Smazat

Přítel nemá v posteli žádnou výdrž

Ahojte, mám takový problém s přítelem. S mým přítelem jsme spolu přes 5 let a vždycky nám to ve všem klapalo , ale v poslední době se mi zdá, že nemá žádnou "výdrž" v posteli

(možná to je už dýl nevím, nidky jsem to nijak nevnímala protože je to můj první..). Přemýšlela jsem nad různými spreji a podobně, aby dýl vydržel, ale nechci do ničeho investovat, pokud nemám jistotu že to zabere..Nemáte někdo nějakou radu co opravdu pomůže?Všem moc děkuji
 
arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

At' si ho víc honí. Nejlíp před tim než se máte vidět spolu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sprej? To snáď nie Dobrý milenec vie svoj orgazmus "odložiť". Mal by to asi potrénovať

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na armi: taky myslím. nebude už trošku pohodlný... Promluvila bych si s ním o tom, je snad v jeho zájmu, aby se to líbilo oběma

Změnilo se u něho ještě něco jiného, práce, zdraví, peníze?
Možná je to tím, že je nervózní. Ať si dá před sexem trochu vína, to by mělo pomoct.

Mam kluka, který spal poprvé až se mnou. A orgasmus umí velice dobře udržet. Takže je to jen o sobectví tvého přítele.

A to takhle bylo celých 5 let? Nebo jenom v poslední době? Jakože pár let ti to nevadilo, ale teď už jo? Pokud je to tak jenom poslední dobou, tak souhlasím s holkama, prostě má sex jenom na to, aby se udělal, bez ohledu na to, jestli se to líbí tobě. Jako né že by nevydržel, prostě vydržet nechce.

Hm může to být taky myšleno tak, že výdrž nemá, poněvadž mu "zvadne"

Každopádně pokud je to myšleno tak, že se hned udělá, tak souhlasím s tím, že už to chce mít asi rychle za sebou z nějakého důvodu.

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po 5 rokoch môžeš byť rada, že vôbec chce sex s tebou Veľká chyby je v tebe, že zanedbávaš komunikáciu. Začni od seba a potom od neho.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám trochu podobný problém. Můj manžel chce sex často,ale nikdy mne nepřivedl k orgasmu. Brzy se "udělá," a když já jsem v nejlepším,tak on končí,odvalí se a spí. Pokoušele jsem se s ním o tom mluvit,ale on si myslí,že mě to takhle musí stačit. Říká,že ženy vlastně ani orgasmus nepotřebují. Že ženám stačí ten pocit,že uspokojily muže a že největší odměnou muže,je narození dítěte(máme 2 děti) Takhle jej vychovávala jeho maminka. Je to marné s ním o tom mluvit. Chtěla jsem zkusit jiné polohy,ale na koníčka to je prý moc perverzní,zezadu to dělají jen zvířata,orální sex je "FUJ." Dolu by mě rukou nesáhnul.
Co zkusit si s ním o tom promluvít? Sprej asi nepomůže. Jestli je ten tvůj ochoten zkoušet něco jiného,než jen soulož,tak si myslím,že se to vyřeší. Já jsem to už vzdala.

Reaguji na Evelinde: to je blbec !!

Buď ať si ho více honí a nebo to chce delší předehru, kdy on by se měl starat více o tebe

arrow
Neprodává v Bazaru

Evelinde
no to si ale děláš legraci! Co je to za chlapa? Že by ti dolu nesáhnul? S takovým člověkem bych nechtěla mít nic společného.
Vychovala ho tak matka? Tomu věřím, určitě žena puritánská, která nemá ráda sex..i takové jsou.

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelinde:
Nechápu, jak se takovej chlap mohl stát tvým manželem. Já bych ho okamžitě kopla do zadku. A ty si najdi pořádnýho milence

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Brokolička: No když jsem si ho brala,tak jsem byla panna a o sexu jsem nic moc něvěděla(kromě takového toho pomuchlání s klukama) Ani jsem nevěděla co u toho mám prožívat a že mám mit orgasmus. Dozvídala jsem se to postupně. Zkoušela jsem s ním o tom mluvit,ale je jako mezek. Dlouho jsem se trápila,až jsem to vyřešila po svém. Pořídit si milence se bojím. Mám obavu,že se zamiluji a rozvrátím rodinu a to nechci. Tak jsem našla maséra,který mě dělá erotickou masáž. Je to masáž celého těla,trvá to asi 2h a je to i masáž pohlaví. Je to nádhera. Mám i 2x orgasmus a konečně s chlapem(předtím jsem si to dělala sama a to nebylo ono) Masér je slušný ,jemný,neobtěžuje,je při masáži oblečený,prostě profesionál. A manžel to platí(samozřejmě neví,že chodím na erotickou masaáž) Pracuji v kanceláři,bolí mě záda,tak to bere tak že to potřebuju.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Evelinde: tak to bere tak že to potřebuju

To je taky pravda!! H.

 

Váš příspěvek

Přítel nemá v posteli žádnou výdrž

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené