arrow
profile_image
Elorka
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, jsem už skoro 2 týdny po vyříznutí ječného zrna (nebo vlastně vlčího), ale mám tam stále nepatrnou bulku, zdá se mi, že to vypadá pořád stejně jako před zákrokem, když na to sáhnu je to dost citlivé tak radši ani neriskuju nosit čočky v očích a mám to kolem začervenalé. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli s těmito pooperačními problémy má někdo zkušenost a jestli s tím mám zajít na oční ať se mi na to kouknou? V papíře co jsem dostala po poslední kontrole se píše, že kontrola při potížích. Děkuju za každou dobrou radu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, promiň že se směju ..ale přítel byl na tom samém co ty. Cca půl roku a teprve teď mu to mizí. Po zárkoku žádná změna, bulka tam stále byla....a hooooodně dlouho. Ale teď už to má jenom zarudlé a skoro nic v tom.
Takže si tak nějak myslíme, že zákrok byl asi zbytečný, protože by to samo do půl roku zmizlo

Hodně štěstí v léčbě

arrow
profile_image
Elorka
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Labtec: Ahoj, vpohodě, já už na tom jednou byla ale nezmizelo mi to ani za 4 roky tak mi to museli odstraňovat zase protože se mi to zhoršilo natolik, že jsem už i špatně viděla. A děkuju, kéž by se to zahojilo asi tam přece jen zajdu uvidím co mi řeknou no..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené