Smazat

Přítel a sex - pořád něco má

Mám trochu problém s přítelem při sexu. Když jsem ho poznala, byl panic a to mu bylo skoro 30. Kouří a tenkrát i docela dost pil alkohol, takže začátky byly dost krušné. Prostě jsem čekala na to, až se to tak nějak ustálí. Nejdřív byl hotovej, aniž by byl ve mně, pak byl hotovej za půl minuty a dokonce mu několikrát během sexu změknul. Pak se to trochu zlepšilo. Teď jsme spolu nějakou dobu nebyli a během toho zas s žádnou nespal. Prostě jde o to, že pořád má nějaký problém. Sice mě hned vzruší a postará se o mě. Ale v podstatě polohy při sexu jsou jen vlézt na mě a tim to končí. Když mu chci před druhým sexem na něj třeba sáhnout a udělat to jinak, tak hned že teď né, že za chvíli, protože by byl měkkej a bla bla. Ale vlézt na mě, to problém nebyl. Když jsem mu řekla, že chci na něj aspoň, tak zas že ne, protože se spíš udělá, když je ze shora dolů....a když jsem na něj koukala, jestli to myslí vážně, tak mi přesvědčivym tónem řekl, že mi to právě vysvětlil...radši jsem nic neříkala už. Potom mi řekl, že by to asi šlo, ale až za dýl, ale že v tu chvíli mě prostě už hrozně chtěl.. Je to sobec?
 
arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není sobec - je nešťastný sám ze sebe. Třicetiletý mladý chlap, který musí v posteli přemýšlet, jak a co má dělat, aby "zas nebyl měkkej" si pravděpodobně moc neužije - tak alespoň trochu komanduje tebe, aby se necítíl až tak mizerně Pokud na něj budeš nerudná, tak to vše bude ještě mnohem horší.
Proč byl do 30-ti panic ? Je tak ošklivý, nebo mu maminka nedovolila ?

arrow
profile_image
Lucnicol
od 16. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na piper alpha: No, není to úplně playboy, ale já ho mám ráda, jinak bych s ním nebyla. Tak já chci, aby se cejtil dobře že jo....no říkal mi, že žádnou holku ani nehledal. Několik pokusů prý proběhlo, ale byl hrozně nervózní, že to nedopadlo. To samé ze začátku u mě, trvalo to pár měsíců, než se ten náš sex tak nějak ustálil.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bych ho na čas nechala, ať nasbírá zkušenosti jinde, klidně za peníze. S někým na kom mu nezáleží. Stejně si to teď neužíváte ani jeden. Není prostě asexuál? Protože neznám chlapa který by neměl ani ve 30 zájem o holky potažmo sex. S takovým to nebude nikdy žádné terno..a možná prostě hledej jinde a budete spokojení oba. Sex není žádný přežitek, když to dvěma nefunguje v posteli, tak to pak nefunguje ani jinde, to je prostě holý fakt.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na slimatko: To je fakt já jsem asi trochu starší, než zakladatelka diskuze. U nás sex nefunguje už mnoho let. Manžel tedy chce sex často, ale je to tak minuta dvě, odkulí se a spí. Já jsem se s ním ještě nikdy neudělala. Musela jsem si celou dobu vždy pomáhat sama. On se o tom nechce bavit a myslí si, že to tak je O.K. Je asi hrozný sobec. Jinak spolu vycházíme dobře. Pracuje, stará se o děti, ale po několika letech to začalo být nesnesitelné. Začali jsme se hádat, byla jsem podrážděná, prostě nebylo to už ono. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si u nás našla super maséra, který kromě normálních masáží dělá i Tantricko-erotické masáže pro ženy. Chodím tam na masáž celého těla každý měsíc a vždy mám naprostou úžasný divoký orgasmus. Nikdy jsem nic takového nezažila. S manželem teď vycházím dobře. On to samozřejmě neví, myslí, že chodím jen na normální masáže. Masáže mi platí. Sedím celý den v kanceláří a bolí mne záda, tak mi to pomáhá i na záda

 

Váš příspěvek

Přítel a sex - pořád něco má

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené