Smazat

Přítel a jeho bývalá kolegyně

Jsme spolu rok, a bylo to moc krásné. V podstatě stále je, jen si začal psát s jinou a tvrdí, že to je nevinné. Já si ale myslím že ona to tak nevinně nevidí.

Ahojte všichni, chtěla bych se zeptat na váš názor na mou vztahovou situaci. S přítelem jsme spolu něco malinko přes rok, a i když začátky byly velmi krušné tak se nám povedlo vybudovat si velmi pěkný a dalo by se říct romantický vztah. Přítel ovšem asi před půlrokem nastoupil do nové práce. Měl tam velmi mladou kolegyni, ke které nejdříve moc sympatií necítil. Pak se rozhodl jít jinam, ale zůstali spolu v kontaktu. Najednou asi měsíc zpátky s ní byl hrát golf, pak takové ty sedánky na pivu, chodila za ním i na návstěvy do nemocnice když byl po operaci kolene. Vím že si často píšou na facebooku a i smsky. Do mobilu bych mu v životě nevlezla, ale kolikrát se stane, že třeba vaří, nechá si mobil na stole v obýváku a jsem zvyklá tak, že když mu začne vyzvánět anebo mu někdo napíše tak mu ho buď donesu nebo na něj jen zavolám kdo to je (nedělám to jen z vlastní vůle - děláme to tak navzájem). Jak máte takovou tu lištu na windowsových telefonech kde se vám kus zprávy zobrazí, psala "vem si tu modrou košili..." a bla bla, no a aniž by si uvědomil že jsem ten kousek zprávy musela vidět, tak si ji vážně vzal. Vím že tohle je třeba úplně konina ale zarazilo mě jak prostě hned udělal co mu napsala.
Jinak sem tam mám z něj pocit že je odtažitý, jindy o nás a naší budoucnosti mluví strašně pěkně. Mluví o svatbě, o dětech, často mi říká jak mě miluje. Já ho taky, ale nevím co si myslet o tom jeho kamarádství s bývalou kolegyní. Možná jsem de.ilní a paranoidní, ale zkuste mě prosím pochopit
Budu ráda za jakékoliv vaše kritiky. A děkuju že jste dočetly do konce.
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty "krušné začátky" to je co ? Pod tím se dá představit leccos, nejdřív ze všeho mne napadlo něco jako "nejdřív to nešlo, ale pak jsem jej udolala a máme spolu krásný vztah" No, snad to nebude tak špatné ... Každopádně, popřemýšlej, jestli nějaké problémy nepřetrvávají dál, i když se třeba snažíš je nevidět.
EDIT : Nebo to je ten původně "nejlepší kamarád" z předešlého deníčku ?

Proti čtení lišt na (nejen) win telefonech výborně funguje takové to zavírací pouzdro, co vypadá jako knížka. Mám a všem neklidným duším ( a jejich partnerům ) doporučuji

Jak je to s těmi pivními sedánky - chodí jen oni dva, nebo s partou z bývalé práce ? Zve tě někdy, ať jdeš taky ? To, že má přítel tebe ještě neznamená, že by měl odstřihnout všechny kontakty, ale to, co píšeš, mi opravdu přijde trochu nad rámec obyčejného kolegiálního kamarádství, minimálně z její strany ... některé baby se umí velice rafinovaně vtírat Nebo snad jen šli na nějaký sjezd a měli být všichni v modrém ? Jak to ve skutečnosti je, to tady nikdo z nás přesně neví. Nedělej scény, tvář se neutrálně, sem tam taky zajdi někde s někým na kafe a když přijde řeč na svatbu a děti, tak se zasměj, jestli ještě není brzy, nebo tak něco. Nic lepšího mne nenapadá.

arrow
profile_image
MySelf2
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Ty "krušné začátky" to je co ? Pod tím se dá představit leccos, nejdřív ze všeho mne napadlo něco jako "nejdřív nechtěl, ale pak jsem jej udolala a máme spolu krásný vztah"

Takhle to právě nebylo, byli jsme kamarádi a po tom, co jsme si uvědomili co k sobě vlastně cítíme jsme si jak malé děcka vyčítali věci, o kterých jsme navzájem věděli (samozřejmě šlo o sexuální minulost atd). Přes tohle jsme se ale už přenesli.

Cituji dadabus: Proti čtení lišt na (nejen) win telefonech výborně funguje takové to zavírací pouzdro, co vypadá jako knížka. Mám a všem neklidným duším ( a jejich partnerům ) doporučuji

To jistě, ale jak jsem už psala tak jsme zvyklí že tomu druhému vždycky řekneme kdo volá/píše pokud ten druhý u telefonu zrovna není. Oba máme práci závislou na komunikaci se zákazníky, takže takhle si dáváme vědět jak moc prioritní ten hovor/sms je.

Cituji dadabus: Jak je to s těmi pivními sedánky - chodí jen oni dva, nebo s partou z bývalé práce ? Zve tě někdy, ať jdeš taky ?

Zatím šli pokaždé sami. Vždy z jejího podnětu, i když bůhví netuším co jí píše on. Pokaždé mi o tom řekne a já nechci být ta která jej omezuje a něco mu zakazuje, tak se mu snažím věřit že je to vážně nevinné ale fakt už mi to připadá že na něj něco zkouší přes tyhle posezeníčka.

Cituji dadabus: Nebo snad jen šli na nějaký sjezd a měli být všichni v modrém ?

To vůbec ne ono právě že ten den byl semnou proto nechápu proč ji vážně poslechl a hlavně z jakého titulu si myslí že by mu měla říkat co má nosit.

Cituji dadabus: Nedělej scény, tvář se neutrálně, sem tam taky zajdi někde s někým na kafe

To se právě zatím snažím. Napadla mě ještě možnost že bych mu "nastavila zrcadlo" a dělala totéž protože on ví že o mně jeví taky plno kolegů a kamarádů zájem, jenže já je vždycky ignorovala. To mi ale příjde dost nefér vůči nim samým a taky se mi to zdá dost dětinské.

Ale moc děkuju za reakci!

arrow
profile_image
MySelf2
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: EDIT : Nebo to je ten původně "nejlepší kamarád" z předešlého deníčku ?

Ano, to je on.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mne osobně by opravdu nenapadlo vytahovat na pivo a navštěvovat někoho o koho nestojím a navíc ještě vím, že má přítelkyni ... Řekla bych, že úmysly na druhé straně jsou pomerně jasné. A tvůj přítel je buď tak nezkušený a naivní, pardon, že ji opravdu bere jen jako osamělou kamarádku, která si nemá s kým jít pokecat - anebo druhá možnost : jak sama píšeš, přítel ví, že se kolem tebe točí chlapi a jemu možná dělá velice dobře sem-tam se jít taky nechat poobdivovat od mladé slečny na přizvednutí ega. Kor když váš vztah vlastně vznikl z kamarádství, takže nejspíš na počátečné svádění, jiskření, toužení, ... jaksi nebyl prostor. Pak to jednému může začít chybět a začne to vyhledávat jinde, i kdyby o sex vůbec nemělo jít.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Mne osobně by opravdu nenapadlo vytahovat na pivo a navštěvovat někoho o koho nestojím a navíc ještě vím, že má přítelkyni

Přesně tak. Je to nesmysl. Slečna má úmysly evidentní a když chlapovi není zřejmé, o co té dotyčné jde, tak je potřeba mu to říct. I kdyby tomu nevěřil a myslel si, že je to blbost, tak prostě fakt, že tobě to není příjemné, by mu měl stačit na to, aby to utnul (stejně tak pokud mu to jasné je a důvodem jeho počinů je to, že mu to dělá dobře...což je mimochodem ještě horší důvod). Pokud tě tedy opravdu tak miluje. Pokud je mu pokračování v takové komunikaci a takovém "kamarádíčkování" přednější, než tvoje pocity, pak mu na tobě asi pramálo záleží...

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To rozhodně není v pořádku! Teda podle mě. Já bych to netolerovala. Kafe s nějakou kolegyní by mi nevadilo, kdyby to bylo někde v práci nebo za nějakým účelem, že se na něčem domlouvají, ale jako jen tak? Nebo pokud jde o dlouhodobou kamarádku, tak jednou za čas, proč ne...já mám taky dovoleno kafe s kamarádem občas (i když i to s partnerovým sebezapřením) Já bych být tebou byla rozhodně opatrná....a partnerovi na rovinu řekla, že ti to nepřijde ok a sledovala, jak se k tomu vyjádří. Z její strany jde určitě o víc....z jeho zatím o nic závažného jít nemusí. Většině chlapů je zájem jiných ženských příjemný a lichotí jim, tak se toho účastní možná jen proto, aby si polechtal ego....no, ale ta hranice, když už to sklouzne, může být sakra tenká...

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se prostě nechce věřit, že by byl tak zabedněný, aby neviděl, o co jí jde. Nedělejme z těch chlapů hlupáky, zase takoví ignoranti nejsou, i když se tak možná tváří. Podle mě tvůj přítel moc dobře ví, že po něm jde a hold mu to dělá dobře - vsadím se, že kdybys na něj "uhodila", dělal by ze sebe blbého a tvrdil, jak absolutně netušil, že by ji mohlo jít o to, aby jej uhnala!
Každopádně by mi to vadilo, něco jiného je občas se s někým sejít, pokecat, ale pokud tohle praktikují často a ještě si ke všemu i často píšou... To už je moc.

arrow
profile_image
MySelf2
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsme se včera o tom pobavili. Řekla jsem mu, že jsem si všimla toho že si často s někým píše, taky že s ní na můj vkus často někde je, a začíná mi to být nepříjemné. Nejdříve to bylo takovéto popírání, pak se na to podíval z druhé strany a uznal, že se mi nediví, že on by taky žárlil. Nabídl mi ať si přečtu veškeré jejich zprávy, ale to jsem odmítla, protože to by mi hrdost nedovolila. Každopádně co jsme byli spolu tak mu opět několikrát psala a volala, neodpovídal jí, no a teď mají mít firemní večírek kde je pozvaný i on (? řekněte mi odkdy se zvou bývalí zaměstnanci na firemní akce ?) a já si myslím že tam na něj bude taky uhazovat. Chtěl ať tam jdu s ním, ale na ten den už mám kamarádčinu rozlučku, takže s ním určitě nepůjdu. :/

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MySelf2: Každopádně co jsme byli spolu tak mu opět několikrát psala a volala

to je ale vtěrka neodbytná, to ti povím

Tak aspoň, že to uznal. Teď ještě, jestli s tím hodlá něco udělat? Eliminovat ten kontakt na minimum?

Škoda, že nemůžeš jít s ním na tu akci, já bych šla a pořádně bych si ji vychutnala, ať vidí, jak vám to spolu krásně sluší (nesnáším takové podlézavé mrchy)

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vilima: Škoda, že nemůžeš jít s ním na tu akci, já bych šla a pořádně bych si ji vychutnala, ať vidí, jak vám to spolu krásně sluší (nesnáším takové podlézavé mrchy)

To já taky, takové "slečny" nemají kousek studu a hrdosti, když se dokážou takhle neodbytně cpát zadanému chlapovi
Zas na druhou stranu přítel by jí to měl jasně vysvětlit a říct ji, že je mu nepříjemné (jemu, ne zakladatelce, to by bylo pro ni ponižující), když mu neustále píše a volá a že si přeje, aby s tím přestala. Že můžou být kamarádi, ale všeho s mírou

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako pozitivní vidím, že to dokázal uznat. Otázkou je, co z toho. Slečna po něm evidentně jede, chlapům se tohle podlézání líbí. Je to tenký led. Jednoho dne se něco stane, bude zvědavý a vyzkouší si to. Pokud to setkání neomezí na minimum a nevysvětlí ji, že není vhodné, aby si tak často psali apod., tak se nějaká nevěra dá očekávat. Mám kamarády jako opravdu jen kamarády a asi by mě nenapadlo jim psát, co si mají vzít na sebe na naši schůzku a rozhodně jim nemusím psát denně zprávy. V tomhle má zareagovat ten chlap.

 

Váš příspěvek

Přítel a jeho bývalá kolegyně

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené