arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berri: jinak Dr zpočátku nevěřil, že je ruptura. Prý se to stává jen zřídka.. ale když viděl kontrolní sono z jeho kliniky, tak uvěřil. Ano byla jsem vždy na reoperaci u něj na klinice..Míšo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berri: Ahoj Berri, mrzí mě že také musíš řešit prasklý implantát. Kde jsi byla na sonu? a jak dlouho máš implantáty? reagovala jsem Mišuli.. že se choval Dr dobře, to já byla taky nervní, naštvaná... ale operace proběhly vždy dobře i následná rekonvalescence.. mnohem lepší a kratší než první operace. Byla jsem na reop vždy na jeho klinice.. a hradila jen anestezi a pobyt na klinice..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Ahoj moc ti děkuji za odpověď, na agmentaci jsem byla 9/2014 takže ma implantáty 3 roky a 3 měsíce. Byla jsem dnes na sonu v Budějovické poliklinice, je tam teď přestěhované Mamacentrum ze zeleného pruhu. Volali i primářku ta to potvrdila když se na mě koukla, tak předpokládám že se nemýlí. 29.1. jdu na konzultaci k dr, tak uvidím. A jak dloho jsi čekala na reoperaci ?

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Ahoj Leni, díky za Tvou odpověď, dnes jdu od něj, zase někam pospíchal, vždy z něj mám pocit, že někam chvátá, takže to bylo šup šup, nicméně mě otevře. Hodně věří té primářce ze sanatoria, a když řekla, že to prasklé je tak do toho jde. Já se ho hlavně ptala jak je to možné, že v těle to praskne a v reálu to testují přejetí autem atd. Říkal, že je to něco mezi nebem a zemí a ať to nezkoumám, že jsem si na to blbě lehla nebo zmáčkla, no to jsem se smála. Mám 50 kilo i s postelí takže rozhodně míň než auto, jehož pžejetí musí implantát přejet. 15.2. jdu na reoperaci, prý otázka 15 minut. Tobě se to zvlnilo i po té výměně? Upřímně já je mám zvlněné oba a to si myslím, že ovlivnit jde velikostí té kapsy, kterou ve svalu vytvoří. Prý, když se udělá moc malá tak se tam ten implantát nevejde a vlní se jak je tam namačkaný, pak se různě může přes sebe přehnout a v tom ohnutí se prošoupe. Také mi vyprávěl příběh, kdy byla ruptura potvrzená i mag.rezonancí a nakonec byl implantát úplně v pořádku. Jako těžko se mi tomu věří, já to dokážu ze sona poznat také, kde je ruptuta, vidět to prostě jde, takže úplně nevím s těma historkama. Takže si potřetí už nešla na opravu doufám, viď?

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berri: Ahoj Berri, také chodím do mamacentra na Zelený pruh, nyní na Budějovické. Dneska jsem byla na konzultaci a vymění mi to 15.2. Mám je také z roku 3/2014, asi blbý rok na kvalitu implantátů)) Operaci jsem si naplanovala hned po potvrzujícím sonu ze sanatoria. Takže jestli už teď víš, že je to prasklé, tak si zavolej nebo napiš paní Dudařové ať Ti rezervuje termín.

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky ještě se chci zeptat, také se vám tak divně posunou do strany prsa, když zatnete prsní svaly? Když třeba dám ruce před tělem k sobě a zatlačím, tak mi každé prso uhne do strany, každé jinak vysoko a jedno se mi tak jakoby zdeformuje. V posilovně se bojím, že mě někdo tak uvidí, takže nosím trika ke krku pomalu. Doktora jsem se na to ani nestihla zeptat jak pospíchal.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky Leni i Mišule, moc vám oběma děkuji za zprávy. Zítra Dudařové zavolám o termín, a uvidím. Ja mám taky 50 kg a mam je oba zvlněné, tak nevím, a když se predkloním je to i dost vidět, dr to stále svaluje na to že jsem tak hubená a nemám podkožní tuk, který by to zakryl, protože se prý vlní každý imlos ale u hubených to jde prý takto vidět. A to že ti prsa pri zatnutí dlaní proti sobe ukedou do stran je normální, protože máš i plantaty pod svalem a když prsni sval zatnes stlací implantát a ten se posune. Takže to je v pořádku. Brala bych kdybych je měla trochu blíž k sobě asi o 1 cm 😇

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berri: tak Ti držím moc palce. O termín si zavolej nebo nejdřív mě vždy ještě viděl po těch sonech Dr, domluv schůzku s ním a tam dohodni postup, Takto jsem to měla já.. vždy prsa už jen prosahal a kouknul na zprávu ze sona. A poslal za asistentkou ať si dohodnu termín. Na ty reoperace jsem čekala kratší dobu cca 2 měsíce.. mám trochu víc jak vy holky, 60kg + - ale prsa jsem měla taky nulová, téměř žádnou žlázu.. vlnky nejsou snad ani vidět, jen v předklonu ze stran.. ale na dotek cítím každou nerovnost..
Reaguji na mišule77: jj také mi tak připadá, že vždy někam Dr spěchá, no další oprava se chystala fakt loni.. už jsem to brala, že mám fakt jako extra smůlu a moje tělo impl.nepřijímá nebo mám špatnou karmu, prostě nevím. Přestala cvičit horní partie.. byla jsem na dvou místech na sonu ale pak do třetice v sanatoriu, kde to vyvrátili.. takže jsem byla mega štastná.. a doporučili mi další sono až za 2 roky. Já chodila poctivě každý rok.. no také mi přišlo divné, že by bylo tolik sad impl.vadných? a pokud člověk neměl žádnou autonehodu, pád apod.. tak je to divný? o té malé kapse na impl. jsem taky přemýšlela.. zvlněné impl.mám i když jsou vyměněné.. první op. v roce 2009, další reop 2012 pravý impl, 2014 levý impl.. přála bych si mít chvíli klid

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berri: Berri přesně tak, když se předkloním tak mám také oba po stranách zvlněné. ale na začátku mi říkal, že v tom svalu udělá takovou kapsu, že ten sval ten implantát překryje a nebude nikde cítit. Jí ho tedy cítím hlavně po vnějších stranách. A v předklonu je to děs. Naštěstí se nikde nesvlíkám, ale i tak, myslela jsem, že efekt bude jiný. Říkám si, jestli by kulaté nebyly lepší. I když teda co si stěžuju, mám je teď hezká))) Chceš je mít blíž u sebe? Já tam mám stejnou mezeru jako před operací a mě se ta mezera líbí, nelíbí se mi na nikom ta stažená prsa pushupkama
Reaguji na leni22: Leni já už také vršek necvičím, bojím se, že tu rupturu zvětším. Hele a ten 3. problém, to si měla 2 sona, která říkala, že máš rupturu a 3.sono to vyvrátilo? To nevím jestli bych tomu třetímu sonu věřila. a kromě toho vlnění máš jiný problém? Mě ta ruptura už dost bolí a změnil se i tvar. No vidíš, ani se mě doktor neptal jestli mě to nebolí a jak se cítím, vypovídal se a šla jsem. a to jsme ještě měli debatu o té nové podprdě. Dle jejich tabulek Lipoelastic jsou prsa pod 90cm přes prsa košíček ,,A" a on mi říká, že u té předchozí Triumpf jsem měla Béčko, tak ho musím mít i teď. Tak mi ji oblík, tu Lipoelastic B a košíčky byly velké, ale natáhnul jí tak, že to nějak vyšlo, ale psa to nestáhlo a horní kvadrant byl prázdný, takže si objednám to Ačko. A chodíš teď k němu ještě na kontroly nebo už jen na sono? To zvlnění bude určitě tou malou kapsou. Přeci ten implantát, když ho člověk drží v ruce tak je to pěkná kapka s hladkými stranami. Tak proč by se v těle vlnila? Dovedu si to představit jen tehdy, pokud je v malém prostoru. Zeptám se ho na to před tou operací.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mišule77: první sono bylo v centru pro nemoci prsů na Zahradní městě, kam jsem chodila a tam říkaly dvě doktorky - jasná ruptura. Pak jsem šla do sanatoria k Dr a primářka ji vyvrátila. S tím, že na jiných klinikách, kde se provádí sono prsů nemají takové zkušenosti s implantáty a nerozpoznají přesně zda-li je opravdu zvlněný nebo ne.. u mě je to ještě stížené tím, že tkáň okolo je ještě zjizvená, jak už tam bylo" řezáno "2x.. pro klid mě objednali ještě za 2 měsíce znovu do sanatoria ale k jiné dr.. ta zase říkala, že si není uplně jistá.. tak si vyber. Proto jsem znovu za měsíc šla k primářce Jungwirtové v sanatoriu a ta rupturu opět vyvrátila, s tím, že je impl.hodně zvlněný a pomačkaný.. ale prasklý opravdu není. Uvěřila jsem tomu, samozřejmě jsem za to byla ráda, že nakonec nemusím opět na operaci a pod narkózu. Říkám, nikdy by mě nenapadlo, že budu muset po první operaci na tolik dalších. myslela jsem, že to je napořád nebo na další minimálně desítku let.. než třeba budu chtít implantáty větší.. Jéé jsou jiné podprdy Lipoelastic? To ani nevím. no naposledy jsem ji potřebovala na konci roku 2014 a to byly ještě ty Triumph.. taky mi tehdy přišlo, že jsem měla zbytečně větší.. a prsa mi jen přikryla. ale nestahovala. Po netu jsem si pak koupila menší velikost na nějakém web.portálu. Ty máš anatomy? já mám impl.kulaté.. to se určitě zeptej na tu malou kapsu!! jsem zvědavá co ti poví, napiš pak určitě!!

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Ahoj Leni, to musely být pěkné nervy s těmi všemi sono, upřímně bych nevěděla, kterému věřit. Asi by to ve mě pořád hlodalo, ale zase je asi zbytečné zbytečně člověka otvírat a dožadovat se operace, pokud nemáš nějaké bolesti či silikon v uzlinách. Primářka Jungwirthová je super, byla strašně milá a odpověděla mi na všechny mé otázky. Ohledně té malé kapsy mi to říkala i ta primářka, že to je důvod proč to praská, úplně se v tom nechtěla vrtat, aby doktora neshodila, ale bylo mi to jasné. Jiné Lipoelastic jsou, ale mají stejné číslování, takže tím si nepomůžu. Já si jednu objednám, menší a uvidím. Teď jsem volala do sanatoria a mám termín na předoperační, tak to mám vše zařízené a už jen čekat. Aspoň, že to jde vždy tak rychle.
Reaguji na Berri: Tak co, Berri, už máš termín?

arrow
profile_image
Marťule
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

AHoj , zeptám se , reklamace implantátů je asi možná jen na místě kde operaci prováděli ,že ? Protože tam kde jsem byla já ,tam už nic není . Mudr to prý prodal a je bůh ví kde . A pokud se rozhodnu jít jnam mám asi smůlu a platím vše ,že ? Imploš praknul po 9letech

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marťule: Asi bych si vybrala operatéra, který to umí, ale zároveň, který používá stené implantáty jako máš Ty. Záruku máš u výrobce, né u doktora. Takže pokud by ten nový doktor byl ochotný, tak by Tě odoperoval a záruku by Ti vyjednal za Tebe. Jinak pak kontaktovat přímo výrobce a domluvit se s ním. Co máš za implantáty?

arrow
profile_image
Marťule
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mišule77:
Mám mentory a jdu k Prosovi , vůbec mi nenabídl , že by to šlo reklamovat . Zkusím to pozjistit . ach jo , ale děkuji

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marťule: Našla jsem Ti záruční podmínky těch mentorů:
https://www.leticia.cz/silikonove-implantaty/zaruc ni-podminky/
Mentor (certifikace FDA)

Implantáty Mentor dodává na český trh firma Medimplant, s.r.o. Na implantáty Mentor budete mít doživotní záruku výměny produktu pro případ ruptury implantátu z důvodu výrobní vady. Firma Mentor v případě ruptury uhradí náklady na operaci do výše 1000 EUR a dodá nové silikonové implantáty dle vašeho výběru které nejsou kryty pojištěním – platné maximálně 10 let od implantace.

Mají to stejně jako Natrelle co mám já. A od svého doktora vím, že po celý život budu mít nárok na výměnu prasklého implantátu za nový = ten hradit nebudu. Pokud budu chtít větší tak hradím rozdíl v ceně a cenu celého impl. do druhého prsa, pokud ho budu chtít také vyměnit. Na cenu operace= reoperace Ti přispějí těmi 1000Eury, ale max.po dobu 10 let. Takže teď by si měla hradit jen narkózu a pobyt na lůžku plus prádlo. Ale po 9 letech by to možná chtělo i výměnu toho druhého impl. Nicmémě cenu operace by si hradit neměla.
Zeptej se Prose, jestli bude ochotný Tě operovat, ale jelikož z toho nic mít nebude, tak nevím no. Držím Ti palce, kdy tam jdeš?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené