arrow
profile_image
Trictida
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To perlalab : na mamograf taky ženy do 40ti ( to nevím úplně přesně) s implantáty nesmí. Řeší se to sonovyšetřením. To by Ti měl říct Tvůj chirurg i informace jak často na kontroly. Můj mi neřekl nic, tyhle informace mám od Mudr.Holuši. Mimochodem je to velmi příjemný a ochotný pan doktor.

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A po 40-ce už můžou? )))To je přeci nějaký divný. Ptala jsem se svého gynekologa a ten se naopak divil mé otázce. Mamograf prý naprosto v poho. Jak už jsem jednou psala, já mám info, že implantát se nemůže narušit tlakem, pouze poraněním ostrým předmětem. Ještě si z toho tenkrát na plastice dělali srandu, že kdybych spadla ze stromu na předek)),tak mě prsa ochrání před poraněním páteře .

arrow
profile_image
Trictida
od 23. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jak jsem koupila, tak prodávám. Spíš než s tlakem je problém se zářením, které mladá žena pochytá mamogr. vyštřením. Byla prý prokázána souvislost mezi mamografickým vyšetřením a výskytem rakoviny prsu u žen mladších 40ti let. Taky mi říkali, že co týče tlaku a nárazu, implantát vydrží téměř vše

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co akorát vím, tak že nesmím chodit do infra sauny

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak toto je jedno ze dvou témat kdy jsem se opravdu pobavila a od srdce zasmála!
Perlalab, děkuji, prodloužila jsi mi život...Tvůj příspěvek z 11.2. je fakt luxusní.

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A které bylo to první?

Cituji perlalab: saluskakterou přivřely dvěře od supermarketu a praskl jí impl.

Tak to nevím, ale od doktorky mám jiné informace. Na druhou stranu - jak by se ženy s implantáty podrobovaly mamografu? Tam to přeci je o tlaku a jakém .

Úplně jednoduše, mamograf ti nepřirazí implantát na žebra, narozdíl od dveří., takže nepraskne.

Cituji saluska: kdysi jsem tu četla příspěvek holčiny, kterou přivřely dvěře od supermarketu a praskl jí impl.

Cituji saluska: Úplně jednoduše, mamograf ti nepřirazí implantát na žebra, narozdíl od dveří., takže nepraskne.

holčina měla velký štěstí,že měla implantáty.......jinak by měla rozdrcený hrudník.....tady vidíte, k čemu všemu jsou silikony dobré

arrow
profile_image
perlalab
od 12. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji linda 4: měla velký štěstí,že měla implantáty.......jinak by měla rozdrcený hrudník.

Moje řeč

arrow
Neprodává v Bazaru

...přidám taky zkušenost, sedm let po operaci u Dr. Víška jsem začala pozorovat kapsulu na levém prse. Celou dobu by implantát špatně usazen, cítila jsem boule na boku. Víšek mi to odmítl opravit, že ty boule a bolest jsou OK. Takže při ultrazvuku mi letos řekli, že to vypadá že je imploš nejen v kapsuli ale i prasklý. Domluvila jsem se s Dr. Kmentem na opravě kapsule a výměne implantátů OBOU. Když mě doktor operoval a konečně mi opravil špatně usazená prsa zjistil, že jsou oba impl.prasklé z toho pravý hodně. Důvodem nejspíš bylo to že byl před lety na implantáty vytvořen malý otvor a ten se mačkal a namáhal mnohem více než při dobře provedené operaci. Takže nakonec mě operace na Bulovce nestála skoro nic jen za pobyt 180,-. Implantaty totiž šly oba na reklamaci /10 let záruka na Mgany/ a výměnu mi provedl jako operaci zjizvení /měla jsem uplně zdeformované prso díky špatně provedené operaci před lety/ takže všechno zlé je pro něco dobré, druhá operace ve srovnání s první byla vpodstatě bezbolestná a mám nové imploše zdarma a krásně opravený tvar. Na Bulovce bylo vše OK až na šílenou vrchní sestru, která je drzá nejen na pacienty ale i na lékaře, dvě sestřičky tam rozbrečela pro nic za nic, stěžovaly si na ní i pacientky vedle z pokoje, byla neuvěřitelná, nic podobného jsem nezažila. Napsali jsme na ni obě z pokoje stížnost, bylo by to na dlouhé vyprávění. Jinak ostatní sestřičky byly fajn a Kment je Bůh

arrow
Neprodává v Bazaru

Jak z hororu s dobrým koncem.. ale po 7mi letech? to je síla.. tak ti přeju, ať už máš pokoj, nejlépe navždy.. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

víš ono se mi na další takovou řezničinu nechtělo, už proto, že jsem byla na reoperaci u víška po roce jenže mi to zpatlal znova, jedno prso poopravil druhé zůstalo stejně s malým otvorem, implantaty se tam tak štosovaly až se prodřely, proto jsem si tolik let dávala odvahu na třetí operaci Kdybych věděla, že Kment to dělá v podstatě bezbolestně a bez jediné modřiny už jsem šla dávno. U víška to byla otázka modřin a velkých bolestí poprvé i podruhé Zaplať pán Bůh, že to je za mnou. Holky volte jen osvědčené lékaře. A trvejte na tm, aby se za vaše peníze u na vás ?když jste bezbrané v narkoze, neučil nejakej arab jako na mě i mojí kamarádce. Ta dopadla dost podobně a ted mi psala nějaká kočka SZ, že má uplně stejnou zkušenost, taky se na ní učil ....hergot hledám slova abych nedostala ban za vulgaritu. Uplně šílim, když si představim, že jsem posloužila za tolik peněz jako učební pomucka opici nemluvím o bolesti a strachu

arrow
profile_image
Jelena
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No, tak já mám taky dost. Dnes jsem byla na sonu s prsama, neboť se mi zdálo, že mi pravé prso jakoby trochu kleslo (tak o 1 cm). Myslela jsem, že se mi prošoupal imploš, nebo tak něco. No a doktorka na sonu na mě koukala jak jelen a ptala se mě, jestli vím o tom, že mám každý imploš jiný (byla jsem na opce před 11ti lety a chci jít na reopku). Tak teď jsem zvědavá, co mi k tomu na konzultaci řekne doktor, který mi prsa zvětšoval.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jeleno to je taky pěkný. Prostě když spíme tak si někteří lékaři myslí, že jsme mentálně retardovaný a zachází podle toho s náma. Mně Mgan uznal reklamaci a měla jsem proto iploše zadarmo.Kment mi prsa po víškovi opravil,ale několik let jsem taky běhala s každým prsem jinak vysoko a s bolestivýma boulema po stranách, protože byl udělán malý otvor pro impantát, jak mi Kment vysvětlil. Proto se taky imploše prodřely. Divím se, že výrobci uznali reklamaci...ale mám to za sebou a znova všechny upozorňuju na nutnost vybrat si doktora. Není to vždycky ten co se usmívá na vlastní reklamě.

arrow
profile_image
květa111
od 21. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, v říjnu to budou přesně tři roky, co mám po augmentaci. Asi 2 roky jsem si ztěžovala na bolest prsu, chodila pravidelně na sono a nyní mám po magnetické rezonanci potvrzeno - prasklý imlantát. Silikon se drží ve vytvořené kapsuli. Jsem z toho moc smutná, zaplacené členství ve fitku, na józe, kolik bude stát reoperace, další bolest... V pondělí jdu se zprávou k Dr. Doležalovi, který mi to dělal. Tak pak budu chytřejší a napíšu více. Užívejte si zdraví a krásná prsa!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené