Smazat

Přítel přestal kouřit a ztratil chuť na sex

Dobrý den, řeším už nějaký čas problém s přítelem. Ale nejprve bych se ráda zmínila, že všechno ostatní funguje,jak má. Vím, že mě má rád, stará se o mě, nechce, aby mi něco chybělo, tulí se ke mě, pusu mi dá, obejme mě, vodíme se za ruce atp... jen sex nechce. Jsme spolu rok a třičtvrtě a od ledna to nějak přestalo fungovat. Párkrát jsme to spolu už řešili, vždycky mi řekl, že nemá chuť, že je ve stresu(je projektant a je na něj dost tlačeno v práci)...nebo že je unavený atp...už mě to vážně nebaví. Teď jsme byli na dovolené a všechno bylo úžasný, krom sexu... a tak jsme si o tom dali rozhovor, protože já to už chtěla konečně vyřešit (nebaví mě nutit svého přítele do sexu..ani omylem..už si připadám hloupě...je to tak 2x do měsíce...mě je 20 a jemu 25.. řekla bych, že jsme ještě mladí) no a z našeho povídání vyšlo, že v lednu přestal kouřit a že prý nikotin odbourává stres a kouření mu pomáhalo v tom, aby nebyl tolik ve stresu. Což by souhlasilo, protože od ledna máme problém. Já nevím, já nikdy nekouřila. Dokonce řekl, že teda zkusí žvýkat žvýkačky, jestli by mu to nepomohlo a když ne, že prý půjde k psychologovi. Já už nevím..miluju ho, on mě taky, ale tohle mi opravdu chybí. Já už mu chtěla ,,dovolit\\\" i kouření, když to dřív fungovalo, když kouřil..
 
arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já nevím... u nás když partner na čas přestal, tak se frekvence naopak zlepšila. No už ale zas kouří. Dala bych mu čas, třeba má ted hodně starostí. Nebo mu to prostě takhle stačí.

Cituji moony: u nás když partner na čas přestal, tak se frekvence naopak zlepšila

Ono je to i logické, lepší prokrvení, atd......
mám docela dojem, že je to výmluva, zástupný důvod

Cituji Kaci93: a z našeho povídání vyšlo, že v lednu přestal kouřit

Vy ste partneři a ty si půl roku nepoznala, že tvůj chlap už nekouří?

Reaguji na bucinek07: Myslím, že tady ji zbytečně chytáte za slovo. Ta věta by se dala vysvětlit tak, že z jejich povídání vyplynulo, že kouření (se kterým v lednu přestal) mu pomáhalo odbourat stres. Nic víc.

arrow
profile_image
Kaci93
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na prskafka:

Ježiš Přesně tak...přestal kouřit kvůli mě, protože já to nemám ráda. Samozřejmě, že o tom vím. Ale jak jsme si povídali, tak to vyplynulo, že by to mohlo být tím, že vlastně cigarety mu pomáhaly odbourávat stres a teď nemá co mu s tím pomáhat. Navrhla jsem mu, ať teda cvičí, že mě to pomáhá, jenže na to nemá čas a je unavený, když přijde z práce v 7 večer... Do práce odchází tak kolem 6 a přichází kolem 6-7 ..a to má normálně dělat osmičky...Bohužel jich je v práci na tu práci málo a tak ho tam šéf drží od nevidim do nevidim...

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Povedz mu, že sex odbúrava stres lepšie ako fajčenie. Inak je to totálna kravina - výhovorka, že aj priemerne inteligentná blondína by to prekukla

arrow
profile_image
Kaci93
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Majka69:

Tak co teda za tím může být?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě to nepřijde tak divné..a nepřijde mi to ani jako výmluva..Vy neznáte placebo efekt nebo co...Přece většina lidí co kouří si to něčím omlouvá..Buď že bez toho přibírají nebo jim to pomáhá se stresem..většina lidí taky začne kouřit kvůli stresu..vidím to všude kolem sebe..i přítel přestal kouřit už před 4 lety a nedávno v práci opět začal, protože se tam šíleně stresoval..už naštěstí přestává pomalu, protože já kouření netoleruju nijak zvlášť..ale o tom mluvit nechci. Prostě ti lidi si do své hlavy vsugerují, že jim to pomáhá, tak jim to prostě pomáhá a když přestanou, tak jim to logicky pomáhat přestane...Chce to dělat něco jiného, co si opět vsugerují jako "pomoc" cvičení, psycholog. Ono jim nic z toho doopravdy nepomůže, když tomu nebudou věřit..a pokud on věřil kouření, tak mu prostě pomáhá kouření..a tuhle skutečnost musí z hlavy dostat pryč...

arrow
Neprodává v Bazaru

Vy tady každého chudáka hned odsoudíte k tomu, že se vymlouvá a že za vším je něco velkého...Není..Já např. cvičím..hodně a když jsem nastoupila na VŠ, tak jsem první půl rok, prostě nestíhala, než jsem se sžila se vším novým..Byla jsem z toho taky tak trochu ve stresu..hlavně potom ve zkouškovém..a prostě jsem necvičila..V tu dobu jsem si začala připadat hnusná, tlustá..přestala jsem se malovat..chodila v riflích a triku, což normálně nesnáším..sex se doma omezil z normální frekvence jednou denně, na jednou za 14 dní..a po škole proležela odpoledne u seriálů...Teď už stíhám, cvičím, mám brigádu, jsem spokojená...a všechno ostatní je taky v pořádku

Cituji Peg: Přece většina lidí co kouří si to něčím omlouvá..Buď že bez toho přibírají

Jenže tohle není výmluva, ale fakt. Sama takových lidí znám víc a dva máme i v rodině. Deset kilo navíc během krátké doby není normální.

arrow
profile_image
Kaci93
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na prskafka:

jo, přítel má teď taky 80kg... a pohybu má stejně...předtím měl kolem 67... s tím přibíráním je to pravda... Ale to mi nijak zvlášť nevadí

arrow
Neprodává v Bazaru

No však já neříkám, že to není fakt..já nevím...jen jsem chtěla říct, že to tak prostě může být a že to není hloupost, jak většina psala

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to je , ale trapná výmluva. jsem doteď netušila ,že odvykání kouření narušuje sexuální apetit To že je člověk nervozní a přibírá na váze je všeobecně známo , ale toto? Ale kdo chce vždy si důvod najde ,že?

Cituji Peg: Vy tady každého chudáka hned odsoudíte k tomu, že se vymlouvá a že za vším je něco velkého

Mno promiň ............., nic není nemožné a dá se úplně vše ,když je vůle. Ale ono je vždy lepší se na něco vymluvit proč to zrovna nejde je to pohodlnější.

arrow
profile_image
Kaci93
od 1. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mě to zrovna jako výmluva nepřipadala. Nejde mi do hlavy, proč by se mnou nechtěl spát, když mě rád má...

 

Váš příspěvek

Přítel přestal kouřit a ztratil chuť na sex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené