Smazat

Povaha vs. vzhled chlapa

zase je v tom chlap.. poznala sem fajn chlapa, ale opět řeším vzhled.. :(

Povahově je super.. zasměju se s ním, pohoda, žádnej stres.. vím, že by pro mě udělal první poslední, měla bych se s ním fajn a budoucí děti (pokud by k nim došlo) určitě taky.. rodina je pro něho na první místě...
ale vzhledově mi hrozně připomíná otce se kterým nemám dobrej vztah.. vím, že každej je naprosto jinej a tohle je jen v mé hlavě.. ale sama sebe se ptám, jestli mě může přitahovat někdo, kdo se podobá otci.. vím, že se sice říká, že si dcery vybírají mužský podobný otcům, ale u mě to nepadá v úvahu..
když se dívám na přítele kamarádek, tak většina má mužský pěkný, nemusí se za ně stydět.. neříkám, že za tohodle bych se přímo styděla, ale asi bych se s ním zrovna dvakrát nikde nevystavovala..
je mi s ním fajn psychicky, vzhledově mě ale nepřitahuje.. může se to změnit časem nebo to mám odpískat rovnou?
nerada bych si jednou vyčítala, že sem nechala plavat fajn chlapa jen kvůli něčemu takovýmu..
 
arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ableben: v mým okolí většina lidí někoho má, probíhají zásnuby, svatby..

tim se vůbec nenech ovlivnit lehko se to řekne, sama jsem už vdaná, bud jen s tím s kým být chceš, nikdo ti nemůže diktovat kdy máš mít díte, kdy svatbu, kolik mít chlapů Ale chápu že tenhle tlak okolí je dost náročnej, to je ale ve všem .. :-/

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ableben: protože mám strach, že zůstanu sama?

No a? To radši budeš s někým, kdo tě nepřitahuje, a sobecky ho budeš okrádat o šanci najít někoho jiného?

Já nevím, no.. Taky jsem sama, ale nebudu s někým za každou cenu. Chápu, že se chytáš naděje, neber předchozí větu proto, prosím, jako útok, ale říkám si, že halt ne každý najde ideálního partnera - a co když to jsem ja?

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ableben: probíhají zásnuby, svatby..

počkej, až budou probíhat rozvody, dělení majetku, nevěry atd. To už tě tak mrzet nebude

Cituji Étoile: I ošklivý chlap pro tebe může být supersexy, naproti tomu krasavec s tebou nehne.

o tom bych mohla psát romány....
---
Kolem mě je těch hodnejch, slušnejch, solidních sympaťáků hned několik, až si říkám, že se mnou fakt něco není v pořádku, když se toho nechytnu.. ale co z toho? bude na mě milej, snese mi modré z nebe, a co já mu pak řeknu? to klasické ohrané - víš, ty jsi tak strašně hodnej, zasloužíš si k sobě někoho mnohem lepšího, než jsem já?
---
Edit: nemá cenu se do čekoholiv nutit, dřív nebo později by to v tobě stejně bouchlo a vztah bys ukončila..

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě to vždycky bylo a je tak, že nejdřív mě zaujal fyzicky (přeskočila jiskra), takže mi stál za to, abych zjistila, jaký je povahově.. když se zdál fajn, šla jsem do toho. Nikdy v životě jsem neměla nic s nějakým svým kamarádem nebo s někým, koho jsem znala už dlouho, ale nijak mne nepřitahoval a já jsem čekala, až změním názor. Všichni moji fajn kamarádi zůstali kamarády, i když mnozí třeba doufali v něco víc..
Já nevím, no, jsem v tomhle celkem radikální, ale mezi dvěma musí bezpodmínečně fungovat chemie, jinak to nemá cenu. Je fakt, že já bych klidně žila sama, než s někým, kdo by mi nevyhovoval se vším všudy
Když máš s někým žít dlouhodobě, sdílet s ním veškeré "nudné a banální" záležitosti, jako je domácnost, starost o děti, hospodaření s penězi atd., potřebuješ prostě něco, co ten váš vztah pořád osvěžuje a udržuje na nějakém zajímavém levelu. A tím je vzájemná přitažlivost, sdílená intimita, sex.. Když to v dlouhodobém vztahu není, tak už je to pak fakt jenom o tom, kdo dneska nakoupí a kdo vyzvedne děti. A přichází odcizení, nevěry atd..
Já na nevěru myšlenky nemám, nemám chuť zkoušet jiné chlapy, když mi v tomto směru doma nic nechybí..
Ale to neznamená, že můj muž je nějaký všeobecný ideál krásy. je to úplně normální chlap, ale pro mě je prostě nej, protože ta přitažlivost tam prostě vždycky byla a je..
Čili za mne: počkej na někoho, kdo tě na první pohled dostane do kolen

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ableben: Víš, já to měla podobně. Byla jsem rok a půl po rozvodu, už poměrně zoufalá, prostě jsem potřebovala, aby se zase někdo zase chvíli staral o mě. On se starat chtěl, úžasně se choval i k mýmu synovi, ale postupně mi docházelo, že je to málo, že si ho nevážím. Začalo mi na něm vadit i to, že dýchá, vadil mi jakýkoli dotek. Je to úžasnej a zlatej chlap, bohužel se spoustou mindráků. Teď má zlomený srdce, protože jsme se měli brát, mluvili jsme o rodině.
Není to prostě fér vůči němu.

Já si nikdy nevybírala partnera podle vzhledu a díky tomu jsem měla pěkné vztahy. Také se kolem mě motala spousta pěkných chlapů, ale už tam většinou chyběl ten charakter a nebo mozek Pokud tě ani trochu ničím nepřitahuje, tak ho nech, ale to, jestli děláš chybu se ukáže potom..

Cituji ableben: protože mám strach, že zůstanu sama? v mým okolí většina lidí někoho má, probíhají zásnuby, svatby.. a víceméně jen já sem pořád sama a nikoho nemám.. :-/ až je mi z toho smutno..

Tak to je ubohý důvod. Ublížíš jak sobě, tak jemu.

arrow
profile_image
ableben
od 18. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

včera sem mu napsala, že z mé strany nepřeskočila jiskra.. a on na to, že přes zeď co sem mezi náma nevědomky postavila (díky přechozím špatným zkušenostem), že ani přeskočit nemohla.. takže se dneska uvidíme a mám pocit, že proběhne něco víc..
no.. uvidím jak to dopadne..

takhle když spolu komunikujeme přes net, tak je hrozně fajn, ale prostě ten vzhled.. já vím, že za to člověk nemůže a že sem asi hodně zaměřená na to co vidím.. na druhou stranu, takovou povahu sem u žádnýho nezažila.. tak mám trochu dilema.. :-/

arrow
profile_image
Alysrazor
od 19. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chemie je dle mého něco, co ve vztahu nejde popřít...teda pokud někdo není vyloženě zlatokopka, kterou rajcujou jen ty prachy To, že tě přitahuje, voní ti, je určitá biologie, a zvlášť pokud chcete mít někdy děti, nepodceňovala bych to.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ableben: v mým okolí většina lidí někoho má, probíhají zásnuby, svatby.. a víceméně jen já sem pořád sama a nikoho nemám.. :-/ až je mi z toho smutno..

Záleží na tom, kolik ti je. Jestli jsi ještě mladá, tak není nic hrozného na tom, být nějakou dobu s někým, s kým nepředpokládáš, že budeš do konce života. Ono je podle mě lepší mít nějaké zkušenosti a vztahovou minulost, než najdeš toho pravého. Pořád jen být sama a koukat na to, jak se všichni kolem vyskytují jen v párech, je dost frustrující, a čím dýl to trvá, tím je těžší nějaký vztah najít. Jestli už ale pomýšlíš na děti a svatbu, tak to rozhodně jen s takovým, kde jsou v pořádku obě stránky, i ta emoční, i ta fyzická.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud potřebuješ někoho na zásnuby a svatby, jak sama píšeš, tak je mi tě trochu líto : chuť vdávat se obvykle bývá spojena s někým konkrétním a ne "jen ať už jsem taky vdaná ( a je jedno s kým ) " . Nicméně, pokud hledáš někoho za účelem rodiny, asi bude lepší nehledět jen na to, jak vypadá.

Cituji Candy86: čím dýl to trvá, tím je těžší nějaký vztah najít

Není problém někoho najít v jakémkoliv věku. Problém je s někým vydržet Mne osobně mnohem víc frustrující připadá být s někým jen z nouze aby bylo a uvědomovat si, že je dobrý jen pro teď a ne pro život.

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ableben: takže se dneska uvidíme a mám pocit, že proběhne něco víc..no.. uvidím jak to dopadne..

Tak jak to dopadlo?

arrow
profile_image
ableben
od 18. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji dadabus: Pokud potřebuješ někoho na zásnuby a svatby, jak sama píšeš, tak je mi tě trochu líto

ne, tak sem to nemyslela.. nepotřebuju se vdávat.. spíš ten tlak kolem je velkej, že si člověk říká, že něco není v pořádku..

Cituji denisanapl: Tak jak to dopadlo?

nakonec mě jen kousl () do krku a to mi docela dost přejel mráz po zádech.. rozhodně ne v negativním..

 

Váš příspěvek

Povaha vs. vzhled chlapa

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené