arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte! Zakládám toto téma, jelikož jsem chtěla mít po augmentaci krásný pevný trojky a mám sotva dvojky. Teď řeším, jestli si splnit svůj sen anebo si zvyknout. Přec jen to obnáší jistá rizika a mnohé už jsem obětovala pro své "skorodvojky". Také ještě nemám děti a tudíž vím, že určitě ještě budu muset na opku po kojení a nechci být pořád na stole. Ovšem prsa mám zase malý! Řešily jste podobnou situaci? Ráda bych věděla, jak jste si poradily Vy - dřív, než padnu na deprese.

Lucyje
ahoj já sice o zvětšení teprve uvažuju a zjištuju,ale názor přidám.Je teda pravda,že co jsem koukala jinde na fotky,že máš 400 bych vůbec neřekla.Zřejmě budeš vyšší postavy a žádná vychrtlina(to nemyslím zle),proto asi těch 400 trochu zaniká.Přesto máš podle fotečky prsenka moc pěkná,jako kdyby byly tvoje.Určitš s nima nic nedělej,jak jsi zmínila budeš mít teprve děti,tak až porodíš nebo odkojíš tak to pak doladíš,třeba novou opkou.
Nebuď nešťastná máš se čím chlubit

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já se přidávám k názoru bany. Prsa máš hezký a určitě se nenechávej zbytečně znovu řezat. Stačí že budeš muset jít znovu s velkou pravděpodovností po dětech

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky se přidám s pochvalou - prsa máš krásná a mě tedy přijdou tak akorát,
moc ti sluší.. ale taky bych neřekla že máš 400 ml..

arrow
Neprodává v Bazaru

A jakou velikost sis "objednala" u svého operatéra? A jak to, že až po měsíci jsi zjistila, že máš jiný profil? To je divné, vždyť jste to museli řešit ještě před opkou - minimálně v době, kdy po tobě kreslil...

arrow
Neprodává v Bazaru

Lucyje - pořád ty prsa tak neřeš, jaký jsi měla prsa před opkou?? 400ml není málo a myslím, že o profilu to zas až tak nebude. Jestli nemáš ještě po dětech, tak to teď neřeš, s velkou pravděpodobností půjdeš po kojení na opravu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Lucyje
Ahoj, nemám se zvětšením žádné zkušenosti a informace čerpám jenom tady, ale podle toho co jsem se tady dozvěděla bych řekla že je to opravdu tím profilem, protože logicky vychází že když je nízký profil, jsou prsa jakoby víc rozložená do šířky a naopak při vysokém profilu a stejném obsahu jsou tím pádem prsa víc vystrčená dopředu páč ta základna je menší.
Tvoji nespokojenost a rozpaky docela chápu, zdá se mi teda dost podivné že jste byli s lékařem na něčem domluvení a on si to udělal po svém, pokud bych já byla na tvém místě rozhodně bych doktorovi sdělila své výhrady a řešila bych to hlavně s ním. Operace tě stála nemalé peníze šla jsi do toho s nějakou představou tak proč by jsi měla mlčet.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tady kopíruju z jiné diskuze, co psala Majdicka123 (její profil je neaktivní, to ji zase zrušili?). Myslím, že Majda toho ví o plastice prsou hodně.
Ono mezi tím nízkým a středním až zas tak velikánkský rozdíl není. Třeba u Mentoru je 400ml nízký 13,5cm průměr a 3,9cm profil a střední 13,2cm průměr a 4cm profil. Což je úplně zanedbatelné, 1mm na výšku rozdíl absolutně neuvidíš a 3mm v průměru taky ne.

Teď nevím, co máš za značku implantátů, ale myslím, že výrazně se to u jiných lišit nebude. Určitě by byl rozdíl mezi nízkým a vysokým profilem, to jo, ale mezi nízkým a středním....to asi ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Maiden
Já teda ty parametry u jednotlivých implantátů vůbec neznám, ale když koukám do galerií tak bych řekla že vizuálně je ten rozdíl mezi profily dost značný a já osobně to bezpečně poznám. No ono taky kdyby to bylo vcelku jedno tak by nebyly tři druhy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Evelyn - já to teda bezpečně nepoznám, na to si fakt netroufám A to jsem tak silikonka. Jen jsem tím chtěla říct, že by se Lucyje neměla tolik trápit, hlavní je, že prsa jsou pěkný a je zdravá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ráno před operací jsem se s ním domlouvala, že chci pevné tři. Ovšem pravdou je, že o profilu jsem už nemluvila, jelikož to, že bude střední, jsem věděla z konzultace. A pak když odsouhlasil pevný tři, věřila jsem mu. Jenže už jsme tři, co jsme paf z toho, že máme nakonec nízký. Jinak jsem Vašema názorama dost překvapená, jelikož všechny moje kamarádky do jedné mi radí další opku. Ale asi vážně popřemýšlím, že si raději na těch pár let, než budu mít děti, zvyknu. Nicméně fakt netuším, kam se mi ty moje (Euro)silikony schovaly.

arrow
profile_image
Sofie32
od 8. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lucyje, já bych se znova řezat nenechala, máš pořádný bombardéry, co bych za to dala mít tak pevná prsa, vypadají vážně jako vlastní a navíc jsi měsíc po o, podle fotek to opravdu na trojky vypadá a počkej po dětech, pak se ti buď kojením ztratí nebo ještě nabudou. Moc ti to sluší a asi se i dobře hojíš, tak to zkus přehodnotit U nás v rodině šla na reopku prsou mamka, ale u ní bylo opravdu každé prsíčko jiné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jj, na fotkách jsou to pořádný prsa, to jo. Ale na tričko bez podprsenky to vážně není. Ovšem přemýšlím nad tím nepřetržitě a až dnes převažuje to, že si nechám takový kozenky, jaký mám.

arrow
profile_image
Jemak
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Lucyje
Být tebou, zeptám se doktora na to, jaký by byl rozdíl mezi tím co máš a cos měla mít. Ale kvůli tělu a bolesti bych na reoperaci nešla, to až jak píšou holky, až po dětech.

Cituji Lucyje: přemýšlím nad tím nepřetržitě a až dnes převažuje to, že si nechám takový kozenky, jaký mám.

...a dobře uděláš.Myslím,že naše názory vzhledem k tomu,že tě neznáme jsou takové nezávislejší než od kamarádek.
Každopádně jak tu holky psaly,určitě bych na doktora zaútočila z jakého důvodu přistoupil ke změně profilu.Podle mě si aspoň to vysvětlení zasloužíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené