arrow
profile_image
dajulka
od 15. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, měli jste to tak některá? Přibraly jste, špinily jste, zhoršení pleti nebo bylo vše OK?

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vždy když jsem přecházela z Minervy (ke které jsem se nakonec pokaždé zas vrátila), tak jsem špinila. Jinak zbytek změn byl do plusu (úbytek na váze, odvodnění, míň celu, klidnější nervy apod.). Ona Minerva je dost zátěžová, tělo je asi zvyklé na vyšší dávku hormonů a pak se často stává, že žena špiní (alespoň tak to bylo u mě, proto jsem se pokaždé z pohodlnosti hned vrátila zase k ní). Budu teď ovšem nucena najít si alternativu, protože mi posledně MUDr. řekla, že se Minerva stahuje z oběhu, že někde na západě pár holkám způsobila embolku a je z toho hrozné haló (jako by to nemohla udělat i jakákoli jiná HA). Pokud by měl někdo tip na kterou přejít, budu moc moc ráda (Diane, Yadine, Yasminel nechci)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Páni, HA způsobuje tolik problémů...brala jsem pět let a už dva roky jsem čistá...zhubla jsem asi šest kilo,přestala jsem mít záchvaty chutí na jídlo...jo a taky chci mít děti...

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Přecházela jsem přesně jako ty z Minervy na Katyu, ale vůbec mi nevyhovovala. Špinila jsem už koncem dobírání platíčka.
Jsem zpátky u Minervy.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Suzienka:
OT.

Navíc proč bys jako po braní HA nemohla mít děti? Já beru HA 13 let a nemyslím, že zůstanu bezdětná Dneska je móda všude pološílená rozhlašovat, co je to za svinstvo. Ach jóóóóóó.

Reaguji na Nicadezuria:
A tvoje MUDr. ti bude Minervu předepisovat dál? Já se s ní nechci loučit, ale pokud mi ji už nebude psát, nic jiného mi nezbude :-/ Sestra je na tom stejně.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ivčáááá:
Proč by mi ji nepředepisovala?
Já jí začala brát v 16 kvuli pleti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ivčáááá: No asi proto,že kolem sebe a vůbec neznám žádnou holku,které by antikoncepce vyhovovala...slyším na ní jen samou stížnost,holky si jí nechávaj předepisovat jak lentilky kvůli akné a podobným blbostem...něco si o tom přečti....
prostě antikoncepce je hodně dobrej byznys....
http://www.moje-pravdy.cz/z-jinych-zdroju/zajimave -clanky/35-neroztrideno/868-antikoncepce-pro-mladi stve-je-zvrstvo-tvrdi-gynekoloka

arrow
profile_image
hankajohny
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dajulka: Já jsem přecházela z Minervy (doktorka mi řekla, že se stahuje - kvůli tý embolii a taky že nepotřebuju už tak vysoký dávky hormonů) na Harmonet. Pleť myslim ok (sem tam občas nějaký pupínek ale to jsem měla i před tím), když jsem začala brát první platíčko tak jsem trochu špinila, ale s dalším se to v pohodě srovnalo. Kamarádka taky přecházela z Minervy a ta s tím měla docela problém (měla Lindynette 20 a ještě nějaké další, ale nic jí nevyhovovalo). Teď zkusila taky harmonet, tak uvidí.

Minerva, aneb levnější verze Diane (mají totožné složení).
S malými výkyvy jsem zobala Diane a pak Minervu cca 13 let, pak 4měs Lindynette 20 (časté migrény) a nakonec jsem posledeního půl roku na Mirelle. Hlava už tolik netřeští, pokud tabletky beru včas, tak mám i pravidelnou menzes (pokud, ovšem mám zpoždění třeba 2 dny jen blbé 2h, tak následuje pár denní špinění). Jediná nevýhoda je zhoršení pleti, ale s tím jsem počítala. Není to nějak extra horké, dá se to ukočírovat krémy a kosmetičkou. A přijde mi, že mi při cestování (delší cesta autem, busem nebo letadlem) nenatékají tolik nohy jako dříve.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené