Smazat

Pocit samoty

Ahoj holky, našla by se tu nějaká kamarádka z Brna a okolí na nějaké akce, večírky nebo jen tak sednout na kafe? :) Ráda bych zajela s někým třeba i na dovolenou k moři, na hory apod.

Mám teď takové blbé období a připadá mi jako bych všechny přátelé ztratila. Všechny kamarádky se na mě vykašlaly, protože si našly přítele a teď se už se žádnou moc nevídám, protože na mě nemají buďto čas nebo by jejich přítel musel s námi a podobně. A když si chci pokecat o svých problémech, tak jediné co od nich slyším, tak je: "to bude zas v pohodě" - taková fráze jen aby mi jak se říká zavřely hubu. Takže sedím buďto doma nebo jsem jen se známými, se kterými si ani jaksi nemám moc co říct. O kluka jsem seď asi po roce přišla, vlastně jsme spolu ani pořádně nechodili i když jsem moc chtěla a měla jsem ho ráda a na Valentýna mi řekl, že "to tam prostě není". Takže tak jsem dopadla Žádná pořádná kamarádka ani přítel a nic. Nejsem žádná citlivka ale teď to na mě nějak padlo. Přijde mi, že nemám žádný smysl života a poslední dobou se jen trápím. Takže kdyby se našel někdo s podobným problémem jako já, určitě se ozvěte
 
arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj Ja v Brne študujem a keby si chcela tak kludne by sme sa mohli niekedy stretnúť.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem z Brna, ráda se domluvím

 

Téma Pocit samoty je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené