Smazat

Při smíchu začnu chrochtat

Ahoj, už odmalička mě trápí takový problém.. Vždycky když se směju (což je docela často) začnu při tom smíchu chrochtat a ještě k tomu jakoby ječim strašně hlubokym hlasem..: D Už se docela bojim smát na veřejnosti, ale občas se to prostě nedá udržet a lidi se po mě pořád otáčí a začnou se smát taky mám prostě strašně nakažlivej smích.. Takže myslíte, že by se toho křičení a chrochtání nějak dalo zbavit? Děkuji..: ))
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji karina0: lidi se po mě pořád otáčí a začnou se smát taky mám prostě strašně nakažlivej smích..

Ale to je přeci fajn, že máš nakažlivej smích ne? Proč z toho mít mindrák, že se díky Tobě lidi zasmějou?

Cituji swist: Ale to je přeci fajn, že máš nakažlivej smích ne? Proč z toho mít mindrák, že se díky Tobě lidi zasmějou?

Souhlasím. Jen se směj. Mám pocit, že lidi se smějí čím dál míň....

karina0

No vidíš to, mě jsi rozesmála i "na dálku". Souhlasím s ostatními, já bych takového člověka, jako jsi ty, potkávala ráda často

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já si taky pochrochtávám

Hlásím se do klubu čuňíků.. Mně to naopak přijde vtipné..

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já občas taky chrochtnu a většinou se tomu teda někdo zasměje, ale nic moc si z toho nedělám, sranda musí bý, no ni?

Cituji karina0: Takže myslíte, že by se toho křičení a chrochtání nějak dalo zbavit?

tak to děláš asi nosem, ne? Tak asi by se to dalo nějak doma natránovat, správné dýchání

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky občas při smíchu chrochtnu a všechny kolem to vždycky pobaví (i mě samotnou) a začnou se smát ještě víc Vůbec nic si z toho nedělej

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já sice nechrochtám, ale zato řehtám jak kobyla. A když se to snažím trochu dusit, vychází mi z toho slušná oslice....

arrow
profile_image
trinny
od 2. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jupí, vítej do klubu! Taky chrochtám, když se fakt ráda zasměju! Je to parádní! Nic si z toho nedělej a klidně si chrochtej blahem dál!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na karina0:
Jak jsem si to přečetla, tak jsem se začala smát taky

Holky, rozesmály jste mě.
Já jsem měla taky období chrochtání. Podle mě je to o správném dýchání.
Přidávám sem odkaz na video, ve kterém se jeden pán směje dost zajímavě.. URL (doufám, že bude fungovat).. Chňó chňó Chňó..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nic si z toho nedělej, když jsem byla menší, taky jsem si občas chrochtla - je to hodně o tom dýchání Můj přítel si taky občas při smíchu chrochtne a já, i když mi není třeba zrovna do smíchu, se strašně rozesměju

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to vtipné... Třeba kamarádka se směje stylem "ichich ichich ichichich" strašně pisklavým hlasem, u toho navích chrochtá a to je ještě horší..
Ale opravdové faux pass se stalo mojí mamči. Šly jsme na pizzu, když jsem řekla něco vtipného a mamča zrovna pila džus, rozesmálo ji to natolik, že džus vyprskla kolem do kola a do toho měla solidní rýmu. Dovedeš si to představit Rudá jako rajče, obsluha restaurace (naštěstí naši přátelé) v křečích a já ani nemluvě.
Takže nad nějakých uchrochtnutím se jen pousměj)

 

Váš příspěvek

Při smíchu začnu chrochtat

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené