arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Ahoj Leni, tak jdu ve čtvrtek na tu reopku. Představ si, že jsem chudokrevná a nechtějí mě uspat tak jdu zítra na kontrolní krev, týden jsem se krmila železem tak snad to trochu stouplo. Už mě zase chytá nerv jako před 4 roky

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Ahoj Leni, tak mám konečně po operaci, odkládala se mi kvůli špatné hodnotě hemoglobinu (anemii), takže místo v únoru to vyšlo až v dubnu. Prosím Tě netušíš, jestli při té výměně se také přeřezávají ty prsní svaly jako při té první operaci? Bylo by to logické, kudy by jinak vyndal ten starý implantát, že? Ale mě ten sval vůbec nebolí, ruku můžu normálně používat o zvedat věci což jsem předtím nemohla. V pondělí jdu na kontrolu tak se ho zeptám, ale on je tak skoupý na slovo, rok od roku víc. Měla jsem dotaz jak moc je ten implantát prasklý a jak to vypadá celkově, když to vyndavá a řekl mi, že to je jedno jestli je to malá trhlina nebo velká a odešel. Teď jen doufám, že te druhý mi nepraskne také po tak krátké době. Na velikost té kapsy jsem se už neodvážila zeptat))

arrow
profile_image
zen
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak se taky přidávám - bohužel. Mám implantáty od 01/2014 a zjištěnou rupturu.
V pátek jedu za panem doktorem dohodnout termín reoperace.

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zen: Ta výměna je děsně rychlá, budeš schopná dělat hned vše a okamžitě. Vůbec se to nedá srovnat s tím původním masakrem. Tedy jestli to máš také pod svalem. Já byla operovaná ve čtvrtek, v pátek doma a o víkendu jela na chatu. Žádné ležení, bolesti, nic. Akorát to otrabuje, že člověk na to myslí, jde na předoperační atd. Klidně běž ještě teď v létě, za 3 dny o tom ani nevíš. Dej vědět jak si dopadla)

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ZdenkaNova: Zdenko a kam si ten implantát dáš? Pod sval nebo pod žlázu? Co myslíš tou super zárukou? Jako, že implantáty mají výdrž celý život, nebo že Ti je budou celoživotně zadarmo vyměňovat? Ono holt rupturu moc neovlivníš. Stát se může cokoliv už i při operaci a doktor to ani nepostřehne. Mě to prasklo už po 3 letech a vůbec netuším z čeho.

ahoj holky, tak se hlásím do klubu. Zjistili mi na sono vychytávání silikonu v uzlinách, takže jsou přesvědčeni o ruptuře a jdu koncem května na reoperaci. Měla jsem 275 ml mentory pod svalem, teď mi chce dát doktor větší, protože prý, jak se to čistí od vnitřních jizev, je tam více prostoru. Každopádně hlavně nechci, aby byly větší na pohled, takto mi to vyhovovalo. Měla jsem iplantáty 15 let, nechápu, že je tolik ruptur.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mišule77:
promin, dlouho jsem tu nebyla. Jsem ráda, že máš reoperaci úspěšně za sebou! a že se to s anémií nakonec vyřešilo. Ty samé pocity jsem po reoperaci měla i já - bolelo to téměř vůbec oproti prvotní augmentaci! byla jsi na kontrole po reoperaci? nj z pana doktora jsem měla vždy taky ten samý pocit... raději se víc neptat..

Ahoj děvčata, tak už jsem po výměně implantátu. Měla jsem původně Mentory 275 a po 15 letech zjistlili na sono rupturu. Takže ta ruptura tam fakt byla, ale naštěstí byl implantát prý celkem pohromadě, protože Mentory mají dost pevný gel. Mám teď Mentory kulaté 430 vyskoký profil. Jsem druhý den po operaci, tak uvidím...

Reaguji na Sára2: Ahojky, četla jsem tvoje příspěvky, jsi dobrá, že jsi to tak zvládla. A co ta velikost? Je hodně znát ten rozdíl? A bolesti?

Rozdíl ve velikosti je určitě znát a to hodně. Ale prsa vypadají podstatně líp než předtím. Myslela jsem si vždycky, že větší by vypadaly už nepřirozeně a že mám drobný hrudník a nebude mi to slušet. Ale jak dcery, tak manžel konstatovali, že vypadají fakt hezky a přirozeně. Bolesti jsou samozřejmě menší než byly před 15 lety. Tedy bolí jen prsa ale nebolí už ten sval, protože ten už odpreparovali kdysi. Takže je člověk vlastně hned soběstačný - sám si sedne, sám zmáčkne kliku od dveří. Možná je Mudr. Havránek nadějný plastický chirurg. Kamarádka mě odrazovala, ať jdu k Vřeskému, že ten je známý, ale já chtěla hlavně brzký termín a nechodit s prasklým implantátem. (mimochodem prý ten Mentor byl prasklý ale nebyl nijak rozšvancovaný.

Navím jestli jsem to už psala, ale na kontrole mi doktor říkal, že když pak ty implantáty blíže zkoumal, tak mimo toho evidentně prasklého kvůli kterému se dělala reoperace našel trhlinu, která jen tak nebyla vidět i v tom druhém - podotýkám, že šlo o Mentory a ještě ne příliš velké (275cc), neměla jsem úraz, necvičím hrudník atd.. prsa měla stále stejný tvar, sono ukázalo vychytávání silikonu v uzlinách u toho jednoho. Takže závěr je takový, že to vlastně zřejmě zjistit nelze, pokud není ruptura ještě hodně velká nebo není silikon už v uzlinách...

Reaguji na ZdenkaNova: To neříkal, myslím, že ho to vůbec nepřekvapilo ale také jsem myslela, že jde o nějaké vyjímky, jenže když to tak čtu, tak jeho toho dost, navíc oba prasklé? A ještě Mentory? Nikdy jsem nedělala nic, co by mohlo být příčinou, ani necvičím s váhami jako třeba děvčata v posilce.

arrow
profile_image
zen
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj všem, kdo řeší rupturu implantátu.
Dnes jsem, po včerejší výměně prasklého implantátu, konečně doma. Operace proběhla bez problémů. Snad už budou prsa v pohodě. Neměnila jsem velikost, tak mi byl operovaný jen ten jeden prs. Výměna za stejně velký implantát. Bolesti jsou oproti první operaci úplně minimální. Nebojte se toho, pokud se Vám stane to stejné co mně.
Co zapříčinilo rupturu, Vám nikdo s jistotou neřekne. Jen mám ve zprávě, že byl i malý únik do kapsy, i když je to gelová výplň. Vše bylo vyčištěno a věřím, že s operacemi končím.

Reaguji na perlalab: Mám anatomy NAGOR, je tomu 13 roků. Tenkrát mi řekl operatér, že to je top a musela jsem si za ně připlatit. Operacee mě vyšla na 65 tisíc.
Začala jsem sledovat sploštění bradavky, pak mírný pokles, okem pro druhé neviditelný, pro mě viditelný. Následně na omak v prsu hrbolky a rýsující se implantát. Okem nepoznatelné. Jenže jsme jen ženské, že.... zašla jsem ke známému plastikovi, ať mi na to koukne...... řekl, že by neviděl problém, že je cítít, že tam změny nastaly, ale na výměnu by to zatím neviděl, ale že si mám zajít na sono. No a bylo to...... na sonu zjistili, že mi implantát prosakuje. Nikdo neumí říct proč a co se vlastně v těle muselo stát..... vyteklý silikon mi zachytily dvě uzliny v podpaždí, prý to tak funguje, že to jsou záchytná místa. Co mě ale překvapilo je to, že se ten silikon z těch žláz nepreparuje, zůstává tam i po výměně..... na výměnu jdu 28.1.2020 a jak říkám, bude to po 13 letech. Sama jsem zvědavá, jak vypadá ten neporušený implantát, taktéž je oba dva dostanu domu.
Cvičím, chodím běhat.... za dva roky jsem zhubla 20 kilo. Vykrmila jsem se při práci nenápadně a musela to dát dolu. Prsa se nezměnila, nepoklesla.... jen začal prostě prosakovat implantát. Takže.... zda to je cvičením..... nevím.... jelikož já je mám pouze pod žlázou, takže tam si mi nemají o co ošoupat

arrow
profile_image
pampeliska1
od 9. 5. 2020
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, před týdnem mi na sonu zjistili prasklý implantát a za 12 dni jdu na vyndání s modelací. Nový už nechci. Kvůli koronaviru jsou volná místa. Začínám mít hrůzu, co to obnáší. Je tu někdo, kdo jde taky nebo byl takhle narychlo?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené