arrow
profile_image
silwie
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, taky už jsem myslela na to, že bych zvládla prsa i větší, ale vzhledem k tomu, že jsem chtěla jen vyplnit to co jsem měla, myslím, že to doktor zvládl perfektně a že budu spokojená. Ted se mi zdají povislá, ale mzslím, že čím více budu dělat běžné všci naplno a začnu posilvat, tak se ještě malinko zvětší a zpevní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lucyje: až dnes převažuje to, že si nechám takový kozenky, jaký mám

jsi chytrá holka. Pořád ses nesvěřila jaký prsa jsi měla před opkou. Já třeba půlky, teď mám ty dvojky, taky jsem doktorovi řekla, že chci trojky, ale že každopádně všechno bude lepší než to co mám teď (před opkou). A je to svatá pravda. Na svý nový prsa se nedokážu vynadívat, jo mohly být větší, ale i tak je to krása! Navíc čím "starší" budou, tím hezčí a přirozenější budou.
Ty ještě nemáš děti, takže na tuty přijde příležitost si je nechat zvětšit. Navíc já dostala "jen" 280ml a ty 400ml, to musí být rozdíl.

arrow
Neprodává v Bazaru

Chtěla jsem rovnou vložit foto, ale nestíhám. Taky si myslím, že předtím to tak ty půlky byly. Tak jsem si říkala, že mi třeba řekne, že jinak to nešlo. Ale jestli se má kůže roztáhnout nahoru či do stran, to už asi bude jedno. No, každopádně dnes už je mi mnohem líp. Zašla jsem si koupit trička, dokonce i jeden top, který zvýrazňuje prsa a myslím, že ještě chvíli a není co řešit. Přesně jak jsi říkala, dostanou krásný přirozený tvar a bude to lepší

arrow
Neprodává v Bazaru

Každopádně tuto stránku jsem chtěla pojmout celoplošně, nejen o mně. Všude totiž stále čtu, jak holky po operaci probrečely několik dní kvůli velikosti. Tak aby veděly, že v tom nejsou samy a nejednaly zbrkle... Mně už je díky Vám mnohem lépe

Lucyje
super jsem ráda,že už jsi šťastnější.Uvidíš ještě ti určitě kůže a možná trochu i ten sval povolí a prsenka ještě víc vykouknou.

Holky, s těma profilama to je takhle. Chirurg musí vybrat takový průměr implantátu, který se blíží co nejvíc šířce vašeho vlastního prsa (urcitě vám to ten váš při konzultaci přemeřoval), případně je menší či větší o max. 0,5-1cm. Třeba máte prso šířku 12,8cm a dohodnete se, že na požadovanou velikost podprsenky Vás dostane 350ml, tak on se musí podívat na implantát, který má v té velikosti požadovaný průměr a to rozhodne, jestli to bude střední, vysoký, extra vysoký,...

Př. Mentor...střední profil(tedy nízký) 350ml/13,4cm průměr/3,7cm profil
střední plus 350ml/12,6cm/3,8cm
vysoký 350ml/11,7cm/4,9cm
ultra vysoký 350ml/10,3cm/5,4cm
Takže dle toho je pro Vás nejvhodnější profil střední plus, případně i ten nízký by ještě šel. Kdyby Vám dal implantát moc vysoký, tak to bude vypadat jako dva balonky s velkou mezerou mezi a prsa nebudou pěkně plná v horních polech a kdyby moc nízký, tak zas bude implantát moc přečuhovat na krajích a prsa budou třeba moc u sebe, bude vidět vlnění a prsa až příliš přeberou tvar implantátu a z jejich vlastního tvaru moc nezbyde.

arrow
Neprodává v Bazaru

No, byť je to k nevíře, jsou ještě menší.... Já fakt nevím, co jsem s těma silikonama udelala, ale když se kouknu shora, tak téměř vidím svoje původní. To na profilu mám ještě balony. Ale zase jsou přirozený, to jo.

Lucyje
dej nějaky aktuální foto a třeba i v tričku.Hnet ti řeknu jak to vidím

arrow
profile_image
Adela
od 16. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lucyje
Luci, určitě měj trpělivost, implantáty poklesnou a vyloupnou se, trvá to ale asi rok, slečna Markéta tady na Omlazení měla uplně stejný obsah a stejně to i vypadalo, po roce jsem nemohla uvěřit, nádhera - https://www.omlazeni.cz/index.php?action=userinfo&u ser=2262

arrow
profile_image
silwie
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Adela
to je fakt, má je uplně jiná než po operaci. Myslím, že se prsa zpevní v době, kdy zase budeme moci normálně všechno dělat naplno.

Lucyje
Už se tím kočko netrap. Máš je pekný, ale asi sis to představovala,, že to bude vypadat větší, ale většina holčin vzdychá po operaci, že mohly být větší. To je taková skoro klasika. Vem to tak, že napoprvé by ti do pevných malých prsou stejně víc dát pravděpodobně nemohl, tak nemá cenu se trápit, že jsou malé a coby bylo kdyby, když žádné kdyby by být nemohlo.
Mi taky přijde, že v podprdě to mám docela velké, ale bez ní kde nic tu nic a kdybych neměla ten pas od nich, tak nevěřím, že tam mám skoro dvakrát tolik, co poprvé. Ale co už, trápit se pro to nebudu přece, koupím si podprdu s gelovýma vycpávkama a vyřešeno.

arrow
profile_image
Cucumber242
od 18. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No holky, taky si myslím, že mohly být větší...přišlo mi, že se i dost zmenšily, ale otoky byly prý minimální tak nevím, anebo jsem si na ně prostě už zvykla či co. No ani nevím co mám teď za velikost. Mým požadavkem byly menší a přirozené trojky. Co myslíte, podařilo se?

arrow
profile_image
Kája31
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,tak se taky připojuji,dneska mi přišla nová podprsenka od lipoelastic,abych měla na střídání a jsem 10tý den po opce a zdají se mi teď malý.Chtěla jsem slabší 3 a když se změřím,tak přes prsa mám 87cm,tak to je cca B.Jsem z toho nějak zklamaná....Ju,zatím na doma nosím košile,a všechny,co jsem nosila před,tak mi jsou.

arrow
profile_image
silwie
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kája31
Myslím, že jsme všechny časem nespokojené, typické ženské, dodáš foto?

arrow
profile_image
Holaska
od 4. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak si myslím, že 400ml přece nemůžou udělat jen skorodvojky.vždyť, když dáš 400ml čehokoliv do podprdy, tak se musí vyplnit nejmíň 75/D (nevím, jaký máš obvod pod prsy). Máš prsa moc hezký a vyloupnou se ještě určitě!! Já bych 400 ml brala hned )), ale taky kvůli tomu nepůjdu na operaci znovu. Jinak mám přes prsa jen 91cm, ale podprsenku 75D

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené