Smazat

Přípravek na dosažení orgasmu / jak to partnerovi vystvětlit když ho nedosáhnu?

Ahojte. Môj problém je že neviem dosiahnuť orgazmu. Existuje nejaký prípravok, ktorý by mi k tomu dopomohol ? A ako to mám vysvetliť partnerovi aby sa necítil sklamaný?

Ahojte.

Nemám veľa sexualných skúseností, teraz mám priateľa s ktorým sme spolu síce krátko, ale vyzerá to, že by to mohol byť vážny vzťah.

Môj problém je, že neviem dosiahnuť orgazmus (vaginálny), aj keď je pravda, že sex sme mali len pár krát, keď ma dráždi rukou, alebo máme orál, páči sa mi to, aj keď neviem či je to zrovna orgazmus (klitorálny).

Moja prvá otázka znie:

1., Prosím, neviete či existuje nejaký prípravok na dosiahnutie orgazmu? (krém, tabletky,....)

2., Ako mám partnerovi vysvetliť, že problém nie je v ňom, že sa mi to páči byť s ním, a to či dosiahnem orgazmus pre mňa nie je až také dôležité, lebo čím viac sa na to budeme obaja sústrediť, tým to bude horšie, a tým že sa ma on vždy spýta či som sa spravila, mi velmi nepomôže. Velmi mu záleži na tom, aby som aj ja z toho niečo mala, lenže čím viac to on bude chcieť, tým to asi pôjde horšie. A zase nechcem aby si myslel že som frigídna.. Alebo naozaj som ?

Ďakujem za všetky vaše názory
 
arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě nějaké krémy jsou. Jist bys něco našla na internetu, nebo by ti poradili v prodejně sexuálních potřeb. Ale jestliže jste spolu krátce, tak to chce chvíli času, než oba zjistíte, co a jak vám to nejlépe vyhovuje. Když se budeš křečovitě snažit a budeš mít jediný cíl, dosáhnout orgasmus, tak to asi moc nepůjde. Frigiditu bych řešila, až po delší době, ale je to dost nepravděpodobné.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jediný přípravek, který může dopomáhat k orgasmu je malá štamprle kvalitního koňaku, všechno ostatné jsou jen farmaceutické podfuky, počítám.
Cesta k orgasmu je ve tvé hlavě ( nikoli tam, kde ji hledá tvůj přítel ) a tedy mu vysvětli, že dotazy typu "už budeš" a "byla jsi" jsou v tomto směru platné asi tolik, co kýbl ledové vody. Normálně mu to řekni tak, jak jsi to napsala v úvodu a

Cituji Evelinde: Když se budeš křečovitě snažit a budeš mít jediný cíl, dosáhnout orgasmus, tak to asi moc nepůjde.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vibrátor.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Jediný přípravek, který může dopomáhat k orgasmu je malá štamprle kvalitního koňaku, všechno ostatné jsou jen farmaceutické podfuky, počítám.

Mě tedy alkohol vůbec nepomáhá... naopak.... jakmile se trochu napiju, stačí i jedno pivo, dosáhnout orgasmu je docela problematické

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zakladatelko, pokud máš vztah krátkou dobu, jsi docela naivní, pokud automaticky očekáváš, že se dostaví orgasmus, obzvlášť ten vaginální. Chce to prostě čas. A myslím, že orgasmus opravdu poznáš, pokud si nejsi jistá, asi to nebude ono. Navíc, zda jsi frigidní, přeci musíš vědět nejlépe ty sama. Jak to máš při masturbaci?

Cituji montaana219: pokud máš vztah krátkou dobu, jsi docela naivní, pokud automaticky očekáváš, že se dostaví orgasmus, obzvlášť ten vaginální


Hlavně spousta žen ho nedosahuje ani po x letech

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Otázka po sexu "byla jsi" je snad to úplně nejhorší, na co se může přítel zeptat, obzvlášť, když jste spolu krátce. To se jako pokaždé takhle ptá?
Normálně bych mu to vysvětlila tak, jak jsi to vysvětlila nám, nestyď se Pokud si nejsi jistá, že to, co prožíváš, je opravdu orgasmus, nebo nevíš, jak na to/jak to popsat příteli, zkus to sama. Jestli nemáš moc zkušeností, zkus sama, "svépomocí" zjistit, co se ti líbí, jak to máš ráda a pak se o tom pobav s přítelem. Pokud z toho bude něco vážnějšího, časem určitě oba přijdete, jak na to
Btw abych tě uklidnila, ani já toho "klasicky" nedosáhnu. Pak je třeba vynahradit si to jinak

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je pravda, že hodně žen nedosáhne orgasmu při klasické souloži. Mohla bych o tom dlouho povídat viz můj deníček: "Jak vysvětlit manželovi, že milování není jen za účelem plození potomků."
Pokud zakladatelka neví jestli to co prožívá je orgasmus, ať to zkusí sama jak tady píše "petulajz." Já mám dobrou zkušenost se sprchou. Odšroubovat tu hlavici a proud vlažné vody nemířit mezi nohy na klitoris(doufám, že to nikoho tady nepohorší, že to píšu tady otevřeně? Je to docela seper!

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moment, takže orgasmus se ve tvém životě ještě nikdy nekonal? Myslím, ani sama se sebou jsi ho nedosáhla? Podle mě první krok je právě tenhle. Pak, až budeš vědět, jaké doteky, pohyby, kde a jakou rychlostí a intenzitou tě vlastně vzrušují, pak se můžeš snažit a očekávat orgasmus i při spojení s chlapem. Můžeš ho navádět sama, ale hlavně on by měl sám poznat a vycítit, co tě vzrušuje, pokud ovšem tomu dáš volný průchod a sama se tomu nebráníš. Tohle je všechno ale běh na dlouhou trať. Nebuď zklamaná, když to hned nepůjde. A taky dost záleží na tom chlapovi samotném. Já nemám problém dosáhnout vyvrcholení několikrát po sobě, ale když se podívám do minulosti... někteří pánové byli jako milenci prostě o ničem

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vilima: Přesně tak. Souhlasím. Není to hned, chce to trpělivost, a zkusit to sama.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak takové otázky během sexu nesnáším. To je pak lepší říkat, že ho mám, aby dal pokoj Pokud muž nechápe, že je dost žen, které orgasmus nikdy mít nebudou, tak je to složité. Řekla bych mu, že jsem nervózní z toho, že se na to pořád ptá a že musím být uvolněná bez nátlaku a pak to přijde..sex není jen honbou za orgasmem.
Já i když vím, co mi dělá dobře a jak toho dosáhnout, tak k tomu musí být ten správný chlap. Je to fakt jako když zapadne klíč. S někým jsem nikdy neměla a s někým pořád a dost silný.
Jinak zkus třeba sklenku červeného vína na uvolnění. Nějaký olejíček. Každý je jiný. Já třeba vůbec nesnesu hračky. Hlavně žádný stres.

 

Váš příspěvek

Přípravek na dosažení orgasmu / jak to partnerovi vystvětlit když ho nedosáhnu?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené