Smazat

Přítel a nevyrovnanost

Ahoj ženy :) chodím už delší dobu na omlazení tak jsem si řekla, že taky něčím přispěji. Bude se to týkat mého přítele. Nevím jak přesně deníček nazvat, ale nevyrovnanost hraje velkou roli

S přítelem jsem 1,5 roku. Já-21 let, on 25let. Oba studujeme, přítel by měl letos končit, ale asi si to o rok prodlouží.
Přítel mi nedávno sdělil, že mu chybí sebevědomí a je nevyrovnaný, problém je ten, že nám to strašně narušuje vztah. Chci se zeptat, jestli jste si tím některé prošla, a jestli u přítele nastala v dohlédné době změna. Je pravda, že přítel s tím něco chce dělat, uvědomuje si to, ale já vidím zatím pouze slova. S tímto sdělením nějak nemůžu ve vztahu pokračovat, ikdyž je to hodný člověk..
Jako hlavní dva problémy bych uvedla trávu a alkohol. Tak k tomu alkoholu-přítel nezná svoji míru, teď na svoje narozeniny ztratil peněženku, na mě si pořád něco dokazoval- sahání mezi nohy před přáteli, tahal mě za vlasy a za ramínko od podprsenky apod...radši jsem se mu potom vyhýbala. Potom jsem zaplatila taxíka, jelikož ztratil peněženku, ale to je ještě celkem dobrý ikdyž namítnu, že týden před tím ztratil mobil a před silvestrem to byla opět peněženka+doklady. Taxik nás dovezl domů a už jsme si teda lehli a přítel za 2 hodiny vstal a načůral si do své skříně na tepláky, potom celý další den prozvracel...Pak je tu ještě ta tráva která umocňuje jeho stavy zmatenosti a laxnosti. Přítel je povahou flegmatik a já ty jeho stavy vnímám jako nedostatek zájmu. Na všechno říká nevím, teď mě nic nenapadá, nevím co bych řekl, doslova z toho zuříím ! Myslím si, že je na tom závislý, kouří ji každý den. Od soboty jsme se neviděli až včera jsme si jeli promluvit, a víte co? přijel zase zhulený, né teda že by si dal před srazem špeka, ale ten den už hulil. Já si naivně myslela, že přijede trochu víc fresh a bude vidět snaha. Řekla jsem mu, že pokud neuvidím nějaké kroky kupředu, tak že do té doby nemůžeme pokračovat. Já už se na něj ani netěším, neozývám se mu a představa sexu mě děsí... nevím jestli se dokáže změnit, ale já už více ústupků dělat nemůžu. V mých očích není chlap, nemůžu ho ani za nic pochválit, přitom bych ráda aby mu trošku houplo sebevědomí, bohužel už to několik měsíců táhnu sama a tady je výsledek. Děsím se každé nastávající oslavy, party kde se opije. Nebývá takhle pokaždé, ale z velké většiny ano. No nevím co chci za rady, asi to potřebuji slyšet ještě od někoho jiného a vypsat se ztoho. Mrzí mě to, je ho škoda jinak je to hodný, chytrý kluk, ale tohle všechno ho tak ničí a ve výsledku jsem z toho taky zničená.
 
arrow
profile_image
Sephantes
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Promin, ale tohle snad neni chlap do života, ale nevybouřenej teenager, ne? Já nevim, jak ty, ale já bych si nikoho takovýho fakt nemohla vážit a rozhodně bych s někym takovym odmítala trávit čas. "..jinak je to hodný, chytrý kluk" - promin, ale chytrý kluk si fakt nečurá do skříně, nešahá svý holce před kámošema mezi nohy a netahá ji za vlasy, to je přece absurdní! Vem nohy na ramena, dokud můžeš! Tohle se nezmění.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Síla, nevím co chceš slyšet.
Dodala bych, že pokud má pre-dispozice k psych. poruše, marihuanou a spol. to může eskalovat rychlým tempem.
Neztrácej čas.

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tvůj přítel je stále dítě... pro někoho ve vztahu alkohol a tráva nebude problém, každopádně to co zde popisuješ je naprostá ubohost z jeho strany. Neztrácej čas s člověkem, který nemá budoucnost...

Mýmu příteli je úplně stejně jako tvýmu... kdyby někdy předvedl něco z toho co píšeš, tak by byl už ex...

tvůj přítel je nevybouřený děcko, já bych s nikým takovým neztrácela čas...

Tobě zbývá jen pár věcí, buď si s ním o tom promluvíš, s tím že tě to se*e jak se chová když se opije nebo zhulí, nebo se s ním rozejdeš... přijde mi škoda si kazit mládí s nějakým takovým volem

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím že máte všichni pravdu, jsem s tím smířená. Jen jsem mu chtěla pomoci, ale příjde mi, že čím víc dní uteklo od jeho oslavy, tím více už se zdá zase v pohodě, že z toho dělám kovbojku. Že se to prý stává..

arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherry_: My už spolu právě mluvili, řekl mi že semnou chce jezdit na výlety a být v pohodě, ale přijel zhulený, což se mi nelíbilo ani náhodou, přijde mi to jako výsměch. A říkal, že se ještě nechce chovat jako jeho táta-přitom ho ktomu nikdo nenutí, ale on neví co jsou to kompromisy ani nerespektuje žádná vztahová pravidla, ale to co on předvádí je i otázka slušnosti. Jsou to vždy jen prázdná slova a činy žádné..Nebo bych měla jásat, že se jeden den nezhulil ?

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hayle: Jen jsem mu chtěla pomoci,

Pomůžeš mu, když ho vytrhneš z letargie odchodem a své stanovisko jasně sdělíš. Je na něm, jak se situací naloží. Ty mu důležité sdělíš.

Tak od něj bych dala ruce pryč. Tyhle lidi to nikam nedotáhnou. Ve 25 letech by už mohl začít se zodpovědnějším chováním. Nemluvím ani o tom, že to, co jsi popsala za storky je dost nechutné. Já bych se za takového přítele vedle sebe styděla a úplně by se mi zhnusil. Je ti 21 let, tak neztrácej čas a podívej se jinde.

Reaguji na Hayle: já bych mu dala ultimátum, i když to nemám ráda, že pokud se nevzpamatuje a nezačne se sebou něco dělat tak odcházím - v závislosti na tom jak moc ho máš ráda

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Promiň, ale tvůj přítel na mě působí jako obyčejné pako a nízké sebevědomí s tím nemá co dělat... Ve 25 letech by měl mít už nějaký rozum, být vyspělý a chovat se jako dospělý člověk, můj přítel je stejně starý a kdyby se choval jako ten tvůj, nezůstávala bych s ním ani den. Po tom, cos tady o něm napsala, by se mi totálně zhnusil a souhlasím s tím, že bych se za něj styděla... Určitě máš na lepšího, než na tohohle blba, co neví co se sebou

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Hayle: že z toho dělám kovbojku. Že se to prý stává..

Keď máš o 10 rokov menej, než má on... tak sa to občas môže stať.

Fakt ma šokuje, s akými existenciami niekto doslova stráca a zahadzuje svoj život...

To by měl být tvůj chlap a ne tvé malé miminko, které budeš dokola omlouvat, že se "to stává", řešit jej a u toho se děsit představy sexu. Stejně se nakonec rozejdete, tak nechápu, nač to natahovat.
Mne osobně se huliči vyloženě hnusí, takže když k tomu přičtu to nulové sebevědomí a hospodské dokazování, tak tedy klobouk dolů před tvou trpělivostí, žes tohle vydržela vyše roku. Tvé sebevědomí je jinak ok ?

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a načůral si do své skříně na tepláky, potom celý další den prozvracel...

Myslím si, že je na tom závislý, kouří ji každý den. Od soboty jsme se neviděli až včera jsme si jeli promluvit, a víte co? přijel zase zhulený, né teda že by si dal před srazem špeka, ale ten den už hulil

nevim na co čekáš.. kopnout do zadku a to rychle

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ideální adept na život bezdomovce myslim, že v takový komunitě bez pravidel a zábran se mu jednou bude líbit a dotáhne to tam. Zajímalo by mě, co bude takovej člověk dělat, až vyleze ze školy. Jemu nepomůžeš, měla bys ale pomoct sama sobě a jít si po svém. Nezměníš ho, fetky nebrat.

 

Váš příspěvek

Přítel a nevyrovnanost

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené