arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Anelito: V sezoně opravdu volno nedostaneš. Teda nevím jak v Invii, ale v SA stopro ne. A docela pochybuju, že by to měli v Invii jinak

arrow
profile_image
dencazur
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zítra jdu k ni na pohovor. jak to u nich probíhá? dočetla jsem se o psychologických testech, je to náročné? a když chci asi v půlce léta 10 dnů volno, tak mám pořád šanci?

co týče volna, tak to rozhodně pochybuji, taky dělám v cestovní agentuře a přes léto nepřichází v úvahu, jedině září

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dencazur: jako jak už jsme psala. Přes sezonu prostě volno nedostaneš. To málokdy dostávají i stálý zaměstnanci v září.. spíše až říjen.

arrow
profile_image
dencazur
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak jsem tam byla a říkala jim o tom, že už dovolenou zaplacenou mám, že to jinak nejde a řekli mi, že by se to nějak udělat šlo.. ale byl to zatím jen pohovor

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dencazur: Tak to máš opravdu štěstí a natrefila si na rozumné lidi. A nebo naopak jsou to jen sliby. Mě osobně nechtěli pustit ani na dovolenou v září, i když si myslím, že v takovém počtu brigádníku by se ten jeden ztratil. Tak hodně štěstí konkurentko

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dencazur: tak jsem tam byla a říkala jim o tom, že už dovolenou zaplacenou mám, že to jinak nejde a řekli mi, že by se to nějak udělat šlo.. ale byl to zatím jen pohovor

můžeš si být jistá,že u tvého jména je "nevyhovuje" protože oni potřebují lidi v práci a ne na dovolené,kdyby jim to udělali všichni,tak budou muset mít ještě brigádníky za brigádníky.

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky zajímalo by mě místo prodejce zájezdů po telefonu z domu. Máte s tím zkušenosti? Je to myslím na dohodu, ale je tam třeba vidina stálého úvazku?Je reálné dostat se na 20tisíc, jak píší v inzerátu? Údajně se nejedná o aktivní telemarketing, ale už vás rovnou kontaktují lidi, co mají zájem o zájezd..

arrow
profile_image
Zuzy
od 27. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikki1988: reálné

Ahoj, pracovala jsem v Invii jako prodejce, ale ne z domu. Tahle částka je reálná, ale pro ty nejlepší. My jsme většinou dostali navaleno tolik práce, že to nešlo zvládnout během pracovní doby, takže jsme zůstávali déle (zadarmo) a opravdu je to dost záběr na nervy, buzerace atd. Základ je tam min. mzda a zbytek jsou provize, odečítají se pokuty za všechno možné. Jsem ráda, že jsem pryč. Jinak je pravda, že dostáváš jen poptávky zájezdů od konkrétních osob, není to obvolávání.

arrow
profile_image
elisinka.d
od 9. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně HPP u CK Invia Brno. Známá tam teď získala práci na HPP jako pracovník pasivní linky, víc toho nevím. Slyšela jsem ale velká překvapení z okolí, zda je možné tam na HPP vůbe pracovat. Co jsem se dívala na inzeráty, píšou o HPP s klasickou zkušebkou 3 měsíce, resp. asi tím myslí zkušebku (Práci na dobu určitou - do 30. 9. 2014 (v případě oboustranné spolupráce možnost prodloužení na dobu neurčitou)..... Moje otázka zní: Může tam skutečně dlouhodobě pracovat na HPP nebo ji po třech měsících řeknou, ať jde na dohodu nebo pryč? Díky moc

arrow
profile_image
Zuzy
od 27. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elisinka.d: odečítají

Berou jak na HPP, tak na dohodu. Jsou tam i lidi, co jsou dlouhodobě na HPP. Často je to tak, že když někoho naberou na HPP, tak jej před koncem zkušební doby vyhodí a za nějaký čas jej vezmou na dohodu. Při podmínkách a poměrech, jaké tam jsou, ale stejně nikdo o moc déle, než tu zkušebku, nevydrží.

Taky dělám v Invii. Práce je sice moc, někdy v práci zůstáváte o dost déle...ale vyděláte si podle toho, jak jste šikovní a jak se snažíte. A taky je to asi trošku o štěstí. A jsou tam lidi, co tam jsou rok a déle na HPP. Kolektiv je tam skvělý, ale rozhodně to není práce pro každého.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji elisinka.d: Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně HPP u CK Invia Brno. Známá tam teď získala práci na HPP jako pracovník pasivní linky, víc toho nevím. Slyšela jsem ale velká překvapení z okolí, zda je možné tam na HPP vůbe pracovat. Co jsem se dívala na inzeráty, píšou o HPP s klasickou zkušebkou 3 měsíce, resp. asi tím myslí zkušebku (Práci na dobu určitou - do 30. 9. 2014 (v případě oboustranné spolupráce možnost prodloužení na dobu neurčitou)..... Moje otázka zní: Může tam skutečně dlouhodobě pracovat na HPP nebo ji po třech měsících řeknou, ať jde na dohodu nebo pryč? Díky moc

ahoj, moje kamarádka dělá v Invii a říkala, že je tam většina lidí na živnosťák (vč. jí).

arrow
profile_image
ccc72
od 16. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dělám u invie. na živnostnak tady není snad nikdo. klasický zaměstnanecky. Plat dobry, prvni dva mesice min 15 tisíc, pak zalezi na schopnostech. Neni to prace pro každého. Ale kdo chce dřít a má k tomu vztah, tak je to dobrá práce za slušné a motivující peníze.
Problém je stres.... jsou rezervace za 40 min premluvit klienta k platbe a podepsani smluv, zaslani na ck. Lidi k tomu jsou prostě občas...... Také je zde riziko, že udělá nějakou botu, což může zredukovat plat...... Není to o nabízení za každou cenu. Denně máte 10 nových zákazníků a nebudete každého z nich přemlouvat. Ale jsou lidé, kteří prostě potřebují trošku přitlačit.
Já chodím každý den vyřizovat i osobně klienty na pobočku a je to pro mne oddech a oživení, takže to není jen o pc. Práce na trvalý poměr je možná a kdo to zvládne, tak je ohodnocený i možnostmi Invie, ale to jedině pokud jsi jedna z nejlepších. Z 250 jich mimo sezonu nezůstává více než 50, vždy asi i pár nováčků, ale musí být talentování a jít vám to. Většina na trvalý poměr je tam až na druhý třetí pokus.

arrow
profile_image
lenkalenicka
od 1. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dobrý den všem,
už dlouho jsem se chtěla poděli o zkušenosti s touto CA. JEDNÍM SLOVEM JE TO KATASTROFA A JEDNA OBROVSKÁ LEŽ.
Na pohovor pozvou úplně všechny s maturitou bez maturity kompletně všechny a ouuuuuuuuu všechny berou už tady mi to bylo divné.
Hned další den se jelo na tři denní školení do Brna.... Uchvatná lokalita Cejl kde jsme byli dvě noci uprostřed největšího getha v ČR. Na pokoji v ubytovně jsme měli štěnice, nefunkční toaletu a sprcha vůbec netekla a když tak jen chvíli. Hned vedle byli Ukrajinští dělníci a pod náma drogově závislá slečna.
První den se dovíte na školení kde je cca 50 libí jak je to dokonalé a úžasné. Ve výsledku nám bylo řečeno že nikdo neodejde s výplatou nižší jak 30 000 a žaaaaaaaaaaaaadne žadnééé malusy neexistuji a všechny přesčasy zaplatí i soboty a neděle a svátky. Po katastrofálním školení bez jídla podotýkám jsme dojeli domů a úterý byl nástup do práce.
A tak se stalo ráno jsme se sešli posadili nás ke stolům do tzv. kojí dostali jsme průpisku blok kalkulačku a to pozor ta když se ztratí tak je za to pokutu.................. klapka 10, 9, 8 a teď to začalo peklo na zemi totální peklo
pustíte si PC a pomaličku začínáte a tak se učíte jedna objednávka denně to šlo nuda sranda další den dvě a další 4 a pak 12 a to bylo konečné než se podíváte tak máte CCA 12 lidí na ploše a jste v pasti. Lidi kolem zmatkují, brečí totální beznaděj. Tak jsme samozřejmě museli na přesčasy CCA 2 hodiny denně ale i 3 až i 4 není problém. A tak čas plynul po 6 týdnech se uráčili donést pracovní smlouvy a opravovali je asi tak 5X takže je ani vlastně nemáte. Po určité době se dovíte že přesčasy se neproplácí takže vašich 20 hodin týdně přesčasu nemá smysl. Pak se dovíte že Vám strhnou za předražené pojištění nebo jste ho neprodali CCA 1500 Kč za pojištění jiné CK za x milion dalších věcí není zde ani garance platu to je jen další lež. Pak přijdete na to že po 12 hodinové dřině denně a i 12 dní v kuse bez jednoho dne volna Vám nezaplatí ani víkend protože Vás za nějakou blbost vyhodí ani nevíte za co a jdete domů s částkou 3000 Kč. Manager call centra se jen směje a vysmívá je mu to jedno nikdo se nikdy za Vás nepostaví. Ono je tam totiž ve smlouvě že nesmíte odejít aby Vám dali provize. Ale kdo to vydří?? Lidí hromadně odchází proto pořád výběrová řízení. Je tam strašný ****** v cenách pořád ruší vaše prodané zájezdy a vy pak vypadáte jako největší d..... u klientů .
Nikdy více opravdu pozor z druhé skupiny co jsme tam byli tam není již nikdo .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené