Smazat

Prace spolecnice - rict partnerovi nebo ne

Ahoj vsem, předevčírem jsem zakladala tema Prace spolecnice, ktere bylo smazano z duvodu jeho nekolikanasobne existence Pro praci jsem rozhodnuta, dokonce to vypadá, ze si me bere pod kridla nejdrazsi agentura v Praze. Potíž je v tom, ze ja tuto praci hodlam brat jen jako praci. Ale aedm let mam oartbera a nevim, zda se mu priznat nebo ne. Ani po tolika letech spolu nevím, jak by mohl reagovat. Dela v bance a o heho kolegyni se vu, ze tocila porno. To ho rajcuje, ale je mi jasne, ze mit to doma je něco jineho. Spolecnice je moje jedina záchrana, ale také nechci prijit o partnera...mate nějaka zkusenost?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na asleho: Ani ne tak vzdělaná, jako drahá.

já nevím celá ta situace se mi zdá divná, Chování tvého přítele se mi dost příčí. On tě má chápat když máš problémy a né jít podvádět...Být tebou tak se v první řadě rozejdu s ním a pak začnu řešit toto. Na druhou stranu jdi tu práci dělat jestli jsi rozhodnutá, tvůj partner tě nepodrží a ještě tě podvádí?! Na něj bych už asi nebrala ohled...

Tak jako tak se to sice asi dozví, ale co?! On se nechová k tobě nejlíp a je to tvůj život,

arrow
profile_image
asleho
od 2. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Minnie Mouse: On má náročnou práci a máme domluveno, že ho nebudu zatěžovat ještě mýma probléma. Nechce je slyšet, a když mu je řeknu, pouští je ven. Takhle to prostě máme od začátku vztahu. Má takovou povahu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na asleho: 13.000 za hoďku?Ale jo, i takový holky jsou. Ale odvažuju se tvrdit že to bude trošku jiná liga než Ty...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji asleho: On má náročnou práci a máme domluveno, že ho nebudu zatěžovat ještě mýma probléma. Nechce je slyšet, a když mu je řeknu, pouští je ven.

A můžu se tedy zeptat, co Vás dva drží pohromadě?
Pokud je to tak, jak píšeš, tak to, co je mezi vámi, není vztah a ty si dělej, co uznáš za vhodné. Myslím, že není nutné, aby ses radila s partnerem, když vlastně žádného nemáš.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

váš vztah je dost podivný, nevím jestli spolu po sedmi letech bydlíte, nikde to nepíšeš, pokud ne, tak mi to přijde jako další docela divná věc…jinak aby přítel, když máš zdravotní nebo i jiné problémy si to zpestřoval někde jinde, protože ty s ním zrovna nemůžeš spát, to bych ho teda pěkně hnala a aby mi řekl, že má dost svojich starostí a nebude řešit moje, ať mu je ani neříkám, tak to by opravdu nebyl můj partner, očividně mu na tobě nezáleží, nepodrží tě a ani ti není věrný, tak jaký smysl to vaše partnerství má?

k té "práci", osobní zkušenost teda nemám, ale žiju v Praze a rozhodně nejsem včerejší …ta cena za hodinu mi přijde dost přehnaná, tohle dá málokterý chlap, nečekej, že budeš mít spoustu práce nebo že většina z těch peněz půjde tobě, navíc dost možná to může být i trik, jak tě k té práci nalákat a skuečnost pak může být jiná, nebo jak píšu, můžeš z těch pěněz vidět úplně nepatrné procento…a jak psala slečna nade mnou, vždycky to nebude tak že budeš mít týden dopředu domluvený kšeft, můžou se ti ozvat z ničeho nic, že máš někde za hodinu třeba být, jak si to prakticky představuješ? odmítnout nemůžeš, to by se na tebe brzo vykašlali…

no a v neposlední řadě k tomu tajení, určitě se to časem provalí, přítel si všimne tvého divného chování nebo i toho, že najednou máš peníze, které si za kasou rozhodně nevyděláš, kromě jiného se musíš taky nějak prezentovat, pokud teda nebudeš obrazně řečeno vysedávat někde na baru, tak tě budou mít asi někde vyfocenou na webových stránkách a to je pak v dnešní době hodně jednoduché to zjistit i náhodou, a nejde jenom o přítele, ale i o kamarády nebo rodinu...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji asleho: On má náročnou práci a máme domluveno, že ho nebudu zatěžovat ještě mýma probléma. Nechce je slyšet, a když mu je řeknu, pouští je ven. Takhle to prostě máme od začátku vztahu. Má takovou povahu.


No, začínám mít pocit, že i kdybys to příteli řekla, tak by mu to bylo jedno... Proč jste vůbec spolu, když ho tvoje problémy nezajímají? To jako držíš hubu a krok nebo jak? Nechápu.

arrow
profile_image
Minnie Mouse
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na asleho:
Nedá mi to...já vážně nechápu, co vede mladou ženu, která má vystudovanou VŠ a ovládá dobře cizí jazyky (jak jsi psala) k tomu, aby dělala prostitutku. Lenost hledat si normální práci nebo dokonce normálně pracovat? Promiň, ale vymlouvat se na to, že nechceš skončit za kasou v Tescu, je už hrozné klišé.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Minnie Mouse: Příteli to ani říkat nemusíš, protože podle mě ani o žádné partnerství nejde.

Asi tak..OSobně si ymslím, že pravý partner by poznal, že má problém a snažil by se ho s ní nějak řešit (není třeba hned finanční podpora, ze začátku stačí hlavně ta psychická - pomoc s rozebráním problému, hledáním řešení aj.). Nějak si nedovedu představit, že by přítel měl velké finanční problémy, trápilo ho to a já to s ním nijak neřešila..... Kor když jsi psala toto:

Cituji asleho: On má náročnou práci a máme domluveno, že ho nebudu zatěžovat ještě mýma probléma. Nechce je slyšet, a když mu je řeknu, pouští je ven. Takhle to prostě máme od začátku vztahu. Má takovou povahu.

Tohle totiž není partner. Každá práce může být náročná....

Každopádně k tématu - tohle není partner, takže to řešit nemusíš. Ale ještě bych si rozmyslela, zda do toho jít. Nebylo by lepší se přestěhovat do prahy a najít si jinou práci? Ze začátku můžeš spolubydlet, tam v Praze vyjde sdílený pokoj maximálně na cca 3000,- měsíčně, samostatný se dá najít od 4 tisíc. Nebo vyjet do zahraničí. Tohle je krok, který již nidky nemůžeš vrátít zpět a jednou se to k Tobě vrátí jako bumerang.....Nebo zkusit nějakou finanční poradnu, třeba Ti poradí, jak tuto situaci řešit....

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

"společnice" holky, začněte to nazývat pravým jménem rozdíl mezi tou, která stojí u silnice a takovou, která je někde pod nějakou agenturou, vážně žádný není

je to nechutný, lituji tvého partnera protože žít několik let s takovýmhle člověkem, který mu je schopný v něčem takovém lhát, no hnus. nehledě na to, že bys ho ohrožovala i na zdraví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jamelle: No rozdíl tu je. V ceně a hygieně. V kvalitě mnohdy ne.

arrow
profile_image
Jamelle
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ropotamo: to nevím, máš odzkoušeno? nebo asi tak, když by dělala tvá přítelkyně společnici, ten rozdíl bys stále viděl?

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak to čtu jste opravdu super pár,jeden podvádí,protože přítelkyně má deprese a ta se nakonec rozhodne souložit za prachy jinde

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na asleho:
No já bych asi vyložila karty na stůl a děj se vůle tvá. Asi jsou jen 2 možnosti buď tě podpoří nebo to nerozdýchá . Záleží jaké důvody tě k tomu vedou, píšeš, že existenční. Navíc píšeš, že přítele už máš nějaký ten pátek on ti nijak nevypomůže , aby ses nemusela uchýlit právě k tomuto druhu výdělku? Mám takový dojem , že je to trošku jinak než nám tu píšeš.

Cituji Minnie Mouse: Nedá mi to...já vážně nechápu, co vede mladou ženu, která má vystudovanou VŠ a ovládá dobře cizí jazyky (jak jsi psala) k tomu, aby dělala prostitutku. Lenost hledat si normální práci nebo dokonce normálně pracovat?

A co takhle vidina snadného zisku?

 

Váš příspěvek

Prace spolecnice - rict partnerovi nebo ne

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené