Smazat

Pomsta - ano či ne?

aneb patříte mezi pomstychtivce?
Jakým nejhorším způsobem jste se nenáviděné osobě za něco "odvděčili" a dohnaly vás výčitky svědomí?
 
arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když mě někdo hodně moc naštve, tak to ve mně uplně vaří i několik dní, třeba jako včera přítel, ale tomu se samozřejmě mstít nebudu, v jiných případech mam ale skutečně chuť na nějakou pomstu, jen nikdy nejsem schopná nějakou vymyslet.

Trošku brutální téma... K čemu ti to pomůže? Pokud se chceš někomu pomstít, tak to udělej, pokud ne, tak ne... Jinak ne, já mezi pomstychtivce nepatřím, je pod mojí úroveň se někomu mstít, příjde mi to dětinské.

arrow
profile_image
Vickis
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ach jo, to se tu člověk nemůže na nic zeptat jen tak pro zábavu? Kdybych se chtěla někomu mstít, tak jdu a udělám to, nekonzultovala bych to s internetem Takže "take it easy"

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Vickis:
Je to dobrý téma, taky se chci dozvědět kolik holek je pomstychtivejch a kolik ne. Já se nemstim, jen mam na to vždycky chuť když sem nějak vytočená, ale je fakt že to nic neřeší.

arrow
profile_image
Vickis
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicadezuria: přesně tak mám to podobně, naštvu se jak blázen, v hlavě mi už šrotuje tisíc způsobů toho, co dotyčnému provést, ale tím to taky skončí

Cituji Nicadezuria: Je to dobrý téma, taky se chci dozvědět kolik holek je pomstychtivejch a kolik ne

Ještě pro info - témata o pomstě už tady jsou, stačí pohledat

arrow
profile_image
zabrzdena
od 25. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přiznám se že tohle občas používám v práci. K lidem se chovám tak jak chci aby se chovali oni ke mě, takže jsem ke všem slušná a vstřícná ale když vidím že ten druhý mě třeba pomlouvá, odmítne pomoci, vymýšlí si konflikty aby mě pošpinil, tak to hodně rychle vracím... ale za chvíli se zapomene a jede se na novo... takové menší psycho...

arrow
profile_image
Vickis
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petraparis: tak jsem si založila svoje! problém?))

Cituji Vickis: tak jsem si založila svoje! problém?

Ne, já jenom, že je zbytečné zakládat něco, co už tady několikrát je a místo toho přispět do nějaké starší diskuze. Ti to totiž můžou smáznout

Cituji Vickis: tak jsem si založila svoje! problém?))

To záleží na moderátorech. Ale nač zakládat něco znova, když tady diskuze (ne nijak stará), je

https://www.omlazeni.cz/jste-pomstychtivi--40-11737 2-0.html

A ne, nemstím se.

arrow
profile_image
Vickis
od 16. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na petraparis: když smažou, tak se s tím snad smířím

Cituji Vickis: když smažou, tak se s tím snad smířím

hlavně se jim za to nemsti

Cituji Consuela Banana Hammock: nač zakládat něco znova, když tady diskuze (ne nijak stará), je

No právě a není jediná, našla jsem nejmíň tři. Příjde mi totiž škoda zakládat pořád nové a nové téma, tím pádem tak to staré upadne "v zapomnění".

Cituji Nefer-titi: Ne. Nemstím se. Je to pod moji úroveň.
A uznávám: Pomsta vyvolává zase jen pomstu.

Naprosto souhlasím. Msta je strašně dětinská, pod mojí úroveň. Nevím, co by mi kdo musel hrozného provést, abych se chtěla mstít.

 

Váš příspěvek

Pomsta - ano či ne?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené