arrow
profile_image
ZdeninkaK
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Holky a Ženy
Chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás měla podobný problém jako já. Jsem cca 2 týdny po augmentaci a nemohu se zbavit pocitu přecházející zimy od prsou. Bradavky jsou příšerně citlivé,ale to jsem nějak tak čekala, že budou, že je ještě brzo,ale překvapuje mě tohle ,,přecházení zimy, mrazu po těle"....Nejhorší je to venku, ikdyž jsem zachumlaná jak můžu, tak i přesto mi je zima, pak třeba po čase to zmizí,ale jakmile zas jdu ven tak na novo a někdy to je i bohužel v teple. To vlezu do vany a prohřívám alespoň spodní část těla. Zajímalo by mě jestli je to běžné a nebo se mám obávat něčeho vážnějšího. Je to ale opravdu nepříjemné. Děkuju za odpovědi.

arrow
profile_image
Dadulka85
od 24. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mně tady ty stavy zimy a husí kůže trvaly asi tak měsíc. Bylo to docela nepříjemné, přejela po mě zimnice od nohou směrem nahoru a zastavilo se to na prsách. Teď jsem skoro 2 měsíce po a už to skoro nedělá.

Musím souhlasit s Dadulkou85. Mě ta prsa z té zimy venku dokonce i tak nepříjemně bolela, takže jsem se v té zimě moc po venku neprocházela, ale raději byla v teple, to mi nevadilo nic. Netrvalo to moc dlouho a přešlo to. S tou vanou nevím. Já jsem se raději nekoupala, jen sprchovala. pro jistotu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené