arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavní problém bude získat povolení. Musí ti to schválit hygienik, musíš tam mít toalety, samozřejmě oddělené, musí to být přístupné postiženým (při nově zřizované provozovně je to vyžadováno. A nabízet tam potraviny také nemůžeš jenom tak, prostě nebalené ne, na to bys musela být extra vybavená. Pokud to myslíš vážně, měla by sis zajít na úřad zjistit si, co po tobě budou vyžadovat. A také budeš muset mít někoho zodpovědného, je toho docela dost, co se vyžaduje

Ve svém okolí mám takovou mini kavárnu a nikdo tam nechodí. Mají tam pár stolů. Je tam všechno slyšet. Nevím jaké tam je kafe, ale ani mě to neláká. Také krachuje. To se ti nemůže vyplatit. Moc starostí kolem toho a zisk žádný.

Cituji Lylinka: Je to vše jen co by kdyby....zatím nad tím jen přemýšlím a dávám iformace dohromady wifi by v ceně byla, domácí dobrůtky by taky šly, známá je skvělá cukrářka a hlavně dětský koutek, takže vím že něco navíc mám, vím že to tady maminy chtějí, ale nikde to není

No to je hezké, ale to o čem píšeš, o tom můžeš uvažovat, až budeš mít vyřešené ty nejdůležitější věci..

Cituji Elinor92: Nic proti, ale přijde mi to, jako by 15letý člověk uvažoval o otevření podniku

tak.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji HanLiu: takže za 2 hodiny máš tržbu 260 Kč

a to je tržba, kolik z toho bude marže, na zaplacení ostatních nákladu a kolik zustane zisku.

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Siiri: Asi tak, nedávno jsem taky nad tím přemýšlela, ale pak jsem to hezky rychle zavrhla. Sice péct bych si mohla sama, chtěla jsem udělat něco jako cupcakes dortíky + nějakou tu kavárničku. Ale už jenom ty stroje na kafe a ty náplně do toho katastrofa a kolik bych musela mít druhů. Taky čaje, což je sice jednodušší, ale za čaj ti nikdo moc peněz nedá. Pak nějaký minerálky, fanty, džusy, vínečka atd. taky neni levná záležitost, pokud nechci prodávat krabicáky a limči za 5 kč z lidlu Potom nájem, nechtěla bych ta být celej den, takže min. jeden brigádník. Odvody za něj, za mě, vybavení, aby vše povolila hygiena, neni to sranda, taky jsem to nejdřív viděla růžově, pak jsem pochopila. A to určitě neni všechno.

arrow
profile_image
Lylinka
od 2. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Růžově to nevidím, 15 mi také není napsala jsem to stručně, šlo mi vážně jen o radu jak je to s tím ŽL nebo vyučením. Tohle nejde ze dne na den a hlavně se nechystám nic kupovat teď ... děkuji za pochopení a rady.... Přeji hezký den.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lylinka: šlo mi vážně jen o radu jak je to s tím ŽL nebo vyučením.

Můžu se zeptat, proč si nedojdeš na živnostenský úřad?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené