Smazat

Pohledy lidí

Ahoj,
mam problém. Vždy když jdu po ulici a říkám si, že dneska se mi oblečení a makeup povedl tak na mě všichni divně koukají. Musím ihned zalést do nějakého obchodu se zrcadlem a zkontrolovat se. Je to hrozné, vadí mi ty neustále pohledy. A nechodím oblíkaná nějak výstředně .. asi nějak takto

Takže nechápu v čem to je. Nevím co mám dělat, někdy si říkám že asi trpím stihomamem
 

Cituji cancana: Mně zase spíš vadí, když se lidi nekoukají do očí. Třeba prodavačka, co mě obsluhuje v butiku či pokladní. Je to dost neosobní.

a jak to dělá? Vždyť si od Tebe musí vzít peníze a podívat se prostě musí. To se mi naštěstí často nestává aby byly prodavačky jako stroj bez očí. Já když občas vidím někoho kdo toho má už plné kecky, tak mu klidně popřeji hezký zbytek směny. A dneska jsem byla zase nějaká přešlá já jako zákazník a hezký zbytek neděle mi popřála prodavačka v Tescu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Na mě působíš trochu arogantně a to může být třeba důvod, proč o tebe lidé na ulici zavadí pohledem. Nad make-upem, který je na fotce řekla bych neznatelný se určitě nikdo nepozastavuje a tvé oblékání výstřední také není, takže to zřejmě bude tím, co z tebe vyzařuje při osobním setkání.

 

Váš příspěvek

Pohledy lidí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené