Paulasav:

Škoda, že klientky spokojené s mezonitěmi nikdy nezveřejní foto před a po aplikaci, abychom mohly ocenit a pochválit výsledný efekt. Pomohlo by nám to taktéž při rozhodování zda aplikaci ano či ne. Najde se dáma, která se pochlubí výsledkem? Dočkáme se někdy?

arrow
profile_image
libik
od 24. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Stellla:

Jsem po zoubkatých mezonitích, patřím k těm spokojeným, velmi spokojeným. Přeji zdárný výběr metody i pracoviště!

já mám zoubkaté mezonitě a zatím dobrý. Přečkala jsem první týden a vše O.K. všem ostatním držím palce!

arrow
profile_image
Stellla
od 8. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

74

Reaguji na Paulasav:

Všechny tvoje příspěvky vložené během posledního měsíce mají zvláštní "Auru" a proto

Bylo by fajn, kdybys přiložila fotky
Předem děkujeme

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené