arrow
profile_image
andre
od 22. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ženské..je to supr že nás je tolik hubnoucích.)))si to tady pročítám..a teda hned to nakopne pokračovat dál.)))a nevzdat to teda.)

arrow
profile_image
Petrusze
od 11. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Goldie
No já jím tak po těch 3 hodinách tak mi to tak nějak vychází no. Ale jak budu postupně přidávat minuty tak nevím, ale co, půl hodina sem půlhodina tam ne? Jo a dívala jsem se na tvoji galerku. Vždyť ty máš dokonalou postavu. Ale super že se staráš o ni aby nedopadla jako moje.

Goldie
A ty jako hubneš,nebo co? Mě spíš přije,že bys měla přibrat (né to byl vtip,máš moc hezkou figuru)

Petrusze
si strasne mlada.urcite to zvladnes.hlavne nezabudni na bielkoviny.a dobre je behanie.

Ahojky holky,tak mám konečně pracovní dny za sebou a čekají mě dva dny volna,takže hupky šupky do fitka. Dneska jsem měla hrozně rozlítanej den,dělali jsme inventuru,takže jsem jedla tak hala bala. K snídani rohlík s Lučinou a se šunkou+banán. K sváče jsem měla sušenku-říkám jí svačinová nakopávací sůša,je min jen 21g a 113kcal,na oběd jsem měla těstoviny s pestem a zeleninou,pak jsem měla pomeranč a k večeři malou tmavou bagetku,zelenou papriku a krůtí šunku. No celkem to ještě jde.

nico
a dobre je behanie.
Běhání je super,já běhání miluju. Ale doporučuji z vlastní zkušenosti,dojít si k fyzioterapeutovi,protože poku máte trochu nadváhu,mohlo by běhání vadit kolenům a kyčlím. Fyz.vám udělá vyšetření,podle kterého pozná jakou máte sílu v nohách a podobně. Mě moje fyz.doporučila nejprve pár cviků,které zpěvnily nohy celkově a taky mi bylo vysvětleno jak správně běhat. Nejlepší je běhat pomalým klusem,raději pomalu a déle. Ale nejdůležitější jsou boty!!! Bez kvalitních bot přímo na běhání raději neběhejte. Totálně si zničíte nohy.Já jsem si koupila od Nike asi za 4tis,ale dají se sehnat i mnohem kvalitnější a levnější-doporučuji časopis Run.

Jinak se omlouvám že ještě rýpu do starého tématu mléko,ale mě to prostě nedá. Našla jsem vtipný článek,kde je napsáno pro i proti mléku spousty věcí. No koukněte....

http://zdravi.idnes.cz/vase-telo.asp?c=A080115_151 238_alt_medicina_bad

arrow
Neprodává v Bazaru

Petrusze
ohledně toho cvičení před alespoň 1 hodinu ideálně 1,5 a poplatí to samé, protože čím se dříve najíš tím dříve utněš spalování z tuků a nastartuješ ukládání přijaté potravy a zpracování živin( doufám, že je to napsaný nějak srozumitelně...)

arrow
Neprodává v Bazaru

Alicebellini
ještě, že mám na něj alergii ale článek je zajímavý...

arrow
profile_image
Magy
od 11. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Agy
já teda nakonec měla tuňáka ve vlastní šťávě s vajíčkem natvrdo a cereální rohlík. mňamka a jsem zasycená
Ahoj , takže držíš některá jídla z toho dietního jídelníčku ,jak tady někdo dal odkaz?Nebo držíš tu dietku celou?I když toto je oběd zítřejší...takže to držíš nahodile?

Breeze
Já nejím před cvičením dvě hodiny,jinak mi to skáče v břiše. Já před cvičením jen piju carnitin a po cvičení si dávám nějaký nápoj na regeneraci svalů a jím až po hodině a půl.

arrow
Neprodává v Bazaru

Alicebellini
do starého tématu mléko,
zajímavý článek, vlastně vyvrací všechny fámy kolem mléka, já ho teda nepiju, vypiju možná litr za tři měsíce, ale podle toho článku: komu mléko chutná si ho může vychutnat v klidu. Jim teda sýry a občas /zřídka/jogurt a ten je taky z mléka, tak můžu v klidu spát

mayeenka
No já si právě bez mléka vůbec nedovedu představit život. Nemyslím jen mléko,ale hlavně jogurty,kefíry,sýry,tvarohy. Nevím jestli mám problém se zahleněním,nebo co všechno tam psali,rozhodně mi to ale moc chutná a jíst a pít to budu dál.

arrow
Neprodává v Bazaru

no na tom posledním odkazu psali, že je to smyšlené tak se netrap a jez co ti chutná pokud to teda není husa a knedlík to bych viděla jako větší jedy na zalepení střev

mayeenka
Husa a knedlík by u mě neprošla,ani mi to nechutná. To si dám raději kuřecí s těstovinama,to je vlastně taková odlehčená varianta

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené