arrow
profile_image
micicenka
od 25. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Beru už deset let Diane 35. Protože jinak by mi vypadaly vlasy.... Mám vysokou hladinu hormonů. Několikrát jsme se to pokoušely s doktorkou změnit, ale po měsíci už mám jednu třetinu vlasů dole. Teď co Diane zakázali ve Francii, mi opět nabídla na zkoušku jiný druh - Belaru. Je tu někdo s podobným problémem a už to zkoušel? Jak to dopadlo? A co zadržování vody v těle? Kromě padání vlasů me totiž trápí ještě lymfedem......a děkuji za rady ať neberu nic, nejsou na místě, nejde to, zdravi se rapidně zhorší za ty roky už jsem to zkoušela. Děkuji za reakce k věci.

arrow
profile_image
NatálieW
od 26. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přešla jsem z Diane 35 na Yadine a vše v pořádku, vlasy, pleť i váha.
Nemáš ty vylasy od ledvin? co zkusit pročišťovat?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na micicenka:
Brala jsem Yasminelle a vlasy krásně rostly,nepadaly.
Vysadila jsem,neberu nic a z vlasů pod lopatky mám opelichané mikado padají a lámou se.
Nasadila jsem Methionin,po třech týdnech vlasy už nepadají,ale ulámat není prakticky už co,tak počkám až zase dorostou,tedy jestli dorostou.
Takže to asi chce vyzkoušet,která HA ti sedne.
Kdybych věděla,co mi vysazení udělá s vlasama,tak bych nevysadila!

arrow
profile_image
cool girl
od 13. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na micicenka: Já sice nemám problém s padáním vlasů (asi tak normálně, moc hustý je nemám, ale ani moc "opelichaný"), ale mám s Belarou jinou zkušenost. Brala jsem jí asi 3 měsíce místo Chloe (změna byla, protože se mi nějak prodloužila doba krvácení na 1,5 týdne) a popravdě horší dobu jsem v životě nezažila. Přibrala jsem asi 5 kg a z těch 12 týdnů braní jsem 7 týdnů krvácela. Takže tuhle HA nechci už v životě ani vidět. Pak jsem se vrátila zpět k Chloe a všechno zase ok, až na ty kila, ty se mě nechtějí pustit.

Ahoj, reaguju pozdě, ale přece, kdyby to zase nějakou slečnu zajímalo... brala jsem 4roky Diane 35 a byla jsem moc spokojená, byla mi napsaná kvůli akné v obličeji. Po 4 letech jsem začala špinit uprostřed cyklu a navíc ji ve Francii zakázali, tak jsem přestoupila na Belaru (brala jsem ji pár měsíců před 3lety, ale změnila jsem kvůli náladovosti a pocení, ale doktor mi řekl, že když mi nebylo zle a tak, ať to zkusím) Během 2týdnů jsem přibrala 5kg jen na zadku a stehnech, takže jsem neoblíkla žádný kalhoty (mám 45-7normálně, takže to bylo dooost vidět), a malinko se mi zvětšily prsa, postupem času ale váha zase klesala, dobírám 3měsíc jsem na 46-47kg, zadek zůstal, zmizely prsa - i oproti diane, min o číslo (ale ony mi asi s Diane pořád pomalu rostly ) Náladová jsem občas, pobolívá mě hlava a strašně se stresuju kvůli kravinám - viz prsa. Akné se nezhoršilo o moc. Obličej mám čistý a jen sem tam se udělá ošklivý bolák, ale jinak dobrý. Nevim jestli chci měnit... oproti konci Diane mám zas chuť na sex, přítel už byl trochu zoufalý

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené