arrow
profile_image
elesse
od 12. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

měla jsem je jednou, ty v celku, když jsme se je učili na kurzu lepit. a když jsem přišla domů i s nalepenýma řesama, tak to nikdo nepoznal. Po sundání vydržely, takže určitě použiju znova. Poradili nám lepit to jinym lepidlem naž se k nim přikládá, prý v každý drogérii maj nějaký asi za 40 korun, kterým to drží lépe. No a když jsou umělý dlší než máš oko, tak odstřihnout a pokud je zbytek větší, tak se dá použít třeba jen do vnějšího koutku... Aspoň to nezatěžuje řasy. Akorát musíš dobře vybírat, aby vypadaly tak jak chceš - tedy přirozeně nebo "vyditelně"

Cituji elesse: Poradili nám lepit to jinym lepidlem naž se k nim přikládá, prý v každý drogérii maj nějaký asi za 40 korun, kterým to drží lépe.

Jo to je pravda

arrow
profile_image
LaTora
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, ty řasy co si lepíte doma to nejsou extreme lashes že ne?

Kde se dají sehnat ty trsy? Já všude v drogerii vidím jen ty celé na oko. Ráda bych tohle zkusila. Na to prodloužení extreme lashes bych nešla. Jen třeba si dát právě trs příležitostně. Díky

Prosím o nějaké doporučení na ty co se dají opakovat, co drží lepidlo.

Cituji LaTora: Ahoj, ty řasy co si lepíte doma to nejsou extreme lashes že ne?

Ne.

Cituji LaTora: Kde se dají sehnat ty trsy?

Já je sehnala v Anglii, jinak u nás jsem je viděla jedině na netu.

Cituji LaTora: Prosím o nějaké doporučení na ty co se dají opakovat, co drží lepidlo.

Nerozumím dotazu.

arrow
profile_image
LaTora
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mishka999: Nerozumím dotazu.

Tak ještě jednou. Které nalepovací řasy jsou lepší ty trsy (viz. obrázek) nebo ty na celé oko?

To ty trsy se aplikují od vnějšího koutku k vnitřnímu délky jak sám člověk uzná? Jaké lepidlo je na to dobré od jaké značky?

Ty trsy a i ty na celé oko jdou použít na víckrát? Jak asi vydrží? Ale to nelze přece řasenka ne?

trsy

arrow
profile_image
LaTora
od 17. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak to aplikujete?

LaTora
Pročti si diskuzi, vše je tady už zodpovězeno.

arrow
Neprodává v Bazaru

LaTora
Přesně tyhle trsy používám, jsou super

arrow
profile_image
Sačetka
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Před týdnem jsem si nechala od kosmetičky nalepit trsy, moc mě to nadchlo, tak jsem samozřejmě hned sedla k netu a objednala si je (dlouhé i krátké) i s černým lepidlem - to co má vydržet cca 3 týdny (snažila jsem se to odkoukat už od té kosmetičky)... Včera jsem je zkoušela dostat dolů, protože mi po týdnu vypadly asi 2 trsy a já si řekla, že to přece zvládnu sama - nalepit si je a ještě delší.. Problém ovšem nastal v tom sundavání. Kosmetička mi řekla, že stačí dvou-fázový odličovač (něco mastného prostě)... ale já tím strávila min. hodinu (jedním okem).... a bylo to fakt moc velký peklo, vůbec mi to nešlo dolů. Opuchlé + oškubané oči - Mám pocit, že mi tam ta kosmetička asi dala toho lepidla hodně.... Nemáte někdo zkušenosti s tim sundaváním? Až se trošku zregeneruji, chci si to zkusit nalepit sama, alespoň do vnějšího koutku, ale po tomhle sundavání z toho mám trošku strach...

Díky moc za odpověď

arrow
profile_image
shien17
od 19. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji allysha: ahojky, no já osobně bych si vybrala tady tyto:

Jo ty jo..ty jsou myslím přesně ,ty který bych chtěla, Jéé už je staršně chci
Tak snad je tady někde seženu alespon podobný
Jinak díky

tak jsem se prokousala touhle diskuzí.No a samozdřejmě jste mě nalákaly a tak jsem běžela dneska pro řasy (trsy) a lepidlo. Jene ted mi vrtá hlavou pár věci. Psali jste tu, že se řasy - trsy lepí do řas, nebo mezi - ok, ale nezapatlají se tím lepidlem moje řasy?
dáváte si na ty trsy řasenku? protože když si dám na ty trsy řasenku, tak pak nevím jak si tu řasenku odlíčím, když nesmím použít nic mastného a nechci si ty trsy na očích poškodit. Chtěla bych totiž aby mi to pár dní vydrželo.

arrow
profile_image
Sačetka
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

garfield2009
no ty trsy si lepíš na svoje řasy - ke kořínkům... Holky tady psaly, že si je lepí zeshora řas, ale mě je udělala kosmetička zespoda a myslim že to vypadá líp (holky taky pak psaly, že to pak hůř maskovaly..). Namalovat řasenkou si to klidně můžeš, pak to odličuješ jen jemňounce vatovou tyčinkou s nemastným odličovadlem.....

Jako ale po mé zkušenosti, kdy mi za 10 dní nevypadla ani řasa (trs) a pak jsem se to rozhodla sundat.... Nevim no, buď jsem měla moc lepidla, nebo nějaký blbý, protože holky tady psaly jak se to v pohodě sundavá, že to můžeš mít jen den, nebo týden... mě to prostě nešlo Já si musela pomoct trochu i pinzetou a fakt musim říct, že to trvalo a byl to "porod". Každopádně kamarádka co na nich byla se mnou s tim absolutně problém neměla, takže nevim... buď mam blbý řasy, nebo nevim ))))

Každopádně až se mi moje trošku vzpamatujou, zkusím to sama znovu - koupila jsem si i to černý lepidlo

Tak si pak můžeme dát vědět, jak jsme dopadly

Cituji Sačetka: koupila jsem si i to černý lepidlo

já si koupila bílý, protože prodavačka mi řikala že po chvilce jakoby zneviditelní.

no uvidim, zítra se na to asi vrhnu. Samozdřejmě mám chuť se na to vrhnout hned těď.A právě že bych to chtěla třeba na týden, proto řeším jak s tou řasenkou. Ale když by se mi to povedlo tak bych třeba žádnou řasenku ani nepotřebovala.

tobě to lepila zespoda? no dovedu si představit mezi řasy, ale moc si nedovedu pod řasy. Jo dovedu, ale na dolním víčku

A jak se ti v tom spalo.Neměla si třeba ty řasy pak přeleželý? No a ještě jedna otázečka - kolik trsů jsi měla na oku a zhruba jak daleko od sebe? Vůbec nemám představu kolik se mi jich na oko může vejít a kolik jich tam dát ab to nevypadalo blbě, že tam žádný řasy nemám, ale abych zas nevypadala jak mrkací panna.

arrow
profile_image
Sačetka
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji garfield2009: Ale když by se mi to povedlo tak bych třeba žádnou řasenku ani nepotřebovala.

taky jsem si myslela že si je pak budu ještě malovat řasenkou, ale vypadalo to tak úžasně, že jsem si je namalovala jednou ze zvědavosti. Vypadalo to krásně už tak!

K tomu lepidlu - nevim, to bílý jsem nezkoušela, každopádně u toho černého je dobrý, že ti to ve finále udělá efekt jakoby černý linky

Lepila mi to zespoda - nevim přesně jestli se měla jako trefovat mezi řasy (protože si moc nedovedu představit jak), ale chytla to jakoby na pár mých řas... nevim no. Holky tady psaly že si je lepily nahoru na ty řasy... tak asi jak ti to půjde líp..

Cituji garfield2009: A jak se ti v tom spalo.Neměla si třeba ty řasy pak přeleželý?

neměla, protože jsem si dávala pozor, abych třeba při spaní na břiše vyloženě nespala s hlavou zabořenou v polštáři - věř že si to v pohodě ohlídáš, já jsem vyznavač spaní na břiše a problém mi to fakt nedělalo Každopádně si je ráno třeba pročísni suchým a čistým kartáčkem od řasenky....

Cituji garfield2009: kolik trsů jsi měla na oku a zhruba jak daleko od sebe?

hele co jsem to tak počítala, tak nějak kolem 10ti trsů na oku (střídáš kratší a delší - aby to vypadalo přirozeněji)

Dneska je budu zkoušet lepit kamarádce, tak asi neodolám a nalepím si alespoň 3 trsíky na každé oko do vnějšího koutku

arrow
Neprodává v Bazaru

tak ač jsem si vše pročetla, zhlédla video, tak s tím màm stejně problémy, si to pořàd lepím bůhví kam, drží mi to na polovinu, fakt nevím co dělàm blbě!! Jsem asi abnormàlní antitalent, neb jsem si k oku přilepila už i prsty!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené