Smazat

Práce letušky

Opravdu je práce letušky taková .....nevýhodná? Ahoj ....Mým velkým snem je stát se letuškou .Právě studuji poslední ročník střední školy,obor cestovní ruch.Dál už jít nechci,myslela jsem ,že půjdu bydlet do Prahy,chodit na brigády a až bude nějaká společnost nabírat letušky zkusím svoje štěstí.....

Ahoj ....Mým velkým snem je stát se letuškou .Právě studuji poslední ročník střední školy,obor cestovní ruch.Dál už jít nechci,myslela jsem ,že půjdu bydlet do Prahy,chodit na brigády a až bude nějaká společnost nabírat letušky zkusím svoje štěstí.Ale teď mi všichni říkají,že jsem dobrá studentka a že mám jít studovat.Ovšem zahodit pět let studiem,když chci být letuška,mi příjde jako hloupost.Další věc je,že mám úžasnou rodinu i přítele a co jsem tak četla,tohle povolání dělají holky,které mají pravý opak.Letušky nemají právo na osobní život....to se píše skoro všude.Tak nevím...miluju létání,cestování i tu uniformu ,ale zahodit obyčejný život,být pořád na cestách a strávit Vánoce mimo rodinu.Žiju pro to od osmičky,ale teď váhám.Co myslíte? Mám studovat a zaměřit se na něco jiného? Děkuju
 
 

Váš příspěvek

Práce letušky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené