Smazat

Přítel a sex

Ahoj holky, s přítelem se známe rok, chodíme spolu 3 měsíce a hned jsme spolu začali i spát. Je to můj první sexuální partner. Včera večer po sexu z něho vypadly pro mě úplně nepochopitelný věci.

Ahoj holky,
s přítelem se známe rok, chodíme spolu 3 měsíce a hned jsme spolu začali i spát. Je to můj první sexuální partner. Včera večer po sexu z něho vypadly pro mě úplně nepochopitelný věci. Že je náš sex čím dál drsnější, že mu u toho rozkazuju, že to není jen o střídání poloh a nakonec, že obzvlášť se mnou si to teda představuje jinak, víc romanticky a intimně. Hrozně mě to zarazilo, řekla jsem mu na to jen, že to nechápu, že na sex jsou vždy 2 a to jaký je nesou stejnou měrou (co se drsnosti týče, řekla bych že spíš chlap) a že intimitu méně častým střídáním poloh nezíská, že problém bude jinde. Pak jsem to nevydržela a rozbrečela se, bylo mi to hrozně líto. Pak se mi omlouval, že nečekal, že mě to tak vezme a prý to tak nemyslel.
Nějak nevím co si o tom myslet, když mi ještě před týdnem tvrdil jak jsme měli úžasný sex, jak je super že jsem aktivní, dlouho potom vždy jen tak ležíme a objímáme se. Nikdy jsem neměla pocity jaké má on, že mu rozkazuju je možná pravda, ale jinak bych se třeba ani nedostala nahoru a ani si neuvědomuju, že to dělám. Střídáme tak 4 polohy za sex.. Co si o tom myslíte vy? Pokud mu chybí intimita, vidím v tom spíš nějaký problém ve vztahu, je pravda, že na začátku jsem byla dost uzavřená.. Bojím se s ním o tom promluvit a popravdě se teď dost děsím dalšího sexu.
 
arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to nechápu taky

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Třeba tou chybějící intimitou myslí to, že postrádá orální sex

arrow
profile_image
Gabrielito
od 25. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tam myslím problém nebude, orální sex mu dělám ráda a taky vždy říká, že moc dobře

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabrielito: Pak teda asi neví, co chce, když jednou je nadšený a pak má zase plno výhrad. Nebo je to tak, že má výhrady od začátku a způsobem "jsi tak úžasně aktivní" se ti vlastně snažil naznačit, že jsi aktivní až moc... (tedy na jeho poměry, pochybuju, že jsi na něj řvala jako nějaká domina).

Zkrátka se ho budeš muset zeptat, jak by si to tedy představoval. Nejste první ani poslední pár, který nebyl hned od prvopočátku sladěný v posteli.
Upřímně si ale myslím, že by spíš měl uvítat, že neležíš jak prkno a hlavně, že si sama dokážeš říct, co chceš a co se ti líbí. Obzvláště, když je to tvůj první sexuální partner (teď mě tak napadá, jestli nebude problém právě v tom. Že jsi mu "sebrala" iniciativu a on si teď připadá hloupě a pozadu) No jo, emancipace vládne světem.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vilima: V tom případě jim ta iniciativa u partnerky vadí v mládí. V pozdějším věku si ulehají na záda a jsou rádi, že je někdo obslouží Co jsem tak měla možnost slyšet od starších ročníků

Chtělo by to se ho zeptat, co si představuje pod tím pojmem intimita. Máš asi divného chlapa, protože si myslím, že spousta mužů je rádo, když je občas akční ženská a není to jen na nich, záleží jak moc akční jsi. Jestli to vedeš vždy celé ty, tak z toho může být nervózní.. Tohle asi vyřešíte jen vy dva.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě jsi snem většiny mužů měníš často polohy, jsi aktivní, možná i trochu dominantní, děláš ráda orální sex... teda, co víc by chtěl?

arrow
profile_image
Gabrielito
od 25. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za odpovědi, čím víc o tom přemýšlím, tak mě napadá vážně jen, že problém ve skutečnosti není v sexu Nebo že má nějaká tajná přání, co mi nechtěl zatím říct.. Budu muset sebrat odvahu a vážně si s ním o tom promluvit, protože tohle mě štve, ale vážně se bojím, že to zase skončí špatně..

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stalo se mi něco podobného. Bylo mi řečeno, že jsem moc dominantní a živočišná a že - a to je důležitý - má strach, že mi nestačí. Podle mě si tvůj přítel moc nevěří, necítí se v posteli jako správný samec, bojí se, že tě nedokáže správně uspokojit, a hází to na tebe - ty jsi ta špatná, ty to děláš jinak, než by si představoval apod. Buď ho zmákneš tak, že už si na něco podobného nevzpomene, anebo to půjde do háje. Ale on ani rozchod z tohohle důvodu nemusí být špatný, protože sexuální temperamenty a jejich sladění jsou ve vztahu taky důležité.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gabrielito:
Promluvám na tohle téma bych se asi radši vyhnula. Nejpravděpodobnější je, že raníš jeho už dost nakřáplé ego, on to nezkousne a následky budou očekávatelné. Problém vážně nebude v sexu, protože sex by neměl být o tom, aby člověk uvažoval, co je zrovna správně nebo ne, měl by být spontánní a přirozený.
A když si to představuje jinak, tak proč teda nevyvíjí jinou aktivitu? Zkus se mu jednou jen tak úplně oddat, ať si s tebou dělá, co se mu zachce, a uvidíš.

Cituji petulajz: měníš často polohy, jsi aktivní, možná i trochu dominantní, děláš ráda orální sex... teda, co víc by chtěl?

taky se divím, co by ještě chtěl ... !? Možná má málo zkušeností, ta první u toho ležela jako prkno, tak je zděšen "akčností" své druhé partnerky Nevím, jak mu u toho rozkazuješ, jestli s bičem v ruce nebo si jen řekneš, co by se ti líbilo ... tak si to zkuste pro příště vyměnit, ať rozkazuje on a ty budeš poslouchat - třeba mu chybí tohle.

 

Váš příspěvek

Přítel a sex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené