Smazat

Pocit nezájmu od partnera

V urcitych situacích mám pocit že jsem partnerovi primo ukradená a nevím jestli to je jen můj pocit nebo zda se chová opravdu divně.nevím co si myslet

Jsme s přítelem něco málo přes dva roky. Posledni tři měsíce spolu bydlíme. Dřív mi partner psal velmi často a o všem, často jsme si po psaní dělali srandu posílali si fotky atd. Ale jakmile jsme spolu začali bydlet tak je to jiné. Pokaždé když odjede do prace, nebo za rodinou či kamarády tak mi přijde že pro něj přestávám existovat, jak kdybych ho nezajímala. Nemá potřebu mi psát, kolikrát se třeba celou směnu neozve ale když se nudí tak napíše. Musím podotknout, že má práci kde čas na to prostě má. A když jsem se ho na to ptala, tak mi řekne že ho to prostě ani nenapadne aby mi napsal na dobrou noc že na to není a když se vidíme vecer a nebo když odjede v poledne a vrátí se ráno tak, že si myslí že se nic neděje když se neozve. Ale mě to přijde, že mu jsem jen dobrá když se nudí a jinak ho nezajímám. A přijde mi že, když se neozve tak že mu ani nechybim a ani si na mě nevzpomene a ve finále si myslím, že je vlastně oděme rád pryč. A ještě ke všemu když vím, že si neustále píše s kamarády a kouka na Instagram, ale aby napsal své holce tak to ne. A čím víc se na to soustředím a přemyslim a když jsem mu to řekla tak o to víc prostě nepíše. Tak já nevím jestli to jen zvelicuji a je problém ve mě, a nebo jestli je to opravdu divně chování. Ale když jsme spolu tak je to fajn jen já m pocit, že když odjede tak, že mě nemá rád a nemyslí na mě a ze mu ke určitě bezeme líp když mu nestojím ani za blbou zpravu.
 
arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kolik ti je proboha? Nejsi ten typ co si bez mobilu s prominutím ani neuprdne? Proč by ti měl psát když spolu bydlíte? Si to snad řeknete doma, ne? Divím se, že s takovou zoufalkou vůbec zůstává. Co bys bez mobilu dělala, umřela? Uvědomuješ si, že kdysi žádné mobily nebyly a lidi žili úplně normálně i bez nich? Tak se prosím tě vzpamatuj.

arrow
profile_image
danielka111
od 29. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doporučuju ti aby sis našla nějaké koníčky, jinak takhle ten váš vztah brzo udusíš. S partnerem žiju 5 let a když jsem v práci, tak si moc nepíšem. Většinou si totiž večer všechno řekneme.Představa že příjdu domu z práce a budu naštvaně čekat na přítele ,abych mu vyčinila že mě nemá rád, protože mi od něj nepříšla přes den sms mi příjde dost vtipná a dětinská.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já s předešlými 2 příspěvky moc nesouhlasím. Jsem už stará generace, co žila bez telefonu-tedy doma. Ale do práce jsme si volali. V dnešní době mobilů se mně zdá stejně jako Dudince, že to normální není. Po 2 letech vztahu by ještě měli být zamilovaní, psát si, zavolat. Zvláště když s kamarády si přítel píše. Dát vědět, že myslím na svou lásku, moc času nezabere a je to milé. Myslím, že to do dobrého vztahu patří, dávat si najevo, že se máte rádi a že si chybíte....

 

Váš příspěvek

Pocit nezájmu od partnera

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené