Ahojte holky moc nevěřím že mi někdonápíše ale zkouším. Nepracujete někdo u společnosti ALO Diamonds ? nebo neučastnili jste se pohovoru ? Já se učastnila tedkom nedávno a postoupila jsem do druhého kola. Nevím co mám od toho čekat a kolik uchazeček bylo vybráno ..budu vděčná za jaké koliv odpovědi děkuji

arrow
profile_image
Karla9
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Ja jsem v Alo napracovala, ale firma ve které pracuju s ní obchoduje.a taky tam pracuje pár kamarádů. Tak tam znám dost lidí a i poměry ve firmě. Co by tě zajímalo? karla

Ahoj zajímalo by mě upně všechno , jaké jsou poměry v te firmě , jak jsou spokojení zaměstnani atd.. prostě všechno

arrow
profile_image
Karla9
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Jestli si můžu dovolit hodnotit, tak poměry ve firmě jsou zvláštní.(což tě asi zklame) Lidi se tam střídají a nejsou moc spokojený. Vedení otravuje pro každou blbost a jsou hodně opatrný na peníze - tak nějaký odměny za dobrou práci opravdu nečekej.Kamarádka pracovala na velkoobchodě (měla na starost objednávky, faktury, hmotnou zodpovědnost,prostě celý velkoobchod) a měla výplatu 14 tis. čistého.
Nevím na jakou pozici se hlásíš - na obchod který je v Praze a v Ostravě a nebo práce v centrální budově (tam je výroba,menagment a obchodní oddělení).
Co se týče obchodu v Praze, tak tam by to tak hrozný být nemuselo. Vedoucí - paní J. - je docela v pohodě. Dělala asi deset let pro jinou zlatnickou firmu jako vedoucí obchodu a prodavačka. Ale zná se dobře s majitelem Alo a pokud bude nějaký průšvih tak nečekej podporu, ale že to hodí na svoje podřízené.
Aby to nebylo jen negativní, tak výplata chodí včas. Firma má již mnohaletou tradici a tak asi jen tak neskončí. Budou za tebe určitě platit soc. a zdrav.pojištění. V tom bych určitě problém neviděla.
Myslím že tak moc úplně hrozný to není, ale mohlo by to byt v Alo i lepší. Chce to aby si se sama s firmou seznámila a sama si udělala představu a řekl si jestli by ti práce tam vyhovovala. Já hodnotím subjektivně. A zdroj jsou zaměstnanci (vedení by asi mluvilo jinak)
Jestli máš ještě otázky tak dej vědět. Karla

Ahoj , hlásím se do obchodu , který se má otevřít v Ostravě, více méně mě zajímá hlavně to jak to chodi v prodejně jestli se tam personal taky střídá, potom samozřejmě odměny , pracovní doba, jak často mají firemni akce ?a jestli je nutná učast a všechno okolo toho .ty maš zname i přimo na prodejně ?

arrow
profile_image
Karla9
od 6. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj. Jo známá pracuje v Praze. Jestli se personál na obchodě střídá zatim nejde říct. Alo nemělo vlastní obchody jen velkoobchod a zboží dodávali do různých zlatnictví. S otvírání vlastních obchodů začali někdy lonský rok. Nejdříve na Slovensku (tam jsou myslim dva ) a pak v Brně. V Praze na Chodově ho otvírali nějak v polovině lonského roku.
Směny jsou krátký - dlouhý týden. Od 9 do 21 hod.
Je tam nějaký základ (počítej tak 12 tis.) a procenta s prodeje. To bejvá tak 3% s tvojí tržby.
Pěkná výplata je za prosinec. To bejvaj slušný tržby.
Firemní akce myslíš třeba dny marrien a tak? Na těch bejvá mimořádná směna - čili účast všech povinně.
Jinak si myslim že by to mohlo bejt docela v pohodě - vedení je až v Praze. Záleží na vedoucí.
Co se týče práce tak je to prodej šperků, úklid prodejny atd... klasika jako kdekoli jinde.

Ahoj děkuji ti moc za odpovědi
Pracovni doba by mi určitě vyhovovala , jen by mě ještě třeba zajimalo jak často jsou pořádány ty mimořadne směny ? a jak je to na prodejně s premiema jestli ty holky co tam dělají mají aspon nějake slušné peníze ? Mě nabídky 15tis hrubého + prémie a ruzné benefity. Nahodou s těma benefitama asi nevíš ? A ja tvá známa je u firmy spokojená ? Předem děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené