arrow
Neprodává v Bazaru

Mám 2 týdny po augumentaci a castečné modelaci. Nevím proč, ale stále pociťuji na prsou takové to mražení, jako když se do vás dá zima, dotknete se něčeho studeného a naskočí vám husina.Mám to každou chvilku, ne jen, když se mi udělá zima.Stačí se třeba dotknout oběma studenýma rukama a hned mi přejede mráz, ale ne po zádech, ale právě po prsou.
Poradíte?

arrow
profile_image
ZdeninkaK
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, tohle je úplně normální, já to měla snad 2 měsíce, pořád mě přecházela jakoby zima, ale je to tím, že prostě byl proveden velký zákrok a tělo si zvyká na ten implantát. Takže radit se nic moc nedá, jen počkat

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marka13: já to měla po modelaci také,až mi to bylo nepříjemné....jinak máš nádhernou figuru..já chci taky.......

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuju, no tu figuru ted momentalně úplně nemám, právě proto, že jsem po operaci a necvičím. Takže mám pár kilíček nahoře a ještě přibudou. Ale nevadí mi to, potřebovala jsem pauzu, 4 roky cvičím, takže si dám volno a po vánocích do toho skočím. Každý rok máme závody na podzim, takže času dost. Hlavně at se dobře zahojí prsíka, nechci nic pokazit.

arrow
Neprodává v Bazaru

A máš to pod sval nebo žlázu?Marka13

arrow
Neprodává v Bazaru

No, mám to pod sval. Chtěla jsem původně pod žlázu, doktor mi řekl, že mi to neudělá, protože nemám žádný tuk a impoše by byly vidět. Tak jsem po několika různých konzultacích nakonec zvolila pod sval i s tím, že vím, že cvičit jako dřív už asi nebudu, samozřejmě, že pokračovat budu, ale holt si některé cviky nahradím, konkrétně prsa jsem cvičila tvrdě právě pro to, abych tam měla alespoň sval a teď už není třeba.

arrow
Neprodává v Bazaru

Časem půjdou i cvičit na prsa.A kolik sis dala ml?Jsou akorát.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené