Marně si hledám práci na HPP , teď se mi ozvala paní a na nabídla práci pro pojišťovnu na ičo.Za pár dnů jdu na pohovor.Nikdy jsem takovou práci nedělala,jsem prodavačka.Máte s touto práci zkušenosti? Vzali by jste to? Díky za názory.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

asi tak, hledat si kontakty a nabízet jim pojistky a být placena privizí za uzavřenou smlouvu a to jen tehdy, když tam chodí platby

Právě s toho nabízení a hledání nových lidí mám obavy zda mne nepošlou...někam! Jenže paní mne lákala,že pohovor je nezávazný . Proto jsem ráda za Vaše poznatky.

já bych do toho nešla, dnes je těch pojišťováků tolik, že je to až otravný,jak furt něco nabízí, lidi nemají ted peníze navíc než aby platili pojistky, navíc si vem, že na živnost budeš muset minimálně cca 3600Kč měsíčně odvádět na pojištění a to aniž bys vydělala korunu, je to minimální záloha pro OSVČ daná zákonem, tedy paní tě dle mého chce ukecat, neb má provizi z nalákání "nových duší", ale že bys ty z toho měla výdělek o tom v dnešní době dost silně pochybuji.

Holky jak tak Vás čtu tak té paní zavolám,že na pohovor nepříjdu.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

přesně to jsem chtěla napsat, živnosťák = placení zdravoního pojištění, sociálního pojištění, daní (což u pojišťováka bys mohla pravděpodobně paušálem)

a většinouto funguje - jako finanční poradce - že si můžeš vybírat z více pojišťoven a více porduktů (ale co si budeme nalhávat, stejně je to tak, že budeš prodávat ten, ze kterého ti nevíc "kape" )

pak, když ti každý začne naříkat, že nemá ani na nájem,natož na nějakou pojistku, . . . .

a pak ještě to většinou funguje tak, že ano, oni tě proškolí na dané produkty, ale taky ti řeknou, že jsi šikovná, a že máš na to sestavit si vlastní tým lídí a že je to daleko efektivnější a víc si vyděláš - tím, že oni něco uzavřou, tak ty máš určité % z jejich provize a pak už se nebudeš muset pachtit po nějakých lidech a nabízet jim cosi

prosím o prominutí těch, kterých se to dotklo a který jsou tímto způsobem obživy spokojeni - bo každému, co jeho jest a pokud v tom vidí naplnění a poslání, a baví je to, proč ne

Jak píší holky, taky bych do toho nešla. Náklady jisté a výdělek nejistý
Vím, že s prací je to teď složité, ale určitě si brzy něco najdeš normálně na HPP přeji hodně štěstí!

arrow
profile_image
Kabara
od 26. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Být tebou, nejdu ani na ten pohovor Dnes je těch nabídek strašná spousta, přítel hledal práci a pořád ho s tímnle někdo otravoval, zamlčovali, že je to práce na provizi, takže strávil spoustu zbytečného času běháním po pohovorech. A to ani nebyla práce typu otravování lidí. Nikdo to nechce dělat, protože jen platíš svoje náklady a výdělek žádný

Holky tak jste mne přesvědčily.Zavolám ji a pohovor zruším!!

arrow
profile_image
casia
od 6. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

práce na ičo je super, ale asi né v tom oboru co Ti nabízejí

casia a můžeš mi napsat která? Když si hledám práci chytám se všeho! Máš s práci na ičo zkušenosti?

arrow
profile_image
Seeby
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chtěla bych se zeptat, jestli některá nepracujete u Allianz nebo podobné pojišťovací společnosti na ŽL? Jestli se to vůbec v dnešní době vyplatí, kdy je trh pojišťovacích produktů přesycený.

arrow
profile_image
Cillian
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na casia: souhlas, pojišťováka bych na ičo nedělala. Spíš obchod a nějákej dobrej produkt nebo třeba poradenství nevím. Přijde mi že pojišťováků je mraky a ten produkt třeba pro mě není až tak zajímavej. Ale možná je to individuální.

arrow
profile_image
Seeby
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cillian: Já bych ráda pracovala s lidma někde na pobočce (pojišťovnictví by mě bavilo), získala praxi a dělala práci, jak nejlepe budu moci, ale takové to vnucování je mi absolutně odporné. A teď lituji, že jsem na nabídku odpovídala a prostě na ten pohovor asi ani nepůjdu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené