arrow
profile_image
Lucnicol
od 16. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám trochu problém s přítelem při sexu. Když jsem ho poznala, byl panic a to mu bylo skoro 30. Kouří a tenkrát i docela dost pil alkohol, takže začátky byly dost krušné. Prostě jsem čekala na to, až se to tak nějak ustálí. Nejdřív byl hotovej, aniž by byl ve mně, pak byl hotovej za půl minuty a dokonce mu několikrát během sexu změknul. Pak se to trochu zlepšilo. Teď jsme spolu nějakou dobu nebyli a během toho zas s žádnou nespal. Prostě jde o to, že pořád má nějaký problém. Sice mě hned vzruší a postará se o mě. Ale v podstatě polohy při sexu jsou jen vlézt na mě a tim to končí. Když mu chci před druhým sexem na něj třeba sáhnout a udělat to jinak, tak hned že teď né, že za chvíli, protože by byl měkkej a bla bla. Ale vlézt na mě, to problém nebyl. Když jsem mu řekla, že chci na něj aspoň, tak zas že ne, protože se spíš udělá, když je ze shora dolů....a když jsem na něj koukala, jestli to myslí vážně, tak mi přesvědčivym tónem řekl, že mi to právě vysvětlil...radši jsem nic neříkala už. Potom mi řekl, že by to asi šlo, ale až za dýl, ale že v tu chvíli mě prostě už hrozně chtěl.. Je to sobec?

arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Není sobec - je nešťastný sám ze sebe. Třicetiletý mladý chlap, který musí v posteli přemýšlet, jak a co má dělat, aby "zas nebyl měkkej" si pravděpodobně moc neužije - tak alespoň trochu komanduje tebe, aby se necítíl až tak mizerně Pokud na něj budeš nerudná, tak to vše bude ještě mnohem horší.
Proč byl do 30-ti panic ? Je tak ošklivý, nebo mu maminka nedovolila ?

arrow
profile_image
Lucnicol
od 16. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na piper alpha: No, není to úplně playboy, ale já ho mám ráda, jinak bych s ním nebyla. Tak já chci, aby se cejtil dobře že jo....no říkal mi, že žádnou holku ani nehledal. Několik pokusů prý proběhlo, ale byl hrozně nervózní, že to nedopadlo. To samé ze začátku u mě, trvalo to pár měsíců, než se ten náš sex tak nějak ustálil.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bych ho na čas nechala, ať nasbírá zkušenosti jinde, klidně za peníze. S někým na kom mu nezáleží. Stejně si to teď neužíváte ani jeden. Není prostě asexuál? Protože neznám chlapa který by neměl ani ve 30 zájem o holky potažmo sex. S takovým to nebude nikdy žádné terno..a možná prostě hledej jinde a budete spokojení oba. Sex není žádný přežitek, když to dvěma nefunguje v posteli, tak to pak nefunguje ani jinde, to je prostě holý fakt.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené