Smazat

Přítel mi řekl, že chce být chvíli sám, ale, že mě miluje a život si beze mě si nedovede představit.

Po dvouletém vztahu mi přítel řekl, že by chtěl být sám, všechno si v hlavě srovnat a tak, má prý v hlavě guláš, což by mě zajímalo, co znamená?? Máte někdo podobné zkušenosti?

Jinak jsem s přítelem přes dva roky (on téměř 21 a já 19), máme skvělý vztah, rozumíme si, všechno klapalo až osudného dne. Byli jsme spolu na víkend na výletě a on mi řekl, že by chtěl být sám, že mě miluje a udělal by pro mě všechno na světě. Prý má v hlavě zmatek a neví co dělat, život beze si nedovede představit atd...
Jenže poté z něj vylezlo, že si píše s jednou holkou, co je stará jako on, prý si rozumí a jednou spolu byli venku-lhal mi, že jde s kámošem na pivo(vůbec nechápu proč a hodně mě zklamal). Prý je to jen kamarádka, o nic nešlo, ale její číslo smazat nechce. Věřím mu, že mě nepodvedl, na to ho znám moc dobře. Teď nevím, co dělat, řekl mi, že chce být chvilku sám, ale píše mi a říká jak mě miluje(tedy žádná pauza), ale dál, že neví jak to s námi bude. Plánovali jsme si společnou budoucnost a teď toto, nevím co si myslet a co to má znamenat, je pro mě vším a nedokáži si bez něj představit jediný den.
děkuji moc, jsem zoufalá
 

Asi tě nepotěším, ale řekla bych, že tu holku taky miluje. Je to těžký to snášet, ale přeci jen, zamilovanost se nedá moc ovlivnit - kdy, do koho... Jestli se s ní nadále schází, je to problém a řešila bych to. Jestli to je jen platonická láska, tak to nech plavat.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tvůj přítel se zcela zjevně rozhoduje mezi tebou a touto novou slečnou, bohužel po dvou letech často přichází menší krize, takže ty už seš okoukaná a ona nová, vzušující...to jak se rozhodne moc ovlivnit nemůžeš, ale tím, že mu budeš pořád psát a ujišťovat ho o tom, jak ho miluješ a jak bez něj nemůžeš být ho spíš odradíš...

nebude se ti to asi číst dobře, ale v tomhle věku je spousta lidí strašně zamilovaných a vidí společnou růžovou budoucnost, na druhou stranu je i celkem nepravděpodobné, že už byste spolu zůstali napořád, takže hlavu vzhůru, když se rozhodne pro tu druhou, věř že tě čeká ještě hodně skvělých vztahů a úžasných chlapů

P.S. taky jsem si v 19 myslela, že je to napořád

arrow
profile_image
deedee24
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

hezky se mi to nepíše, ale ještě než jsem přečetla, že se schází s další holkou, tak jsem si hned pomyslela, že v tom bude jiná Bohužel mi přijde, že v tomhle jsou chlapi srabi a než říct - zakoukal jsem se jinde, tak ti bude říkat, jak tě má rád, aby tě neranil (což už se ale stejně stalo).
Moje jediná rada asi je: snaž si udržet nadhled a neponižuj se nějakým dolézáním, voláním apod.

děkuji moc, vůbec nevím, co si mám počít vždy čekám, až mi napíše on první, jen dvakrát jsem mu psala první já, že jsem se vrátila domů, byla jsem pryč s kamarádkami a pak jsem potřebovala návod na kameru, a to mi ochotně odepsal, že mi jí rád donese. Netuším, co si mám myslet, když mi to řekl, tak asi půl hodiny brečel, jaký je vůl, že ho to mrzí a tak, nemyslím si, že to hrál

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mašlička:
Píšeš o skvělém vztahu,ale to je asi už jen tvůj pocit.
Vztah asi skončil a nezbyde než se s tím vyrovnat.
Nebuď tak důvěřivá a naivní potřebuje pauzu a v překladu to znamená "rozejdeme se,já si užiju a pokud by to náhodou nevyšlo,tak se k tobě vrátím než si zase nějakou najdu,jsi fajn kámoška,ale už ne moc extra přitažlivá pro vztah".
Je to smutné,ale to je život.

arrow
profile_image
deedee24
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mašlička: tak asi půl hodiny brečel, jaký je vůl, že ho to mrzí a tak, nemyslím si, že to hrál

Taky si nemyslím, že to hrál. Podle mě je mu to líto, co se stalo. Ale nic to nemění na tom, že už je "jinde". Bohužel...vím, že je to těžké, ale zkus ho nijak nekontaktovat a držet si odstup.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem na tyhle kydy úplně alergická... Jestli někoho tak strašně člověk miluje, nepotřebuje si od něj odpočívat, hlavně pokud teda k ničemu nedošlo. Mně se občas stane, že se s přítelem pohádáme, on mě takzvaně vyexpeduje k našim, protože je na mě naštvanej, ale vim, že ho to za pár dní přejde, ale to je jiná situace. Mistr odpočinku a jenomkamarádek byl muj bejvalej a nikdy víc. S kamarádkama si rozuměl, ale jak u kafe, tak v pelechu, a srdceryvný scény s brekem, no uplně se mi zvedá kufr...

Konec vztahu to není, říká mi, jak se těší až se spolu podíváme zase někam, že každá chvilka je super, že mu budu moc chybět a podobné věci, nemyslím si, že by se takhle snažil, kdyby to chtěl ukončit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mašlička: že mu budu moc chybět

a proč chce být teda chvíli sám, když mu budeš tak chybět? Nebo je to nějaká hra na city? Kamarádi mu poradili, že to na baby zabírá a jsou pak vděčnější a povolnější?

arrow
profile_image
deedee24
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mašlička: Konec vztahu to není

a co to tedy je? A když se za týden, měsíc vrátí k tobě, jak si ten vztah pak představuješ? Já ti nevím, ale říct po 2 letech, chci pauzu, s někým se scházím ti přijde OK? Pokud mezi vámi třeba byly problémy, dá se to jaktakž pochopit, že se rozhoduje, ale pokud ne, tak bych se na něj vyprdla, ať si řeší, co chce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji deedee24: jak si ten vztah pak představuješ

krásně, protože přítel zjistí, že sousedovic tráva přeci jen není zelenější, a bude se chovat pokorně, dělat, co jí na očích vidí a kupovat drahé dárky
Holka, takhle to v životě nechodí! Kdyby chtěl být s tou druhou, tak Ti to řekne na férovku. Anebo bych i pochopila, že se s ní bude scházet tajně s tím, že Ty jsi teda ta hlavnější. Ale tenhle frajer chce jednou p.rdelí dřepět na dvou židlích a ještě ze sebe umí udělat chudinku, nad kterým by se kámen ustrnul, jak to má v životě těžký.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mašlička: Konec vztahu to není, říká mi, jak se těší až se spolu podíváme zase někam, že každá chvilka je super, že mu budu moc chybět a podobné věci, nemyslím si, že by se takhle snažil, kdyby to chtěl ukončit.

Když se mu bude tak strašně stýskat,tak proč chce pauzu?

Cituji Ellenuschka: tenhle frajer chce jednou p.rdelí dřepět na dvou židlích a ještě ze sebe umí udělat chudinku, nad kterým by se kámen ustrnul, jak to má v životě těžký.


Zvláštní,že se stále najdou naivní,které věří,že ten jejich je chudák zmatený.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Zvláštní,že se stále najdou naivní,které věří,že ten jejich je chudák zmatený.

po tom, co jsem byla x let za kravku bývalýmu mi to taky přijde strašně zvláštní. Škoda, přeškoda, že jsem tenkrát neznala Omlazení a nenapsala dotaz. I když já nevěřila ani rodičům, ani kamarádkám ani nikomu, kdo mi to říkal, takže to je taky těžký. Každopádně v týhle oblasti jsem tak proškolená, že mě uplně srdce usedá, když vidim, jak se frajerky dopouštěj tý stejný chyby co já.
O co, že mi stejně zakladatelka napíše, že to bylo ale něco úplně jinýho, protože ten její je úplně jinej, jeho brek je upřímnej a jeho záměry s kamarádkou u kafe čistý jak slovo Boží... Uff...

Cituji mašlička: Konec vztahu to není,

Bohužel, ale konec vztahu to určitě je. A to, že se těší až budete spolu a bla, bla, bla, jsou jen řečičky, aby tě to tak nebolelo.

 

Téma Přítel mi řekl, že chce být chvíli sám, ale, že mě miluje a život si beze mě si nedovede představit. je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené