Cituji Stafulka: ty dobré vlastnosti...hm,třeba mě nemlátí,jako Ti před ním

jejda, už jsi to napsala Tak myslím, že je naprosto normální, že chlap nemlátí ženskou a pokud ji mlátí, není normální ten chlap.

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobré vlastnosti.... ikdyž je takovej jakej je,vím...že mě má rád,ikdyž asi zvláštním způsobem... nějak najednou nevím tedy jste lepší než psycholog

Cituji Stafulka: tedy jste lepší než psycholog

no a to je důležitý, aspoň že neztrácíš úsměv Já nevim, já ti věřim, že ho máš ráda, ale jak to tak vypadá, on podle mě nedokáže mít rád. Neříkám, že tě rád nemá, ale neumí to, nedokáže to dát najevo, bohužel. Kolik vám je?

Stafulka
Víš, z toho, co tu píšeš, je hlavní problém v tobě. Třeba to, žes tu napsala, že jeho dobrá vlastnost je, že tě nemlátí, tak z toho mi jde hlava kolem. Musíš urychleně se sebou něco udělat, protože ty na sobě necháš asi dříví štípat! Zkus nějakýho psychologa.

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lucinkaf
No mě je 22 jemu 23, já vím že je to málo....ale já jsem si v životě dost prožila,a tak nehledám jen zábavu,ale klidný přístav v mém životě.... vím co od života chci a udělám proto vše...ve vztazích je to horší....mám strach,že zůstanu sama....

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lollo
já vím

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stafulka
Pokud to víš, tak s tím něco udělej. Samoty se není třeba bát. Je to stav mysli. Nebo teď máš skutečně pocit, že jsi s někým? Že nejsi sama?

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Někdy je skvělej....ale teď se to nějak zhoršilo....nebo to najednou vidím víc....

Stafulka
Jak já to vidím, přijde jiný, lepší. Jsi mladá, netrap se. Pokud ti chlap přidělá víc starostí, než ubere, nestojí za to.

Cituji Stafulka: No mě je 22 jemu 23, já vím že je to málo....ale já jsem si v životě dost prožila,a tak nehledám jen zábavu,ale klidný přístav v mém životě

tak přesně vím, co tím myslíš, naprosto tohle chápu...

Cituji Stafulka: vím co od života chci a udělám proto vše

to je moc dobře, že víš co chceš, proto už jen kvůli tobě doufám, že nechceš žít se sobcem, který s tebou jen vymetá podlahu. Neboj, sama nezůstaneš, aspoň budeš mít klid na učení, čas na kamarády, někam zi zajdi, kup si něco hezkého a užívej si abys pak, až přijde ten správný, který si tě zaslouží, v tobě viděl hezkou, hodnou a milou holku poučenou životem, která opravdu ví co chce, ví co si k ní může dovolit, kde jsou její hranice a se kterou chce být proto, jaká je...

Tak já nekomentuji to ostatní - ano, chová se naprosto jako spratek a dávno bych ho nakopala do zadku.
Komentovala jsem ty finance - podle mě spolu chodí, nejsou manželé. Pokud někomu přijde správné dotovat svého partnera studenta, pak na tom nevidím nic špatného - ale nepřijde mi taky špatné, když se někdo rozhodne ho nedotovat a přistoupí v partnerství na placení 50:50. Mě by zase hanba fackovala chtít po příteli sponzorství jen proto, že je jeho rodina bohatší (můj přítle je taky o dost movitější). Samozřejmě, když mi koupí skvělý dárek, vadit mi to nebude...ale jinak jsem docela pro zásadu reciprocity. A pokud to JE rovný, tak proč ona by nehradila vodu a on nehradil benzín?

Argument, že mu pere a žehlí je divný - to jako že ona mu to dává a on by jí za to měl platit?To už by teprve byla v roli uklízečky.

Nicméně s ohledem na další bych se ho nerozpakovala vyhodit i s věcma na chodník.

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lisa
Já nechci aby ně dotoval!!To v žádném případě!! ale žiju sama od 17 let,a vím,co stojí voda a energie....peru mu,žehlím,vařím,on tu má svůj počítač, s ničím nešetří,prostě tu podle mého žije a tak jsem chtěla z principu,aby dával 500 měsíčne, přišlo mi to správné! Nikdy bych nechtěla aby mě nikdo sponzoroval,na sebe si vydělat dokážu....argument že peru atd. jemu,souvisí se spotřebou vody elektřiny ! A že vyprat o 3 pračky víc týdně nebo nevyprat znát je....nechci aby mi platil že pro něj něco dělám,jen jsem chtěla aby byl zodpovědný k tomu...že tu žije...ono zubní pastu po roce nekoupil ani jednou,toaletní papír 1 z donucení a ještě měl řeči....tohle všechno něco stojí...nebo snad ne?

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisa: že mu pere a žehlí je divný

Každopádně to není něco, co by bylo samozřejmé. Já taky příteli peru a žehlím, on mi zase pomáhá v jiných věcech. Výhodné pro oba.

Cituji Lisa: jsem docela pro zásadu reciprocity

Já taky. Ale nejen finanční. Prostě nikdo by neměl mít pocit, že je využívaný.

Cituji Lisa: ale nepřijde mi taky špatné, když se někdo rozhodne ho nedotovat a přistoupí v partnerství na placení 50:50. Mě by zase hanba fackovala chtít po příteli sponzorství jen proto, že je jeho rodina bohatší (můj přítle je taky o dost movitější).

to taky chápu, můj přítel podniká a tudíž také má několikanásobně větší plat než já, také nechci aby mě dotoval, naopak on mi nadává, že si od něj peníze vzít nechci, proto mi dává aspoň na ty nákupy.

Cituji Lisa: Argument, že mu pere a žehlí je divný - to jako že ona mu to dává a on by jí za to měl platit?

Ne, neměl by jí platit za praní a žehlení, ale jestliže jí nepřispívá vůbec nic, tak na druhou stranu proč by to ona měla dělat? Měl by jí přispívat na domácnost jako takovou. A kdyby to bylo fifty fifty, potom by si teda měl každý z nich koupit svůj prací prášek, svojí žehličku atd? Jde o to, že ona se o něj stará, ačkoliv on jí s ničím nepomůže, přiživuje se na ní a ještě chce, aby mu paltila benzin. Kdyby na to neměl, ale takhle...?

arrow
profile_image
Stafulka
od 13. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V podstatě mi šlo o to, aby si uvědomil,že život v domácnosti není zadarmo.... když jedem někam společně,taky mu dávám na benzín...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené