Smazat

Přítel nemá potřebu se se mnou často vídat.

Ahoj holky :) Začala jsem chodit s opravdu milým, sympatickým a hodným klukem. Zatím se jeví jako ideální muž, jedna věc mi ale vrtá hlavou a jsem kvůli tomu trochu nejistá.

Holky, ráda bych znala váš názor na jednu vlastnost, nebo spíše přístup, mého přítele.
Na začátek: Je mi 21 let, prvního kluka jsem měla až v 19ti letech, byla jsem s ním rok a čtvrt. On se do mě bláznivě zamiloval, chtěl se často vídat, volat si,nosil mi růže,vše bylo zpočátku idylické. Postupem času už mě nepotřeboval vidět tak často, přestával volat, až nakonec úplně ochladl až k rozchodu.
Dva měsíce po rozchodu jsem se dala dohromady se současným přítelem, se kterým si ve všem vyhovujeme, jsem s ním daleko spokojenější. Máme mnoho společného, dá se říct, že je to muž, o jakém jsem vždy snila.
Má to ale jeden háček...možná si řeknete, že řeším hlouposti...bavili jsme se o tom, jak často se budeme vídat. Navrhla jsem mu, že minimálně dvakrát týdně (bydlíme od sebe kousek, 10 minut vlakem), přičemž on vykulil oči a řekl: "Maximálně!" Musím přiznat, že mě to trochu zamrzelo. Když jsem po něm chtěla, aby si zařídil skype, že si můžeme volat, tak mi řekl, "ty by sis ale chtěla volat každý den" Když začal polemizovat o tom, že by si ho založil, tak prý volání maximálně 20 minut...
Prostě to nechápu...Kladu si otázku, že když jsme spolu sotva měsíc a on má (na můj vkus) menší potřebu kontaktu, jak to bude,až spolu budeme rok? Asi je to tím, že mám špatnou zkušenost z bývalého vztahu a nějak očekávám, že i tento vztah bude chřadnout...Podle jeho chování soudím, že je se mnou šťastný,má mě rád, často dává najevo, že se mnou do budoucnosti počítá.
Akorát s tím vídáním je to z mého pohledu zvláštní. Přeháním to? Vadilo by vám to taky? Jak často se s partnerem vídáte a co je pro vás optimální? Budu ráda za vaše názory a zkušenosti
 
arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji veverka06: Přesně, ona navrhla, ne přikázala

taky mu už několikrát navrhla, a připomněla Skype....moc na to prostě tlačí.

arrow
profile_image
veverka06
od 10. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Siiri:
Jasně, tak v tomhle případě stačí párkrát a dost, zvlášť, když on reaguje tak, jak reaguje...s tím Skypem už bych ho taky nechala být, k tomu musí dospět sám, jestli si tam založí účet...

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já hlavně nechápu kolikrát se viděli, chodí spolu měsíc, ted mu navrhla to dvakrát týdně a on že je to moc. Z toho mi výchází, že se viděli tak 4 až 5 krát.

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Musím se slečny zastat. Chtít se vidět alespoň dvakrát týdně mi přijde úplně normální. Naopak od kluka, který by mi řekl, že maximálně dvakrát týdně, tak by mě to přišlo divné. Je přece normální, když spolu dva lidé chodí, tak jsou spolu často. A vidět se třeba ve středu a pátek odpoledne mi přijde jak chození v 8. třídě. Nemá cenu řešit, jak často se budou dva vídat.. To se nedá dlouhodobě plánovat. Jeden týden to je třeba každý den, pak do toho něco vleze a vidí se třeba 2 dny, pak zase víc. Prostě podle situace a možností Zakladatelko, nevím, jakým tónem ti tohle řekl, ale na mě by to nepůsobilo zrovna příjemný dojmem..

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji berush03: Nemá cenu řešit, jak často se budou dva vídat

přesně tak, neměla to řešit takhle plánovaně.

Kdyby na mně vyvalil oči, že bych s nim chtěla být tak 2x týdně, tak na něj vyvalím oči taky . Proč? Je to divné.
Dej tomu šanci, jestli chceš, sama do toho vidíš nejlépe a znáš všechny informace, ale dej vědět jak to dopadlo. Třeba se tady vážně holky pletou a přitel byl jen dohrnán špatnou situací k takovému chování.

arrow
profile_image
andela11
od 3. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych na pravou míru uvedla, jakou formou jsem mu navrhla, abychom se vídali dvakrát týdně.
Oba dva jsme studenti a máme po zkouškách a nyní máme volno mezi semestry (čehož jsem chtěla ještě využít a vídat se víc). On má školu zpravidla 3krát týdně, dva všední dny má tedy volné. Mým návrhem (podotýkám návrhem, nikoliv příkazem) jsem chtěla vědět jeho představu o vídání se během školního roku. Nemyslím si, že jsem ho tímto nějak přitlačila ke zdi, byla to pouhá diskuze. Stejně tak si nemyslím, že jsem touto drobnou diskuzí vztah nalajnovala.
O skypu jsme se bavili třikrát.: zaprvé, můj návrh, aby si ho založil; zadruhé: společné polemizování o skypu, o jeho výhodách a nevýhodách, spíše vtipná diskuze, zatřetí: zklamala mě jeho reakce, a proto jsem se ho zeptala,proč tak zareagoval. Nadhodila jsem to třikát, ano, ale nešlo o nějaké mé ufňukané vyžadování,aby si ho založil.
Na druhou stranu mě už představil jeho rodičům, plánuje společné výlety a z jeho chování cítím, že je se mnou rád. A pak se v chlapech vyznejte...

arrow
profile_image
veverka06
od 10. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, mně to z jeho strany přijde takový dětinský nebo jak to říct...na jednu stranu plánuje výlety a chce tě představit doma, na druhou stranu běda jak mu omezíš jeho soukromí a budeš si s ním chtít víc než 20min. skypovat...
Jak jsem říkala, buď se to zlepší anebo budeš nešťastná, protože máte docela odlišný představy o vztahu...

Cituji andela11: Mým návrhem (podotýkám návrhem, nikoliv příkazem) jsem chtěla vědět jeho představu o vídání se během školního roku. Nemyslím si, že jsem ho tímto nějak přitlačila ke zdi, byla to pouhá diskuze. Stejně tak si nemyslím, že jsem touto drobnou diskuzí vztah nalajnovala.

Taky si to nemyslím, ale on to tak zřejmě bohužel cítí...že ho dusíš a omezuješ...(jak jsem psala z vlastní zkušenosti)

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dala bych tomu volný průběh a uvidíš, jak se to bude vyvíjet. Já osobně jsem schopná tolerovat hodně věcí ve vztahu, ale to, že nějak nemá potřebu se se mnou vidět, no nevím nevím... Rozhodně to nemá cenu dopředu plánovat jak často. Ale touha se vidět hodně by měla být oboustranná

arrow
profile_image
andela11
od 3. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Má to mírné pokračování. Včera mi sám od sebe řekl, že si dnes tařídí skype a dnes zavoláme.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji andela11: On má školu zpravidla 3krát týdně, dva všední dny má tedy volné. Mým návrhem (podotýkám návrhem, nikoliv příkazem) jsem chtěla vědět jeho představu o vídání se během školního roku. Nemyslím si, že jsem ho tímto nějak přitlačila ke zdi, byla to pouhá diskuze. Stejně tak si nemyslím, že jsem touto drobnou diskuzí vztah nalajnovala.

Udělala si dobře,nic špatného na to nevidím,naopak je dobrý právě hned na začátku si vše vyjasnit a ne pak plakat,že je vše jinak,než si jedne či druhý představoval.

Holky,vy co tu tak razíte,že slečna na něj tlačila atd...dejte si ruku na srdce,vy byste snesly mít začínající vztah a vidět se třeba jen 1x týdně a to v případě,.že by ten frajer byl kousek od Vás a měl dost času?nevěřím nikomu ,že by mu to bylo jedno.

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji berush03: Je přece normální, když spolu dva lidé chodí, tak jsou spolu často. A vidět se třeba ve středu a pátek odpoledne mi přijde jak chození v 8. třídě. Nemá cenu řešit, jak často se budou dva vídat.. To se nedá dlouhodobě plánovat. Jeden týden to je třeba každý den, pak do toho něco vleze a vidí se třeba 2 dny, pak zase víc. Prostě podle situace a možností

Naprostý souhlas, nikdy přeci nemůžete vědět, jak na tom zrovna budete. Jeden týden může být hektičtější a další týden volnější. Já jsem to měla vždycky, že jsme se domlouvali z rande na rande, prostě kdy se uvidíme příště. Někdy to bylo hned druhý den, někdy za 3-4 dny, někdy za týden i víc.... to prostě člověk neovlivní.

Reaguji na andela11: Ale je tedy fakt, že podle toho co píšeš, tak má docela dost volného času, tak by tě mohl chtít vidět i víc... Má třeba i nějakou brigádu?

Cituji andela11: Má to mírné pokračování. Včera mi sám od sebe řekl, že si dnes tařídí skype a dnes zavoláme.

super, tak držím palce ať se toho drží...

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Boubinda: Já jsem to měla vždycky, že jsme se domlouvali z rande na rande, prostě kdy se uvidíme příště. Někdy to bylo hned druhý den, někdy za 3-4 dny, někdy za týden i víc.... to prostě člověk neovlivní.

Stejně, představa, že mám nalajnovane rande na celý semetr ve stejný den je děsivá.

Já se také musím slečny zastat. Když někoho přeci poznám a zamiluju se a jsme spolu ať už měsíc nebo rok, chci s ním přece trávit co nejvíce času a mělo by to být oboustanné .. pokud ne, přišlo by mi to divné a nevím,jestli bych to v tom vztahu vydržela, protože bych se pořád sama sebe ptala "proč se nechce vídat častěji, proč si nechce založit skype, nemiluje mě tak jako já jeho ? ". vyznělo to, jako by ho slečna "otravovala" což si myslím, že by se ve vztahu stávat nemělo .... s bývalým přítelem nám trval vztah 3 roky a výdali jsme se opravdu každý den.. 3 roky v kuse, někdo to tak má, někdo by se z toho zbláznil - nám to vyhovovalo.. nu a když jsem byla s jiným klukem od kterého jsme bydleli od sebe 2 hodiny busem, výdali jsme se pouze středy a jzedila jsem k němu na celé víkendy a i to se nám zdálo hrozně málo .. takže tě chápu a reakce tvého přítele se mi vůbec nelíbí ... mohl ti to říct aspoň jinak, tak aby to nevypadalo "co to po něm vůbec chceš" ...

Cituji Siiri: Stejně, představa, že mám nalajnovane rande na celý semetr ve stejný den je děsivá.

Mě to nepřijde nijak děsivé, naopak představa že se na rande či na schůzky nedomlouváme mi přijde jako že "je mi to jedno.."

 

Váš příspěvek

Přítel nemá potřebu se se mnou často vídat.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené