Smazat

Přítel a jeho vlastnoústně vycucaný cucflek

Přítel přišel po večerní akci s cucflekem na rameni. Tvrdí, že si ho udělal sám ve sprše.

Můj přítel byl tuhle sobotu s klukama pít na diskotéce, kolem čtvrté ráno mi přišla sms- miluji tě, dobrou. Což mi nikdy za rok a půl nenapsal. Na druhý den jsme byli u něj, trochu se mazlili a přítel šel potom do sprchy a po sprše vylezl a jak byl svlečený tak vidím že má cucflek na rameni, když jsem se ptala co to je, tak mi řekl že si to udělal teď ve sprše, že se prý občas kouše a že byl nadržený tak to chtěl nějak utlumit, tak se chci zeptat, už jste se s tím setkali ? příjde mi to úsměvný, ale zároveň mu nemám proč nevěřit, jen mi to přijde fakt divný zeptala jsem se jak si tam došáhl a on si udělal ještě jeden na druhém rameni vypadají vážně podobně už jsem si říkala jestli mu to neudělala nějaké holka, ale na rameni ? to už spíš na krku ne ? nevím jestli ten cucflek už měl před tou sprchou, tričko jsem mu nevyslíkala, ptám se hlavně proto, že jsem mu na facebooku dávala na zeď takovou koláž z našich 4 fotek a on si ji dneska skryl, pak jsem se ho ptala proč, jestli se mu nelíbí tak řekl že se mu to nějak zrušilo jak to projížděl a že to tam zase dá. Já si myslím, že se musí přesně najet vtom příspěvku-skrýt příspěvek atd..nemyslím si že se nějak může překliknout, tak jsem teď nějak celkově nahlodaná no..protože přítel nějaké fotky neřeší a nikdy si semnou žádnou fotku neskryl..
.Děláte si taky cucfleky? my to dělaly akorát s kámoškama v 15
 
1. . .4567
arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevadí mi psaní s kamarádkama (co jsou vážně jen kamarádky), ale seznamování a psaní s někým novým, to ne Jestli potřebuje víc přátel, ať se seznamuje s klukama

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na OrchidGirl:

Dělal očistu přátel a proto smazal jen jednu určitou slečnu? navíc mi přijde až trapné, jak se neustále snaží obhajovat ten cucflek a názorně ti ukazuje, jak si ho jakože udělal... jako by se tě snažil za každou cenu přesvědčit, že on nic neudělal (což spíš dokazuje, že udělal a už neví, jak se z toho vykecat)

Co se týče kamarádek - taky nežárlím na přítelovy kamarádky, ani kdyby byly nové, kdybych věděla, že se s nimi seznámil třeba na nějaké společné akci s kamarády, kde byly i ony (kdyby to nebyl vyloženě typ "jsem coura, co to zkouší na všechny"). Ale co by mi hodně vadilo, takové to fb přátelství - kdyby mu jen tak zničehonic napsala cizí holka a chtěla by si s ním psát, či se dokonce scházet - proč jako? Neznají se, tak proč by si měli psát, proč by se měli scházet? Naštěstí přítel takový není, ale bývalý (byli jsme puberťáci) mi tady toto dělal vyloženě naschvál - psal si s "kamarádkama" (holkama, které osobně neznal, ale prostě si začali psát) a přišlo mi, že to dělá schválně, že mu to dělalo radost, když jsem žárlila když jsem mu vyčítala, že si s nimi píše, tak se smál a že jsem žárlivka, že přece o nic nejde... prostě nevyspělé děcko. vím, že nikdy s žádnou neměl žádné úmysly, ale prostě mi to vadilo...

arrow
profile_image
deresmena
od 11. 7. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holka.. není v pohodě, že si píše s jinou, u nás s přítelem to začlo úplně stejně, viz deníček.. psali si, rozuměli si a sešli se.. Jasný, po těch dvou letech, co jsme spolu byli to bylo něco nového, svěžího, poznal někoho, s kým si najednou zase nově rozumí... Pokud je ve vztahu, bud respektuje to, že v něm je a nemá se co seznamovat s jinýma holkama.. a když už, měl by mít tolik slušnosti, abys o tom věděla, může ti prostě dát najevo, že spolu mají nějaký společný zájem, pracovní vztah a proto je s ní v kontaktu.

Na druhou stranu je to jeho život, pokud si s někým píše, sejde se s ní, rozejde se s tebou.. je to jeho život a ty s tím absolutně nic nenaděláš.

Takže na závěr.. Má pravdu, základ vztahu je důvěra, pokud není důvěra, není na čem stavět. Pokud s tebou nebude chtít být, nebude.
Pokud s tebou ve vztahu bude rád, nebude mít důvod utíkat jinam, pokud to bude táhnout najednou se dvěma, je to jen křivák a ty to časem i tak zjistíš.

Vyžádej si od něj upřímnost a pokud o tenhle vztah stojíš, měla by ses dle toho tak chovat. Pokud ne, nech ho být....

arrow
profile_image
OrchidGirl
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak Vám chci jen říct holky že děkuji za rady, dneska se chystám s přítelem rozejít, už mě nic nemůže odradit. Přimělo me to hodně zamyslet se nad naším vztahem, a sakra my ani žádnej vztah mezi sebou nemáme Včera jsme se pohádali, moc toho spolu nepodnikáme a mě to hrozně vadí, snažím se stím už pár měsíců něco udělat, ale prostě je to jak mluvit do stěny...většinou si vedu monolog a přítel mi na to řekne: já nevím co bych na to řekl mu vadí že do něj ryju a pořád vypichuju jeho chyby, je to bohužel jen proto že přítel je povaleč, včera jsem se ho ptala v 8 hodin večer, jestli půjdeme sednout na horké maliny-na to nemá chuť, tak že pojedeme na vyhlídku-benzín a zima, kino-toje komerční pro páry, tam chodí každej Takže jsem se slušně zeptala jestli je ochotnej se prostě snažit, že jednou za 14 dní spolu něco podniknem, jednou vymyslím něco já podruhé on a že spolu můžem začít nějak sportovat. Holky tak on mi na to řekl, že neví jestli by to něčemu pomohlo, a že se nejspíš a ASI bude snažit. Tak jsem mu řekla, že nějaký ASI si může strčit do ***... chtěla jsem mít jen pocit že jsem pro to udělala max a můžu s klidem odejít...

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji OrchidGirl: že jsem pro to udělala max a můžu s klidem odejít

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na OrchidGirl: tak nějak to bylo před 3 týdny u mě s bejvalým. Můžu Ti říct, že rozchod je v tomhle celkem dobré řešení. I kdyby nešlo jen o cuflek, tak už to, že nemáte ani společnou řeč, to docela stačí na rozchod. A že se nechce snažit, tak o to víc bych taky šla.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na OrchidGirl:
Ahoj, tak jak jsi dopadla? Ukončila jsi to? Jak na to reagoval přítel? Já vím, jsem zvědavá, ale tohle téma mě prostě zaujalo

arrow
profile_image
OrchidGirl
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na montaana219: Ahoj, předem promiň za dlouhou odmlku, bylo to všelijaký takže jsem nevěděla ani co ti odepsat
No a dopadlo to tak, že přítel si stojí za svým - udělal si ho on, tečka. No budiž. To pro mě až tak rozhodujicí nebylo.
Takže ve zkratce, rozešla jsem se s ním a za pár dnů jsme se ještě sešli (to byla chyba) a ukecal mě (další chyba), že byl vůl a že se bál a že to teď bude jinak, byla jsem rozhodnutá že nepovolím, ale pak se rozbrečel a tím mě prostě obměkčil a slíbil že budem víc věcí podnikat.
No a co se nestalo, přítel začal více podnikat, jenže né semnou, ale se svým kamarádem to by mi nevadilo, ale když mělo dojít na to, že si půjdeme zaplavat nebo cokoli, tak jsem musela být opět navrhovatel já a přítelův postoj-tak dobře no, tak tedy můžem jít ať jseš spokojená a konečně zavřeš pusu a to podotýkám, že mi to říkal a koukal přitom do monitoru pc. Tak jsem mu ho zavřela-ty jsi šíleně cholerická ! poté jsem se ještě dozvěděla že plánuje někam vycestovat, prý na rok, možná jen na 4 měsíce, že se bavili s kamarádem a proč to neřešil semnou odpověd stručná - ty chodíš do školy a určitě bys neměla peníze a s kámošem je to větší pohoda a ještě se mě zeptá jestli by nám to vydrželo no to víš že jo, na tebe tak budu tady rok čekat
Potom jsem si sbalila saky paky a odešla s tím, že je konec, že semnou v ničem nepočítá, přitom si myslím, že jsem chápající dostatečně a sranda semnou taky je, udělal ze mě uplnýho cholerika
Poté, co jsem od něj odešla mi zas ještě asi ve strachu napsal, že by semnou klidně někam jel, kdyby nám to klapalo. Tak jsem mu jen odepsala, že pořád čeká až nám to samo od sebe začne klapat a že by nám to klapalo kdybych viděla, že semnou alespoň v něčem počítá..
Jsem na sebe akorát naštvaná, že jsem to prodlužovala..ach ta neustálá naděje a naivita Asi jsem potřebovala vidět (opět) že to nemá cenu a nehodíme se k sobě.
Už jsem si ho odstranila z mobilu a ze sociálních sítí, ještě mi psal zase tu klasiku, že neví jestli jsme udělali dobře, jestli jsme to neuspěchali ještě před Vánocemi a že mě má hrozně rád a vždycky bude ikdyž spolu nebudem a blábláá. Už mě to jen unavuje číst neodepsala jsem mu už nic na to..
Pochopila jsem, že ty jeho řeči nebyly omluvy, nýbrž výmluvy. Protože kdyby šlo o omluvu bude následovat nějaká náprava a to bez keců a co nejdřív to půjde. Jenže následovalo spoustu výmluv proč to nejde a že měl teď hodně práce a nemůže pořád něco dělat.
Jsem od rozchodu asi 5 dní a zatím to není tak strašný.
Mu by totiž vyhovovalo všechno ostatní dělat s kámošema a semnou sedět u tv, dát sex možná jídlo a spát já chodím několikrát týdně do fitka, běhat, se psama, do města a s kamarádkama máme min. 1x-2x měsíčně dámskou jízdu aby se jako někomu nezdálo, že chci dělat vše jen sním.
To vůbec, nejsem na něm závislá, ale tak nějak jsem měla vždy pocit, že by ti dva spolu měli mít alespoň malou aktivitu, něco co baví oba, jeden naučit toho druhýho co baví jeho a naopak.
Chodit do přírody, procházky atd, asi jsem toho chtěla moc
ale zároveň jsem celkem klidná a smířená, protože i tak ho chápu, jsme mladí a chcem oba něco jinýho. Mu příjde až moc velkej závazek podnikat něco se svojí holkou, já to mám asi jinak a nějak zajímavě jednou za čas strávené dny s přítelem jsou pro mě prostě hodně důležitý. Jak to máte vy? podnikáte nebo sedítě s přítelem doma a jste šťastné ? Já se takhle cítila jak kdyby mi bylo o 10let víc a byli jsme po 20ti letém manželství
Fuj to jsem se rozepsala

Reaguji na OrchidGirl:

Tak jsi to zvládla! Když vždycky čtu ostatní témata, fakt nechápu, jak si to ty holky můžou nechat vždycky líbit a nakonec toho kluka ještě omlouvají. Tenhle deníček jsem sledovala od začátku a fandila jsem ti.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji OrchidGirl: a s kámošem je to větší pohoda

Tak když je s kámošem taková pohoda, tak určitě spolu nějak vyřeší i ten sex a bude
Není za čím litovat.

Cituji OrchidGirl: Potom jsem si sbalila saky paky a odešla s tím, že je konec, že semnou v ničem nepočítá, přitom si myslím, že jsem chápající dostatečně a sranda semnou taky je, udělal ze mě uplnýho cholerika

Neudělal z Tebe cholerika, nýbrž úplného debílka. Po tom, co jsem si tohle přečetla je jasné, že jsi udělala správně!

Cituji OrchidGirl: ty chodíš do školy a určitě bys neměla peníze a s kámošem je to větší pohoda

No, opravdu jsi udělala správně! Ať si tu pohodu s kámošem pěkně užije!

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na OrchidGirl:
Přečetla jsem si rozuzlení tvého příběhu až teď, trochu s křížkem po funuse, ale stejně mě to potěšilo Určitě jsi udělala dobře a jsi tady jedna z mála holek, které jsou schopné vidět věci realisticky a rozhoupat se k ukončení nefunkčního vztahu.

Cituji OrchidGirl: ach ta neustálá naděje a naivita

Nojo, to znám moc dobře

Cituji OrchidGirl: Jak to máte vy? podnikáte nebo sedítě s přítelem doma a jste šťastné ? Já se takhle cítila jak kdyby mi bylo o 10let víc a byli jsme po 20ti letém manželství

Úplně tě chápu.U mého bývalého jsem měla stejný problém, za prvé jsem měla silný pocit, že svůj čas mnohem raději tráví s pochybnými kamarády než se mnou a za druhé jediná naše společná aktivita, kterou dokázal vymyslet, bylo sezení u piva. Což o to, já na pivo chodím ráda, ale dělat jen tohle + sex + televize, mě fakt nenaplňovalo. Se současným taky často chodíme na to zmíněné pivo, ale podnikáme také spoustu jiných věcí, procházky, výlety, večeře, kino atd.
Takže snad jsi v současnosti spokojená a tvůj bývalý přítel se svým kamarádem také

1. . .4567
 

Váš příspěvek

Přítel a jeho vlastnoústně vycucaný cucflek

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené