arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Až si na tobě bude zase chtít vylívat špatnou náladu, tak ho s ledovým klidem pošli k mamince. Řekni, že na to nejsi zvědavá, ať se vrátí, jakmile bude zase v klidu...Musíš být tvrdá, i když ti to bude proti srsti.
Ten příspěvek na bydlení si určitě prosaď, ať si zvykne dávat pravidelně každý měsíc, na tom bych taky trvala!
S tím úklidem po sobě je to horší, mně se to podařilo jen částečně, ale častokrát ty jeho hadry prostě posbírám já, než se pořád rozčilovat.

Cituji Stafulka: jenže on tvrdí,že tam nebydlí,že bydlí doma.Jenže u mě má věci,já mu peru,atd.

Nezlob se na mě, ale pokud píšeš pravdu, tak bych se s ním nemazala. Psalas, že u tebe bydlí často, tak na vodu a elektřinu (minimálně) přispět má. Obzvlášť, když mu děláš služku. Promiň, ale prádlo bych mu zabalila a řekla bych mu, ať si to odveze k mamince, když u tebe tedy nebydlí.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stafulka
Tak, že bys ho měla poslat k vodě.
A nebo můžeš zkusit tu náročnější cestu a pokusit se ho předělat. Ale chce to hodně nervů, odhodlání a vůle.
Začal bych asi s tím praním. Ať přispívá nebo mu to nebudeš prát. Pokud s tím má problém, vezmi to a strč mu to do náruče ať si to vypere kde chce. Případně mu to vyhoď na ulici.

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lucinkaf: Když ti do toho nic není, začala bych být tvrdá. Jak? Večer bych mu sbalila věci a řekla mu, ať si jde přespat domů, přestala bych mu prát a žehlit, notabene vařit a pokud by tam nechal nějaké špinavé prádlo, připravila bych mu ho do igelitky a ať mu to vypere třeba maminka. Na to by chlapec mohl zareagovat.

Koukám, že už to bylo vlastně napsáno

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucinkaf
To by snad mohl.... zkusím to,prostě už si nevím rady.Kdyby teda uznal,že tu žije a začal přispívat,nemám s tím problém,ale takhle mě to štve.Včera mi řekl,že přijede,když mu přidám 100 na benzín, no tak to do mě tedy vjeli všichni čerti!!

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vidím,že máte všichni stejný názor jako já...tak tedy chyba ve mě nebude,to je úleva píšu rozhodně pravdu... protože mě to trápí....

Cituji Stafulka: Včera mi řekl,že přijede,když mu přidám 100 na benzín, no tak to do mě tedy vjeli všichni čerti

doufám, žes to odmítla!

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji PardGalen: Tak, že bys ho měla poslat k vodě. A nebo můžeš zkusit tu náročnější cestu a pokusit se ho předělat. Ale chce to hodně nervů, odhodlání a vůle.Začal bych asi s tím praním. Ať přispívá nebo mu to nebudeš prát. Pokud s tím má problém, vezmi to a strč mu to do náruče ať si to vypere kde chce. Případně mu to vyhoď na ulici.

Souhlas!

Cituji Stafulka: To by snad mohl.... zkusím to,prostě už si nevím rady.Kdyby teda uznal,že tu žije a začal přispívat,nemám s tím problém,ale takhle mě to štve.Včera mi řekl,že přijede,když mu přidám 100 na benzín, no tak to do mě tedy vjeli všichni čerti!

Čoveče, podle toho jak se tady rozepisuješ by bylo lepší se ho zbavit...

No na druhou stranu, nezlobte se, ale s tím benzinem podle mě má docela pravdu.

On do společnýho rande dává benzín, ty ubytování. Samozřejmě nevím, nakolik se ty částky rovnají - a taky služku bys mu určitě dělat nemusela.

Cituji Lisa: No na druhou stranu, nezlobte se, ale s tím benzinem podle mě má docela pravdu. On do společnýho rande dává benzín, ty ubytování

ale to je krapet nepoměr nehledě na to, že mu Stafulka pere, uklízí. Navíc pokud ona studuje a nevydělává a on má jen od rodičů měsíčně 25 tisíc, tak to ho stovka vytrhne?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lisa: No na druhou stranu, nezlobte se, ale s tím benzinem podle mě má docela pravdu.

Tak já jsem v opačné situaci, za přítelem dojíždím já, on teda vaří atd. Ale nikdy by mě nenapadlo mu říct, aby mi zaplatil benzin, a to je na tom podstatně finančně líp než já. Přece s ním chci být, tak ty peníze "obětuji". A v případě tvého přítele, když ví, jak jsi na tom s penězi, být ním, tak jsem rudá až na zadku, kdyby mě vůbec napadlo, chtít po tobě peníze. Psala jsi, že má i spoustu dobrých vlastností, by mě zajímalo které, z toho, co tu čtu mám pocit, že je to rozmazlený sobec.

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ten benzín chápu,ale není moje vina,že nevydrží na jednom místě,že se hned nudí atd. Klidně za ním budu jezdit k němu domů,ale tam on nechce být,bydlí s rodiči,a to ho prostě nudí,takže logicky je nakvartýrovaný u mě.To není moje volba....hodněkrát mi tady dost překáží,když se třeba učím,jenže když chci aby odjel,je oheň na střeše,že ho vyhazuju,že si ho nevážím,a že už za mnou nikdy nepřijede.... nechtěla jsem aby tady žil.... On taky dělá teda školu,v Praze,kde platí nájem v bytě,kde vůbec není,a to mu ale nevadí....jsem z toho jen unavená...

Cituji Lisa: On do společnýho rande dává benzín, ty ubytování. Samozřejmě nevím, nakolik se ty částky rovnají - a taky služku bys mu určitě dělat nemusela.

Podle mého jde taky o to, že pán asi nebude zrovna gentleman, nejde o to, že by snad chlap měl financovat vše, ale udělal si z ní služku a chová se k ní divně, ponižuje ji a dělá mu zřejmě dobře, že může někoho ponižovat. Naopak by snad mohl ukázat dobrou vůli a připlácet i na nájem, ne? Spíš to bude jen velký sobeček a toho sotva předělá. Je tak vychován a zvyšuje si sebevědomí na úkor žen.

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kate1
nejhorší je,že ten pocit mám i já...i moje okolí,že je rozmazlený sobec....ty dobré vlastnosti...hm,třeba mě nemlátí,jako Ti před ním,je s ním sranda.... ale tolik toho zas asi není...líbí se mi,není s ním nuda...ale někdy bych byla radši za obyčejného kluka,který nemá tak moc bohaté rodiče a ví,co to jsou starosti...

Cituji Stafulka: Klidně za ním budu jezdit k němu domů,ale tam on nechce být,bydlí s rodiči,a to ho prostě nudí

promiň, ale čím dál víc mám pocit, že je to znuděnej, rozmazlenej, sobeckej spratek...Jaké jsou ty dobré vlastnosti? Protože zatím nevidím jediný důvod, proč ten vztah zachraňovat...Holka hlavu vzhůru, napiš dobré vlastnosti, třeba to nebude tak hrozné

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené