arrow
profile_image
Ketushka
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj!

Nemáte někdo zkušenost s touto pracovní pozicí? - Konkrétně s vykonáváním v hypermarketu (Tesco).
Je to náročná práce? Je těžké se do toho dostat v případě, že nemáte žádné předchozí zkušenosti?
Jak asi probíhá pracovní den? - Máte pořád něco dělat nebo se spíše nudíte? Přišlo mi totiž, že když jsem viděla mladého pána, co toto dělal, tak neměl zrovna moc věcí na práci a pouštěl si film. Raději bych něco, kdy vám směna rychle uteče...než jen sedět a koukat do blba.

Budu moc ráda, když se podělíte o zkušenosti a názory!

arrow
profile_image
CapriSone
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já přesně na téhle pozici byla 2 měsíce,kdy to Homecredit na Tescu přebral po Ge Money Multiservis,byla jsem jak v původní firmě a pak teda pod Home creditem a prchala jsem odtud hlavně teda kvůli směšnému platu a neskutečné buzeraci.Za mě nikdy více.

arrow
profile_image
Ketushka
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na CapriSone:
Děkuju za info.

arrow
profile_image
Evina1251
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Koukám, že téma je již rok staré, ale zkusím se zeptat, třeba mi někdo odpoví.
Naskytla se mi příležitost tuto práci dělat. Zajímalo by mě, jak to tam chodí, co je náplní práce, většinou když jdu v tescu kolem,tak slečna sedí a čte si knížku , vypadá to jako leháro.
Jak se odvíjí plat, jestli je stálý + ještě nějaké provize. Jestli se musí splňovat nějaké normy, na uzavírání smluv atd.
A kolik si tam člověk vydělá?
Momentálně dělám na benzince, kde celý den stojím na nohou (v rodině máme trombozu, po práci doma vždy umírám, jak mě nohy bolí), tak bych si teď ráda poseděla

jak to tam s penězi nevím, nemyslím si, že to bude špatné, ale leháro to urcite není, naopak spíše velká buzerace, protože alespon co já vím, tak ty holky musí porad oslovovat lidi, pořád a pořád..

arrow
profile_image
surveillance
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evina1251: Podle názvu pozice bych řekla, že budeš prostě cpát lidem nákupy na splátky a budeš jim vysvětlovat, jak se jim strašně vyplatí půjčit si na velikonoce, na vánoce, na narozeniny... Nejsem si tim úplně jistá, ale z názvu to vyplývá. Je to pěkný svinstvo, takový lidi bych nejradši zavřela do kriminálu..

arrow
profile_image
Sjullin
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, takže tuhle práci jsem dělala měsíc, řeknu jak to je...nabízíte kreditní karty...chodíte a oslovujete lidi. Sem tam nějaký spotřební úvěr nebo hotovost, ale oni se zaměřují jen na ty kreditky. Není to nic moc..plat mizerný, krátký dlouhý týden...nedoporučuju!! Přemlouvat a vnucovat se lidem...ty naštvaný ksichty mě fakt nebavily, je tam dost zima a ta klimatizase taky děs.

arrow
profile_image
Sjullin
od 11. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jo a ještě ve smouvě je napsanej Obchodní reorezentant, takže jejich název pracovník splátkového prodeje je trošku mylný....je to obyčejná vlezprdel....jak píše paní, že by si tam ráda poseděla, tak tam se určitě nesedí...Buzerace není, jsi tam sama, ale je to strašná nuda a celkem deprimujicí vidět ty lidi jak pořád odmítají dokola. Ale oni tam ty karty chcou, takže jak je nebudete mít, tak letíte...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja musím nesouhlasit. Zpočátku jsem měla stejný názor, ale nyní na této pozici pracuji už nějakou dobu a musím říct, že jsem se svou prací nadmíru spokojená! Předtím jsem pracovala jako kuchařka a servírka a musím říct, že na této pozici mam za čistou práci bez toho, aby mi někdo neustále stál za zadkem stejné, ne li větší peníze. Ano, musíme oslovovat lidi a prodávat kreditky, ale když se nad tím zamyslím, je to mnohem lepší než tcpát lidem smradlavé parfémy údajně z Francie za nekřesťanské prachy. Tyhle kreditky navazují na Tesco Clubcard a přinášejí lidem mnoho výhod, na které lidi sl. Když se naučíte, podat to lidem určitým způsobem, jde to samo. Podotýkám, že nenávidím takové ty prodejce, kteří vám něco násilím vetcpou. Denně se podaří prodat i 10 karet, a denni plán jsou 2 karty, takže to je opravdu v pohodě. Taky samozřejmě záleží, koho máte za šéfa. Ja si ale nemohu stěžovat, už od prvniho pohovoru všichni vstřícní a v pohodě. Takže když to shrnu, tak za to, že se opravdu nenadřete, máte plat dvakrát větší, než vás partner (je na mě věcně naštvaný ) a záleží jen na vás, jestli ty peníze chcete nebo ne. Tohle je přesně ten typ práce, kde penize leží na zemi, stačí jejen zvednout samozřejmě chápu, že ne každý je pro takovou práci stavěný, ale co se mě týče, tak si tuhle praci budu chtít udržet co nejdéle to půjde. A to příští rok dodělávam vysokou školu, takže bych klidně mohla jít dělat v oboru. Ale tak nějak se mi prostě líbí myšlenka ,,vydělej si kolik chceš, je to jen na tvém rozhodnutí". Samozřejmě dostáváme i další firemní benefity, včetně stravenek. Takže toď ode mne vše, kdo dostane nabídku, ať určitě vyzkouší

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A omluvte prosím chyby v textu, píšu přes mobil, občas neposlouchá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené