Smazat

Po jaké době randění sex?

jak brzo spát s klukem se kterým randím aby to nebral jen jako úlet a chtěl se mnou vztah?............................................................

Ahoj, zajímal by mě názor : s klukem už si píšu cca 4 měsíce a randíme spolu měsíc, fyzická přitazlivost je zrejma ale bojim se ze kdyz se s nim vyspim, uz nebude chtit vztah ( už se mi to několikrát stalo ). Pripada vam blbost svolit se sexem az potom co me bude povazovat za pritelkyni ?
 
arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, je to blbost. Pokud se s tebou chce jenom vyspat, tak to udělá bez ohledu na to jak tě předtím tituluje, a naopak.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když se s nim vyspíš, tak aspon budeš vědět, jestli to s tebou myslí vážně. Myslím, že čekat dýl jak měsíc fakt není potřeba. Navíc i pro tebe to nemusí být ono a sama nebudeš chtít pokračovat...

arrow
profile_image
Lucee
od 17. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A ty máš z něho takový pocit, že když se s ním vyspíš, tak tě nechá? Já bych v tomhle dost věřila intuici, z některých chlapů to prostě dost vyzařuje.... Pokud je ale pozorný, mluví o budoucnosti a ty cítíš to samé, tak je to přeci ono a vyplyne to nějak přirozeně a přirozeně to bude pokračovat

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jenom zírám. Po měsíci je podle některých nejvyšší čas na sex.....Co když to nebude to pravé a ztratí se tolik času chozením.......Nějak tyto názory nechápu. Vždyť to chození je tak krásné, proč na ten sex tak spěcháte?
Dříve se takovým říkalo slušně "rádodajky", jinak to byly .....

 

Váš příspěvek

Po jaké době randění sex?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené