Smazat

Porovnáváni se s partnerovými ex

Nikdy jsem se s nimi nesetkala,žádnou nikdy neviděla, neznám jejich jména,nevím kde bydlí ani co dělají,a i přesto se jimi užírám.My o minulosti cíleně nemluvíme, někdy se stalo,že člověk se o ničem zmíní...

Jde o to,že vnitřně přemyšlím o přítelovo ex...nevím proč...např.když jdeme do společnosti jeho přátel,tak hned přemýšlím co si asi o mě myslí, jestli mě srovnávají s jeho minulejma...kolikrát se mi stalo,že když někdo jiný dovedl svou holku,tak tam potom padaly různé názory, zdali si polepšil či nikoliv - určitě víte co tím mám na mysli...a já to nechci, chci být pro něj teď a tady ta nej jenže se mi to nedaří.Samosebou to nevzniklo uplně náhodou,vím, že nejsem moc komunikativní,viz muj předchozí deníček...ale právě na tom to stojí..byli jsme na jedné akci,já se nějak extra nezapojovala a potom ti lidi se ptali mého partnera jestli bylo všechno ok...když jsem moc nepovídala,tak si mysleli,že se mi tam nelibilo,byla jsem naštvaná apod.Ježe to byla parta přátel,která se už znala,něco spolu prožili a o tom si povídali,tak jsem postě jen poslouchala...No a teď,když se jde někam,kam by mě rád jako svou partnerku vzal-prac.akce apod.,tak mi řekne,že jde raději sám,protože tam potřebuje někoho kdo se s těma lidma bude bavit, bude je bavit,bude veselej a ne že tam bude sedět jen tak a oni za ním budou chodit a ptát se co jí je...Celkem to chapu ale přijde mito líto a tím spíš jsem uzavřenější do sebe...Jednou asi když byl rozhorčen,tak mi řekl,že někam přivedl svou holku a chlapi z ní byli úplně paf,bezprostřední,ukecana,krásná a kdo ví co ještě,tak se mě to dotklo,nechci slyšet,že jsem divná a že se nebavím..ale na druhou stranu nevim co s tím....
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To, co jsem napsala v prvním deníčku, platí i v tom druhém ....
Navíc je to od tvého přítele docela podpásové, řeči typu : " měl jsem jednu, jo, tak ta byla .... " do vztahu oboustranně nepatří. Řešit minulost nemá smysl, kdo se neustále otáčí dozadu, ten nabourá.
To musíš vědet ty, jestli ti stojí za to vztah, kde máš potřebu - nebo přítel má potřebu předělávat tě na to, co nejsi a navíc se ještě užíráš kvůli nesmyslům. Vztah má být dle možnosti pro radost a ne pro deptání se.

arrow
profile_image
Kristýnka23
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Takže tě teď nechává doma když někam jde? Tohle by mi asi vadilo
Znám pocit když se člověk špatně ukáže před něčí partou, jednou jsem byla na oslavě narozenin kamaráda, měl tam svou partu a já ten den měla dost špatnou náladu, skrze VŠ, ne že bych na lidi byla vysloveně nějak zlá, ale prostě jsem neměla náladu se s nikým moc vybavovat. Od tý doby jsem tam zaškatulkovaná jako nějaká hysterka co kazí každou srandu
Zkusila bych si s ním o tom pořádně promluvit, ale jestli tě nebude nikam brát se slovy, že potřebuje někoho kdo bude bavit společnost, tak to asi nebude moc dobrý vztah.

Bože tak snad je taky na partnerovi, aby se tě snažil do konverzací zapojit a začlenit tě Ne, že to neudělá a pak ti řekne, že potřebuje někoho, kdo se bude s lidma bavit. Co je tohle za chování? Tak to je snad jasné, že pokud jsi stydlivější, nebudeš hned s jeho přáteli jedna ruka.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda ten tvůj partner.... já ti nevím. Má i nějaké dobré vlastnosti?

arrow
profile_image
Peitho
od 8. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na montaana219: má!...je zlatej,milej pozornej..nejsem uplná blbka abych s někým byla, jen abych nebyla sama...jen prostě jsem neprůbojná, držím se zpátky, zbytečně se pak hlídám a to se odraží i do sexu,kdy bych chtěl více aktivity z mé strany..jenže já si prostě něvěřím..tak nedělám nic...
Bere mě sebou,už jsem se trochu někde otrkala,ale jsou záležitosti kdy jde raději sám...

Cituji Peitho: ale jsou záležitosti kdy jde raději sám.

Zřejmě si potřebuje okořenit život nějakými průbojnějšími děvčaty.

arrow
profile_image
Peitho
od 8. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: ...skvely

arrow
profile_image
Peitho
od 8. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Navíc já jsem nemožná v tom,že u každýho chlapa pátrám po jeho minulosti..prostě hledam na netu fotky a pak jsme z toho akorát na depku..

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Peitho:
Pokud tohle nezměníš, žádný vztah ti nebude fungovat. Takže to změň! Buď to zvládneš sama, nebo zkus odborníka, se kterým probereš svoje problémy se sebeúctou a sebevědomím....Není problém v příteli, ale v tobě...

"Jednou asi když byl rozhorčen,tak mi řekl,že někam přivedl svou holku a chlapi z ní byli úplně paf,bezprostřední,ukecana,krásná a kdo ví co ještě,tak se mě to dotklo,nechci slyšet,že jsem divná a že se nebavím..ale na druhou stranu nevim co s tím...."

dokud se partneří neberou takoví tací jací jsou, především co se týče vrozeného založení jako extrovert/introvert, tak to fakt nebude fungovat. Předhazováním bývalek se ničemu nepomůže. Na to má žena sloní paměť a mrzí to.

"Ježe to byla parta přátel,která se už znala,něco spolu prožili a o tom si povídali,tak jsem postě jen poslouchala..."
jasný. co na to říct, když vzpomínají na to, co spolu zažili a Ty ne.
Já třeba na sraz s bývalými spolužáky taky neberu partnera z podobného důvodu. Ale i tak si dokážu představit, že by to byla MOJE povinnost ho vtáhnout do rozhovoru a ne že by se nám tam sám musel vmíchávat násilím do našeho vzpomínání.

Cituji Peitho: a to se odraží i do sexu,kdy bych chtěl více aktivity z mé strany..jenže já si prostě něvěřím..tak nedělám nic...

na uvolnění žena potřebuje být přijímána partnerem taková jaké je
já taky s každým partnerem nebyla v posteli stejná. To se logicky docela dost liší.
Taky jsem introvert, ale někdy to jde stranou.

a máš nějakou partu přátel, bývalých spolužáků apod? že bys ho vzala tam a vy se tam bavili a vzpomínali....?

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"na druhou stranu nevim co s tím...."
No, to je právě to - že ty nevíš nejen co s tím, ale hlavně co se sebou. Nevyhovuješ sama sobě, chtěla bys být jiná než jsi, působit jinak než působíš. Takže nejsi spontánní a přirozená, neumíš se uvolnit ani mezi čtyřma nohama a nejen tam, furt se hlídáš, s někým srovnáváš, chceš vyhovět nějakým představám tzv. dokonalosti. Každý je svým způsobem dokonalej a úžasnej, ale jednak ne pro každýho a jednak tak hlavně musí připadat sám sobě - pak si může věřit a nepotřebuje nikoho napodobovat a na nikoho žárlit.
Takže nezkoumej partnerovy ex, ale zkoumej sebe a svoji osobu a jedinečnost, ať máš důvod si sama sebe vážit a mít dost sebedůvěry být svá a chovat se přirozeně, nesvázaně.

 

Váš příspěvek

Porovnáváni se s partnerovými ex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené