Smazat

Přítel mi nepíše

S přítelem je všechno fajn, pokud se vidíme osobně, jakmile jsme od sebe daleko, horko těžko o něm slyším. Dost dlouho jsem zvažovala, jestli mám vůbec deníček zakládat, pár lidí mi totiž řeklo, že řeším prkotiny a můj problém vůbec není podstatný. Zajímal by mě však váš názor, případně zkušenost.

Zdravím všechny.

Je mi 22 let, tohle je můj první vážnější vztah, příteli je kolem čtyřiceti. Jsme spolu tři a půl měsíce. Když se vidíme naživo, jsem u něj vždycky od soboty od večera do pondělí do rána, všechno je super, on se o mě hezky stará, rozumíme si, povídáme si, podnikáme spolu různé aktivity, dává mi najevo, že mě má rád. Co mě však vždycky zaráží je fakt, že se mi pak neozývá. Asi měsíc a půl ze začátku psal opravdu hodně, takže jsem si na to celkem zvykla, ale postupem času se začala intenzita jeho zpráv snižovat a teď třeba celý den nenapíše. Nechci po něm, aby mi psal každých deset minut, to vůbec, ale třeba zpráva k večeru, kde by se zeptal, jaký jsem měla den nebo tak by mě celkem potěšila. Bohužel. Minule jsem mu dva dny poslala jenom večer zprávu na dobrou noc a ten další se mě ptal, co se děje a pak se ozýval sám od sebe. Ale tenhle týden zase ticho po pěšině. Já to vždycky nevydržím a napíšu mu, to odpoví, ale stalo se mi, že jsem mu napsala třeba ráno a odepsal mi na to až večer. Volat jsme si doteď nemohli, nefungoval mi pořádně mikrofon u telefonu, dneska jsem si koupila nový ... Bavit jsem se s ním o tom zkoušela, vůbec nechápal, proč mi to vadí ... Jenom by mě zajímal váš názor na mou situaci, jestli opravdu přeháním a stíhám ho, anebo jak tu situaci případně řešit, protože mi přijde zvláštní být s někým ve vztahu a nedat si o sobě vědět ...
 
arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

myslím, že někteří lidi na tohle vypisování prostě nejsou a nic to nemění na tom, jestli mají někoho rádi nebo ne, dost možná ho ale i otravuješ, sama píšeš, že když ses neozvala, začal se zase více ozývat on, tak se tím zkus řídit a začni to takhle praktikovat častěji, rozhodně ale nemá smysl s ním vést nějaké debaty o tom, že bys chtěla, aby ti víc psal…maximálně bych to nadhodila, třeba jednou, v tom smyslu, že tě mrzí, že se ani večer neozve a nezeptá se, jak ses celý den měla, ale nic víc...

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chlapi na tohle prostě nejsou... SMSky si piš s kámoškou... Buď ráda, že spolu komunikujete.
Jo... a bejvalej mi psal pořád a to člověka opravdu ničí, když musíš psát i že jsi byla na wc, kde jsi neměla telefon...
Jo a taky je klasika, kdy jedu na týden do zahraničí a třeba se SMSky dočkám třeba 5. den po příjezdu do lokaliy, popřípadě 7. den, kdy jsem na hranicích a přijde mi SMSka "kdy přijedeš a co chceš na jídlo?"
Takže klíd . Neznamená to, že tě nemá rád...

Ahoj, nic si z toho nedělej kolegyně má přítele, který je asi o 12 starší než ona, podniká, hodně cestuje, ČR i zahraničí, lehce workoholik. Taky se vidí málo, a to ona u něj napůl bydlí (má klíče od bytu, věci u něj atd.). Jsou spolu asi 2 roky a taky se jí kolikrát neozve třeba dva dny... ona to nějak neřeší, má svoje jiné zájmy a koníčky a oběma jim to vyhovuje. Takže radím zůstat v klidu a neposuzovat vztah podle toho, kolikrát Ti napsal, ale jak se chová. Držím palec.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ptala bych se proč, proč, proč...máte to daleko, jezdíš k němu např. 100 km?
Nebo je to někdo, kdo o vážný vztah nestojí a jde mu jen o sex víkendy?

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: sex víkendy?

zajimave, že až sobota večer, dvě noci a pošle ji domu.

Tedy ja taky nemusím vedět o každem přitelově kroku, ale aby se mi dva dny neozval, to je moc. Když jsem mimo domov, tak klasika je zpráva ráno, a pak večer si bude zavolat nebo chat. Prostě vědět, že jsme oba naživu.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Siiri: tak klasika je zpráva ráno

mě taky přítel píše každé ráno mail a chce vědět jakl jsem dojela...mám to 50 km autem.
Když je on pracovně mimo doma nebo v zahraničí, tak mi píše že je OK a jestli jsem i já....prostě provozní zpráva pro klidný spánek

arrow
profile_image
Raelyn
od 30. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuju moc všem za názory.

Situace je taková, že já pracuju jako aupair a domů si vodit pánské návštěvy nemůžu, takže vždycky musím já k němu. On bydlí na druhé straně Londýna a doprava je tady celkem drahá, navíc já končím v práci pozdě, než bych k němu dojela, on zas brzo vstává, takže proto jsme si to ze začátku nastavili takhle. Teď se bude stěhovat blíž ke mně a navíc změní práci, tak sám říkal, že je rád, že se budeme moct vídat častěji. V sobotu večer se vídáme díky tomu, že já musím v sobotu ráno pracovat a on má taky soboty občas pracovní, já se pak vídám s kamarády a k večeru jedu za ním.

Cituji mroskvicka: Na základě čeho tvrdíš že je to vážnější vztah? Ty víš co on dělá celý týden? Proč spolu nejste?

To je dobrá otázka. Já se vztahy zkušenost nemám, vždycky jsem akorát s někým "chodila ven", ale nikdy to nebrala nijak vážně, on je první, s kým je to všechno jiný, proto to já vážně beru. Zhruba vím, co dělá, chodí do práce, do posilovny a večer relaxuje u televize, má takový zaběhlý stereotyp.

Řeším něco podobného...mně sice až tak nevadí to, že mi často nepíše, ale spíš jeho přístup a postoj. Bydlíme od sebe asi 5 minut pěšky. V práci si píšeme maily, někdy třeba 7 denně, z toho 1 a pak třeba žádný. Tohle sem se naučila už překousnut a neřešit. Podle mě bude muset taky. Nebo si s ním promluvit a říct mu to. Vím, že toho má ten můj třeba moc nebo prostě zapomene a nebo že jednoduše nemá tu potřebu jako my, holky. Co mě ale vždycky vytočí je fakt, že se třeba ráno nebo přes den domluvíme, že se večer uvidíme. On pak ale třeba v době, kdy má přijít napíše sms že nestíhá a že např. musí ještě vyprat nebo že je unavený a nepřijde. Chápu to. Nejsem žádná stíhačka a každý z nás je občas rád sám, nemusíme spolu být 24/7. Ale takhle naknap mi to od něj přijde nefér. Stejně jako když se domluvíme že přijdu v 7 a on mi v 6 napíše, abych přišla v 8, že šel s kámošem na pivo. Přijde mi to pak, že mě má jako jistotu a že skáču podle toho jak on píská...
No ale abych se hlavně vrátila k tobě - píšeš že zhruba víš co dělá. A to proto, že ti prostě řekl, že to takhle dělá každý den? Já si to na u sebe prostě takhle zvykla. Chlapi jsou takoví a nemají tu potřebu. Ale je fakt, že když se dýl neozvu, tak ten můj taky začne hned psát...podle mě je nejlepší jak už někdo psal, občas mu napsat sama a pak zase se odmlčet, ať se snaží i on. Ne všechno musí mít chlapi jednoduše A nebo jak sem psala výš, říct mu to. S tím, že třeba stačí jen sms ráno ve stylu "dobré ráno" - prostě jak psala Siiri, že ste naživu

 

Váš příspěvek

Přítel mi nepíše

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené