Ahoj dnes si jdu zkusit práci do Pekařství na expedici. Zajmalo by mě, jestli tam někdo z Vás pracoval?lidi říkaj, že v pekařství je to pěkná práce. Tam kam jdu já, je malá rodinná firma. Zatím newim jestli to vemu, ale jelikož práce není, tak mi asi nic jinýho nezbyde. děkuju za reakce

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No a to máš být pekařka nebo prodavačka? Já pracovala v pekárně brigádně, v prváku na vysoké, práce to krásná nebyla Obrovské vedro, těsto, co spadlo na zem se většinou vrátilo mezi nové, celou dobu na nohách jen s 2 pauzama, no a asi nejhorší, že se pracovalo v noci - aby na ráno bylo napečeno. Ovšem o rodinnou pekárničku nešlo, byly to pekárny v Ostravě.

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na gumidek:
Mám stejnou zkušenost

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám zkušenosti jenom z brigády, a pohodička to fakt nebyla. Stála jsem celou noc u pásu, chytala rohlíky do přepravek a vozíky s přepravkama pak vozila k rampě. Takže z vedra do zimy, celou noc, nemohla jsem ani na záchod jinak by mi ty rohlíky z přepravky vytekly a byla jsem tam sama. K ránu už jsem padala na hubu. Dělat to každý den tak to nevydržím.

já právě vůbec netušim jak to probíhá měla bych dávat pečivo podle dodáků do bedýnek. dělá se jen noční.. od 10 do 6... právě nevím jestli to vzít peníze potřebuju, ale za takovou cenu zase?

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj nechci strašit,ale moje mamka dělá v pekárně cca 2 roky a tak zničenou jsem ji nikdy neviděla...pracuje pořád většinou 3 týdny v kuse a pak jeden víkend volný...chodí teda na 3 směny,hodně lidí se tam stěžuje na obrovské vedro a na to,že se špatně dýchá-kvůli mouce...a expedice je na tom podobně-pořád v práci,ale samozřejmě jsou to lidi,od rodin a práci potřebují,určitě to zkus za to nic nedáš

tady se chodí 6 dní v tejdnu... prej se dá domluvit když budu chtít volnej víkend... spíš to vidim tak, že se tam půjdu podívat, a uvidim... a jestli se najde jiná práce tak rychle pryč...

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V pekařství je to asi pěkná práce, pokud stojíš za pultem Ovšem mám stejné zkušenosti jako holky - ne tedy osobní, ale od několika kamarádů, kteří u nás ve městě do pekárny chodí na brigády. Všechno jsou to studenti, takže berou cokoliv. Celou noc na nohou, horko, ale zase se tam opakovaně vracejí, takže to tak hrozné asi nebude. Ale je pravda, že u nás je to taková menší pekárna (ne přímo rodinná, ale fabrika to prostě není). Já být tebou tam jdu a aspoň to zkusím, nemáš co ztratit a aspoň si uděláš svůj obrázek.

Reaguji na gumidek:
Je to přesně, jak píše gumidek. Žádná krásná práce to není a už vůbec není krásně placená. Já bych tam nešla ani náhodou! Taky jsem měla brigádu v jednom menším obchodě, kde měli i svou pekárnu, doplňovala jsem jako brigádnice zboží, takže jsem musela pořád lítat do pekárny pro pečivo, protože hlavně ráno je lidi kupovali nejvíc. Pořád jsem lítala kolem pece, ze které šlo šílené horko, lidi tam od mouky, já, než jsem ty rohlíky roztřídila a nabrala do beden, tak jsem tam byla úplně spocená z toho horka tam, že jsem se úplně těšila do prodejny na doplňování zboží a litovala jsem všechny, co tam u té otevřené pece stáli. Jo v zimě se tam člověk zahřeje, to je pravda. Nešla bych tam. Ale někomu to třeba nevadí, nějaká ta zodpovědnost a následné psychické problémy z ní tam vážně nehrozí!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené