arrow
profile_image
lenkalenicka
od 1. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj a na HPP nikdy pokuď nebudeš top operátor a to nebudeš nemáš šanci pokuď nepracuješ z domu a to ti samozřejmě nikdo nepovolí takže neprodáváš osobně nám řekli že všechny vyhodí cca toho 15.8 až 15.9 a to opět nemáte odpracovaný celý měsíc tak příjdete o provize přesčasy se neproplácí a nedostanete ani den dovolené ani jeden protože je sezona. Objednávky se taky přidělují podle toho jak se chce. Tzn. Vy dostanete objednávku pro čtyři lidi Bora Bora all inclusive za 5000 Kč za celou rodinu což je nesplnitelná objednávka a další dostane Řecko dva lidi na jednoho 25000 Kč a končíte.

Reaguji na lenkalenicka:
Nikdo tě nenutí tam zůstávat přesčas, kromě pondělí a úterý, kdy jsou nařízené. Když nestíháš, tak jsi holt pomalá a buďto tam nemáš co dělat, nebo si nestěžuj a zůstaň dokud práci nedoděláš. Je to stres, jsou to nervy, ale víceménně je fakt fajn práce.
To co popisuješ, je trochu mimo. Když prostě klientovi něco nenabídneš, tak jsi blbá a holt máš pade pokutu. Pokud nejsi blbá a stane se ti to výjimečně, TL to ani řešit nebude.
Jinak s tím, že přes sezonu nedostaneš dovolenou, jsi měla počítat. A jeden, dva dny volna, ti dají bez problému. A dvanáct lidí na ploše? To máš přebírku jeden den a buď všechno prodáš, nebo okamžitě vyhodíš. Na ploše 40 lidí standard.
A s tou prací z domu taky pěkně kecáš. Pokud jsi důvěryhodná a alespoň průměrná, dostaneš z domu přístup.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené